Okex Referans Kimliği Nedir?

Okex Referans Kimliği Nedir? başlığımızdasınız. Okex Referans Kimliği Nedir? Temmuz 14, 2022 tarihinde yayınlandı.


 Okex Referans Kimliği Nedir?

Okex referans kimliği 57506658'dir ve referans kimliği bölümüne yazıldığında kayıt ekranında kayıt olan kullanıcının alacağı indirimi gösteren kimlik kodudur.

Okex referans kimliği olarak 57506658 yazıldığında alım satım işlemlerinizde %10 indirim kazanırsınız ve bu kayıt olduğunuz ekranda yazmaktadır.

Okex referans kimliği olarak 57506658 yazarak %10 alım satım indirimi kazanabilirsiniz.

Okex borsası, 2014 senesinde kurulmuş olan ve birçok kripto paranın yer almakta olduğu borsadır. Dünya çapında da oldukça fazla kullanılmakta olan kripto para borsalar içerisinde yer alır. Okex kayıt işlemleri içerisinde, birçok kripto para sitesinde yer almakta olduğu gibi referans sistemi bulunur. Kripto para yatırımcıları ise, Okex referans kodu işlemleri ile belli gelirler ve avantajlar elde etmektedir.

Coinmarketcap verilerine bakacak olduğumuzda ise, güvenilirlik ve kullanım açısından 6. Kripto para borsası olarak yer alan Okex, alternatif bir kripto para borsası olarak yer alır. Birçok yeni kripto paranın listelenmesi ile beraber çok daha fazla kar elde etme şansı da bulunabilir. 

Siz de bitcoin nasıl alınır bilmiyorsanız bitcoin nasıl alınır sorusuna ana sayfamız üzerinden yanıt bulabilirsiniz. Adım adım!

Çin merkezli olarak yer alması haricinde, Çin hükümetinin kripto paralar ile alakalı olarak sert yasalar oluşturmasından sonrasında, merkezi Malta’ya taşınmıştır. Kurucusu ise Star Xu’dur. Birçok kripto parası borsası gibi bu borsa da 2017 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Şu anda güncel olarak 358 kripto para ve de 588 işlem çiftini sistemde barındırmaktadır. Bu kripto para borsasının yerel para birimleri haricinde, BTC, ETH ya da USDT gibi pariteler ile alım ve de satım işlemleri gerçekleştirilebilir. Daha öncesinde OKEX olarak yer alan borsa ismi, daha sonrasında ise logosu ile beraber OKX olarak değiştirilmiştir. Ülkemizde de kullanıcı sayısı her geçen gün artış göstermektedir.

İnsanlar okex borsasına üyelik işlemleri gerçekleştirmeden öncesinde, belli bir referans kodunu kullanarak üyelik işlemleri gerçekleştirir. Böylece üyelik işlemlerinizde komisyon oranlarında size kar elde etmenize yardımcı olacaktır. Referans kodları ile beraber yapılan transfer ücretlerinde ya da çeşitli komisyonlarda belli masraflarda indirimler elde edilebilir.

Kripto para borsalarının tercih edileceği zaman en önemli hususlardan birisi hem güvenlik hem de kolaylık olarak yer almaktadır. Güvenlik anlamında yeterli olmayan ya da belli güvenlik sorunlarının yer aldığı borsaları insanların tercih etmemesi gerekir. Okex borsası ise, hem güvenlik olarak hem de müşteri iletişimleri anlamında oldukça güvenli bir sistem olarak karşımıza çıkar. Ülkemizde de yaal bir şekilde işlemlerini sağlamakta olan Okex borsası, herhangi bir kısıtlanma sağlanmadan işlemlerin yapılmasına yardımcı olur.

Bunun haricinde güvenlik önlemlerine ek olarak üyeliklerinizde hem mail hem de sms ile beraber güvenlik uygulamaları yer alır. Uygulama içerisinde yer almakta olan güvenlik önlemlerinin kullanılmalarında yer aldığı gibi. Okex borsalarında da yatırımlarınızın güvenli bir şekilde korunması için bu güvenlik işlemlerinin gerçekleştirilmesi tavsiye edilmektedir. Ayrıca üyelik işlemlerinde her kripto para borsasında zorunlu olarak yer almakta olan kimlik doğrulatma işlemleri için de, kimliklerinizin korunması açısından oldukça hassas bir şekilde işlem sağlanmaktadır. Kişisel bilgilerin paylaşılması konusunda güvenlik anlamında üyelerin oldukça hassas olduğu konular arasındadır.

Kripto paraların son zamanlar içerisinde oldukça büyük bir ivme kazanarak büyümesi ile beraber insanlar yatırımlarını bu alana yapar hale geldiler. Kısa bir süre içerisinde oldukça büyük bir kar elde etmesi ile beraber de her geçen gün daha fazla yatırımcı bu sektör içerisinde yer almaya başlamıştır. 

OKEX Referans Kodu Nedir?

Okex referans kodu, okex borsası içerisinde komisyonlar ve de işlem ücretlerinde indirimlerin sağlanmasına yardımcı olan kodlara verilen bir isim olarak söylenebilir.  

Okex borsasına referans kodumuz ile  beraber üye olmak için yaz içerisindeki link üzerinden giriş sağlayabilirsiniz.

Okex referans kodları ile beraber üyelik işleminin yapılması durumunda, işlem ücretleri ve de komisyon kesintilerinden indirim elde edebilirler. Bu şekilde yatırımcıların oldukça büyük bir tasarruf elde etmesine de yardımcı olur.

OKEX Referans Kodu Ne İşe Yarar?

OKEX referans kodu olarak nitelendirilmekte olan OKEX ortalıklık kodu, borsa içerisinde yapılacak olan tüm alım satım gibi işlemler adına işlem ücretleri ve de komisyonlarda indirim sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Okex borsasının kayıt sayfası üzerinde invite code olarak adlandırılan kısım üzerinden kodu yapıştırabilir ve sizde bu belirtmiş olduğumuz indirimleri elde edebilirsiniz.

Okex borsasında referans kodu ile beraber üyelik oluşturmak birçok avantaj sağlanmasına da yardımcı olacaktır. Çünkü bu şekilde kullanılmakta olan referans kodları ile beraber hem komisyon hem de işlem ücretleri indirimleri sağlarken, bir yandan da bu alanın boş bırakılması, bazı komisyon yükleri oluşturabilmektedir. Yine de bu alanı doldurmanın zorunlu bir koşul olmadığını belirtebiliriz.

OKEX Referans Kodu ile Hesap Açma

Okex referans kodu yardımı ile beraber %15 indirime varan bir kripto para yatırım hesabına sahip olabilirsiniz. Bunun için ise aşağıda yer alan referanslı linke tıklayarak üye olmanız yeterli olacaktır. Bir kripto para borsası üzerinden hesap açılışı gerçekleştirirken referans kodu kullanmak oldukça önemli işlemler arasında yer almaktadır. Daha öncesinde bu tür işlemlerin çok fazla bilinmese de, günümüzde getirdiği birçok ayrıcalıklı fırsatlar ile beraber çokça kullanılmaktadır. Son zamanlarda hem borsadaki işlem hacmi hem de müşteri sayılarının artışları ile beraber OKEX, gerçekten başarılı bir şekilde işlemlerin yürütüldüğü kripto para borsaları arasında yer almaya başlamıştır. Ülkemizde de Türkçe dil desteği ve de birçok yerel müşterisi ile beraber de hizmet sağlamaktadır. İnovasyona örnek olan OKEX borsası içerisinde barındırılan birçok farklı ayrıcalık ile beraber de diğer borsalardan daha ön sıralarda yer almaya başladı.

OKEX borsası üzerinden de referansımız ile beraber gerçekleştireceğiniz kayıt işlemlerinizde %15 komisyon indirimi sağlamış olacaksınız. Bu şekilde oldukça fazla indirimli bir şekilde okex hesabı oluşturabilirsiniz.

Okex sitesine giriş sağlayarak üyelik işlemi sağlarken referans kodu kısmı üzerinden, yazımız içerisinde yer alan referans kodunu ekleyebilir ya da direkt referanslı linkimiz üzerinden normal bir şekilde üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız işlemler ile beraber %15 komisyon indirimlerinden de faydalanmış olacaksınız. Detaylı bir şekilde anlatacak olduğumuzda;

Arkadaşlarınızı Okx borsasına davet edebilir ve de bu şekilde 2 bin dolar değerinde sürpriz kutularından kazanma şansı yakalayabilirsiniz. İlk olarak bunun için;

Arkadaşlarınızı davet et kısmı üzerinden davet posteri ya da bağlantılarınızı arkadaşlarınıza iletebilirsiniz.

Arkadaşlarınızı OKX uygulamasına üye yaparak giriş sağladıktan sonrasında bir ay içerisinde sürpriz kutu elde etmiş olursunuz.

Arkadaşınız kayıt sonrasında bir ay içerisinde kripto para alımı ya da 50 dolarlık bir tek yatırma işlemi tamamlamış olursa, ikiniz bir süper kutu daha elde etmiş olursunuz.

Her sürpriz kutu, içerisinde 2 bin dolarak kadar çeşitli kripto para ödülü ile beraber gelmektedir. Ödüller, BTC, ETH, DOGE, OKB, FIL, DOT, SHIB ya da çeşitli indirim kartları olabilir. Talep edilebilecek ödülleri ile ödüllerim kısmı üzerinden detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Davet edilmekte olan 2. 5. Ve de 10. Arkadaşlarınız için hediye sürpriz kutuları elde edebilirsiniz. Bu hediye sürpriz kutuları, diğer kutulardan 2 kat daha büyük bir nitelik taşımaktadır. Alınabilecek sürpriz kutuları ile alakalı bir sınır bulunmamaktadır. Ne kadar çok arkadaş daveti gerçekleştirir iseniz, o kadar ok da sürpriz kutu elde etmiş olacaksınız. Bu nedenle hemen etrafınızdaki arkadaşlara ve tanıdıklara haber verebilirsiniz. 

Okex Borsasını Neden Tercih Etmeliyiz?

Birçok kişi neden OKX borsasını tercih etmemiz gerektiği ile alakalı da sorular sormaktadır. İsim değişikliği ile beraber daha fazla merkeziyetsiz bir sistem olmanın haricinde, NFT, WEB 3.0 ya da Metaverse gibi alanlar içerisinde söz sahibi olmak adına alınan kararlar olarak söylenebilmektedir.

Şimdi neden OKX borsasını tercih etmemiz gerektiğine bakacak olduğumuzda ise, 

İngiltere Premier Lig şampiyonu olan Manchester City takımının resmi olarak sponsorudur.

Birçok borsa bu şekilde sponsorluk anlaşmaları ile beraber adını duyurarak oldukça büyük ve güvenilir bir borsa olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Bu şekilde de marka bilinirliğini arttırabildiğini söyleyebiliriz.

Diğer birçok borsa içerisinde yer almamakta olan ‘’ikili yatırım’’ alternatifleri sunmaktadır. Bu şekilde ayı ve de boğa piyasası fark etmeden kazanç elde etme şansı yakalayabiliyorsunuz.

Bünyesinde barındırmakta olduğu 388 kripto para ve 558 işlem çifti ile beraber birçok coin alma şansını yatırımcılara sunabiliyor. Böylece insanlar farklı kripto para alımları için farklı kripto para borsalarını tercih etmek zorunda kalmıyor.

Vadeli işlemler adına toplamda 125x’e varan kaldıraçlı işlemlere izin verilebilmekte.

OKX borsası, NFT marketleri sayesinde NFT ürünlerinin kolay bir şekilde alınıp satılabildiği bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

Dilerseniz demo işlemler kısmı üzerinden herhangi bir para yatırımı gerçekleştirmeden işlemler sağlayabilir ve de kendinizi bu alanda zarar etmeden geliştirebilirsiniz.

Yeni kullanıcılar adına 50 dolarlık bir kripto para alım ya da satımında sürpriz kutu alımı ile beraber hediyeler sunabiliyor.

Bir referans kodu ile beraber arkadaşınızı davet ederek gerekli işlemler sağlayıp sürpriz kutular elde edilebilmektedir.

OKX borsasının OKB olarak adlandırılmakta olan kendi borsasına ait kripto parası da bulunmaktadır. Bu coin ile beraber hem pasif kazanç elde edebilir hem de komisyon oranlarınızı düşürebilirsiniz.

Okex Komisyon Oranları Nelerdir?

Okex borsasının komisyon oranları, diğer kripto para borsalarına göre oldukça düşüktür. İşlem ücretleri her alım ve satım işlemleri için %0.1 olmaktadır. Bu da her 1000 dolarlık bir işlemde ödenecek olan komisyon miktarının 1 dolar olacağı anlamına gelir.

Normal kullanıcılar için ise %0.1 olan bu komisyon oranı, sizin günlük ve de aylık olarak işlem hacimlerinize bağlı olarak değişkenlik göstermek ile beraber, komisyon ücreti işlem hacimlerinizin artışı ile beraber daha da düşecektir.

Okex Mobil Uygulama

Okex borsasının mobil uygulamasına bakacak olduğumuzda, oldukça basit ve kolay bir şekilde işlemler gerçekleştirilmekte. Tasarımı oldukça şık olmakla beraber herkesi için kolay bir kullanıma sahip. Ayrıca hızlı bir şekilde işlem yapılarak herhangi bir takılma gibi sorunlar olmadan işlemlerinizi hızlı bir şekilde de halledebiliyorsunuz. Yeni kaydolmuş bir kripto para kullanıcısı, kolay bir şekilde mobil uygulamayı kullanabilir. Türkçe dil desteği ise oldukça iyi. Keşfedin olarak yer alan alan üzerinden kripto paraların pariteleri ve de fiyatlarına hızlı bir şekilde göz atabilirsiniz. Bunun haricinde alım ve de satım kısmına da kolay bir şekilde yer alabilirsiniz.  Ayrıca uygulamanın mesajlar kısmı üzerinden platformun güncelleme ve yenilikler ile alakalı olarak gönderilen mesajlarına hızlı bir şekilde de erişim sağlayabilirsiniz. Varlıklar olarak yer alan kısım üzerinde hesap bakiyesi görüntüleyebilir ve de cüzdanınızdaki güncel miktara anlık olarak göz atabilirsiniz. Böylece yatırma, çekme ve de transfer işlemlerinizi de kolay bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.


Sevdiklerinle Paylaş