Amazon, Shopify, Aliexpress, Walmart, Ebay, Etsy Yurtdışı Kargo

Amazon, Shopify, Aliexpress, Walmart, Ebay, Etsy Yurtdışı Kargo başlığımızdasınız. Amazon, Shopify, Aliexpress, Walmart, Ebay, Etsy Yurtdışı Kargo Ağustos 09, 2022 tarihinde yayınlandı.


 Amazon, Shopify, Aliexpress, Walmart, Ebay, Etsy Yurtdışı Kargo

Sevgili hocalarım, Amazon, Shopify, Aliexpress, Walmart, Ebay ve Etsy pazar yerlerinde yurtdışı satış yapan biri olarak buralardan yapılan satışların nasıl yurtdışına kargoya verildiğini anlatmak istedim. Değerli hocalarım, umarım bu pazar yerlerinden yurtdışına çıkardığım kargoları nasıl gönderdiğimi yeterince iyi ifade edebilirim.

Amazon Yurtdışı Kargo


Bu pazar yerleri arasından en çok Amazon'a yurtdışı kargo çıkardığımı söylemem gerekiyor. Amazon'un satış potansiyeli, kitlesi ve aktif hacmi satışlarımın %75'i kadarını kapsıyor. Sonrasında Shopify yurtdışı kargo çıkarıyorum. Kalan markalardan Aliexpress, Walmart, Ebay ve Etsy üzerinden ise Amazon ve Shopify üzerinden yaptığım satış kadar yurtdışına kargo çıkışı yapamamaktayım.

Değerli hocalarım, başlık başlık sizlere başta Amazon olmak üzere bu markalar üzerinden yurtdışına nasıl kargo çıkardığımı anlatacağım. 

Yurtdışı Kargo Nasıl Gönderilir?


Amazon ve benzeri pazar yerlerinde ilk satış yaptığımda Hızlı Kargola adlı marka ile çalıştım ve sonrasında serüvenimiz bu şekilde devam etti. Hızlı Kargola anlaşmalı bir kargo ve göndereceğiniz ürüne göre anlaşma da sağlayabiliyorsunuz. Ne kadar fazla ürün gönderirseniz sizlere o kadar yardımcı olmaktalar. Hızlı Kargola firmasına nasıl ulaştım?

İnternet üzerinden araştırdığımda en uygun fiyatlı yurtdışı kargo firmasının Hızlı Kargola olduğunu öğrendim ve Whatsapp numaralarına yazdım. Uzun araştırmalar sonucunda Whatsapp üzerindne yazdığımda anında yanıt aldım. Hızlı Kargola adlı yurtdışı kargo firması anında yanıt verdi ve kargomun içeriğini, ne olduğunu sordu. Sonrasında kendileriyle anlaşma sağladık ve bu içeriği girdiğim tarihi baz alırsak 7 aydır sorunsuz çalışma yürütmekteyim.

Ürününüzü sattıktan sonra bu firmaya teslim ediyorsunuz ve sorunsuz olarak iletilmesi gereken yere ürününüz sağ salim teslim ediliyor. Göndermiş olduğum pazar yeri ürünlerimden 2144 ürün arasından yalnızca 4 tanesinde sorun yaşadım. Bunun sebebi ise üretici firma olduğundan ürünü yurtdışına çıkarmaktan vazgeçtik. Hızlı Kargola firması bu konuda da elinden geleni yaparak yardımcı oldu.


Değerli hocalarım, saygı değer okurlarım, alttaki bağlantı aracılığı ile Hızlı Kargola firmasına Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.Yurtdışı Kargo Ücretleri


Yurtdışı kargo ücretleri sürekli değişiklik gösterdiğinden en sağlıklı sonucu Hızlı Kargola ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

Her yurtdışı kargo firmasında olduğu gibi göndereceğiniz ürüne, kilosuna, hacmine göre ücretler değişiklik gösteriyor.

Ben yurtdışı kargo ücretlerini araştırdığımda neredeyse 10'dan fazla firma ile iletişime geçtim ve en ucuz yurtdışı kargo firması olarak kendilerini not ettim.

Böylece uygun fiyata yurtdışına kargo çıkarmaya başladım.

Alternatif Yurtdışı Kargo Firmaları


Değerli hocalarım, Hızlı Kargola firmasına alternatif firmalar bakıp ücret araştırması yaptığımı söylemiştim. Alttaki firmalardan bazıları aklıma gelen bilindik yurtdışı kargo firmalarıdır.

Sevgili hocalarım, bu kargo firmalarına ulaşarak ücret bilgisi talep edebilirsiniz. Araştırmalarım sonucunda en uygun olanının Hızlı Kargola firması olduğunu söylemiştim.

Yine de araştırmak isteyenler için beş alternatifi de alt bölümde sıralamış oldum.

Fakat içiniz rahat olsun. Hızlı Kargola firmasından daha uygun fiyata çalışan bir firma ne yazık ki bulamıyoruz şimdilik :)


  • Shipentegra
  • Kargo24
  • MNG Kargo İnter
  • Kargomix
  • NavlungoEtiketler: amazon yurtdışı kargo, shopify yurtdışı kargo, aliexpress yurtdışı kargo, walmart yurtdışı kargo, ebay yurtdışı kargo, etsy yurtdışı kargo, amazon yurtdışı kargo ücretleri, shopify yurtdışı kargo ücretleri, aliexpress yurtdışı kargo ücretleri, walmart yurtdışı kargo ücretleri, ebay yurtdışı kargo ücretleri, etsy yurtdışı kargo ücretleri

Amazon, Shopify, Aliexpress, Walmart, Ebay, Etsy Yurtdışı Kargo yayınımızın sonuna geldik. Amazon, Shopify, Aliexpress, Walmart, Ebay, Etsy Yurtdışı Kargo yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! Amazon, Shopify, Aliexpress, Walmart, Ebay, Etsy Yurtdışı Kargo yayınımızdan verim aldıysanız Amazon, Shopify, Aliexpress, Walmart, Ebay, Etsy Yurtdışı Kargo başlığımızı paylaşabilirsiniz. Amazon, Shopify, Aliexpress, Walmart, Ebay, Etsy Yurtdışı Kargo yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. Amazon, Shopify, Aliexpress, Walmart, Ebay, Etsy Yurtdışı Kargo yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş