Okex İndirim Kodu: 57506658 (%10 Alım - Satım Komisyon İndirimi)

Okex İndirim Kodu: 57506658 (%10 Alım - Satım Komisyon İndirimi) başlığımızdasınız. Okex İndirim Kodu: 57506658 (%10 Alım - Satım Komisyon İndirimi) Temmuz 14, 2022 tarihinde yayınlandı.


Okex İndirim Kodu Nedir?

Okex indirim kodu 57506658'dir ve referans kimliği alanına yazdığınızda %10 referans kimliği indirimi kazandırır. Okex referans kimliği olan 57506658 kodunu yazarak hemen Okex alım - satım komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

Okex referans kimliği kodu olan 57506658 kodunu referans kimliği alanınıza yazdığınızda ekranınızda %10 indirim alacağınız yazmaktadır.

Kripto para kavramı tamamen dijital olarak şifrelenmiş, sanal para birimidir. Günümüzde geleceğin para birimi olarak bahsi geçmektedir. Kullanıcıları bu sektörde düşündüren en önemli nokta ise güven noktasında buluşuyor.

Birikimlerinizi karlı ve güvenilir şekillerde değerlendirmenizi sağlayacak piyasalardan birisine örnek olarak OKX diyebiliriz. Takas işlemlerini doğrulamak ve güvenli şekilde gerçekleştirmek için OKX kullanıcılarının her adımında işlem doğruluğu ve pratikliği konusunda hızlı ve güven arz eden bir ara yüzle hizmet vermektedir.

Günümüzde teknoloji ile iç içe adım atan OKX, yatırımcılarına yararını gözetebilecekleri bir ortam sunmaktadır. Teknolojinin bir kolu olan mobil uygulamalar eşliğinde al – sat emirleri verilebilmekte ve işlemler istenen her yerde gerçekleştirilebilmektedir. Para kazanmak ve aktarımının eşit oranda mümkün olduğu kripto perspektifinde belirleyici olan unsur yatırımcıların izlediği yollardır. İzlenen yolların gidişatına göre ise risk faktörlerine çözüm getirilebilir ve risk en aza indirilebilir hale gelir. Böyle bir sayede piyasadaki yatırımların katlanması sağlanarak oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilir. 

Ana sayfamızdan bitcoin nasıl alınır öğrenebilirsiniz.

2014 yılında Çin’de kurulumu gerçekleşen OKEx, 2017 yılı itibarıyla sürece uyum sağlamış ve Malta merkezli olarak hizmetine devam etmiştir.

OKeX ise kriptopiyasasında size güvenilir kollarıyla havuzunu açıyor. Havuzdaki çeşitlilikler piyasaya ilk kez girecek kullanıcılar ya da bu piyasaya hâkim kullanıcılar için oldukça cezbedici ve bol seçenekli bir şekilde bulunuyor. 

OKX çalışma sisteminde reel para birimleri eşliğinde, kripto para birimleri ile kripto para alış ve satış işlemlerini yapabilmenizi sağlar. OKX para borsasında izlediği çalışma yöntemiylebirer değişim sistemi oluşturur. Reel (gerçek, somut) para birikiminizi OKS aracılığı ile istediğiniz kripto para birimine çevirebilirsiniz. Aynı şekilde kripto para varlığınızı da, reel bir aktarıma haline getirebilirsiniz. Bu süreçte reel para birimi ile alış işlemi yapmak isteyen kullanıcı, OKX aracılığı ile kullanıcı kitlesi kripto para birimini reel para birimi ile takas etmek isteyen başka bir kullanıcıdan alır.

Dünya genelinde hizmet sağlayan OKX borsası, herhangi bir bağlayıcılık bulunmadan işlem yapabileceğiniz türde bir borsa hizmeti sunmaktadır. İşlem hacmi bakımından en büyük dijital varlık borsalarından iridir. Global borsaların birçoğu reel para birimleri ile işlem imkânı sunmamaktadır ancak OKX kullanıcı deneyimlerine bunu da ön sıralarda eklemektedir. 

OKX para borsalarında işlem yapabilmek için öncelikle mevcut bir bakiyeniz bulunmalıdır. Borsaya ilk etapta giriş yapan kullanıcıları için indirim kodu seçeneği sunan OKX, ‘’OKEX’’ kodu ile yeni kullanıcılarını karşılıyor.

OKX vizyon olarak paranın özgürlüğünü yayma konusunu benimsemiş bir bakış açısına sahiptir. Bu vizyonu gerçekleştirirken, misyon olarak kullanıcısına coin sistemi için bir altyapı oluşturmaya çalışır.

Kripto para piyasasına giriş aşamasındaki kullanıcılar için bir adım rehberi izleyecek olursak, kriptonun reel paranın yanı sıra maksimum bir üretilebilme kapasitesi oluşunun altını çizmemiz gerekir. Bu da reel dediğimiz, yani kağıt paraya nazaran avantaj sağlamaktadır. Örnek verecek olursak bugün bir Bitcoin en fazla 21 milyon üretilebiliyor. Bunun şu ana dek 18 milyona yaklaştığı gündemde. Bitcoin’e mega (ana) coin dersek binlerce alt dediğimiz coin var. 

Peki bir soru olarak, bunların hepsi güvenilir mi? 

Asla değil, birçoğu kısa vadede kullanıcıları zarara uğratacak bir konumda. İşte tam bu yüzden OKX borsası, kullanıcısının  alım – satım işlemlerini güvenilir bir rehber niteliğinde gerçekleştirmesine yardımcı oluyor. 

Kripto borsasının, kağıt para sisteminden en avantajlı belirgin üstünlüğü ise herhangi bir ülkenin merkez bankasına bağlı olmadığı için ekonomik durumu etkilenmiyor oluşunda.

 Ayrıca kimin şahsına ait olduğu bilinmediği ve bir merkezi kontrol tarafından izlenip denetlenemediği için hesapların dondurulması, hesaplara el konulması, iptal edilmesi de söz konusu olamaz.

Kripto para ticareti yapabilmek ya da kripto para almak için bir kripto para borsasına giriş yapmanız gerekmektedir.

Kripto para alarak, bu borsaya giriş yapmak isteyen kullanıcılar için OKX coin alım satımında aracı görevini yapmaktadır. Bu sayede coin satışı, coin alımı ve piyasa takibini çok pratik ve güvenilir bir şekilde yapabilmektesiniz.

Hem komisyon ücreti açısından hem de güvenilirlik sebebi ile özellikle ilk kez kripto para piyasasına girecek olan yatırımcılar çok dikkatli olmalıdır. Piyasayı, sektörü haliyle yeni yeni tanımaya başlayan kullanıcılar bir tedirginlik içinde olur. OKX bunun bilincinde hareket edip bilinçli kullanıcılar oluşturmaya çalışır.

Kripto para dengesinin değişimi nasıl olur sorusu ise merak edilen bir diğer başlıktır.

Klasik olan arz ve talep durum, işleyiş dengesine göre değer almaktadır. Bir çok kripto para belirli oluşumdaki şifremeler veya platformlar aracılığı ile bir hizmete veya getiri fırsatına bağlanır. Bahsi geçen bu hizmetten veya getirisi bulunan kazançtan faydalanabilmek için kullanıcılar ilgili coini harcamalıdır. 

Alışagelmiş finans - borsa piyasalarında olduğu gibi, bir kripto para için talep, duyulan ihtiyaç ne oranda artarsa fiyat da o kadar artacaktır. Ya da tam tersi durumda kullanım ihtiyacı, talep durumu azaldığında kripto para borsa çevresine bir baskı oluşacak ve fiyatta düşüş gerçekleşecektir. 

Kullanıcılar ne kadar talepte bulunacak olursa, o mevcut kripto para o kadar yükselişe geçmektedir. OKX kripto borsası da genellikle bu sıralamada, alım satım işlemlerine göre değer almaktadır. Örnek verecek olursak, X coin için bu hafta çok fazla talep bulunuyorsa, o coin ani bir yükseliş içerisine girmektedir. 

Ancak bahsi geçen bu değişim hali sürekli bir döngü içerisindedir. Borsa içinde yeni alt coin ve coinlerin türemesi borsaya hareketlilik katar ve piyasa bir anda alt üst olabilir hale gelir. Çünkü çoğu kullanıcı yeni coinlere yönelir. 

Bir anda ilginin başka coinlere yönelmesi ile diğer coinlerde düşülerek gerçekleşebilir. Ancak OKX kendi piyasasında kullanıcılarının yatırımını stabilize etmek için anlık bildirimler sağlayıp bu değişimleri güncel olarak aktarmaktır. Bu durum kullanıcıların yararına olur böylece. 

Yani kripto para piyasası sürekli bir canlılık, hareketlilik halindedir. Bu bakımdan OKX kripto para piyasası ile yatırımcılarına yüksek miktarlarda getiri imkanı sunarken, yüksek risklerden de korumaya çalışıyor. Bu sebep ile kripto para piyasalarına girecek yatırımcıların yatırım seçeneklerini değerlendirirken, OKX bu konuda rehberi görevini üstleniyor.

Öyle ki giriş anında uyguladığı indirim kodu olan ‘’OKES’’ ile kullanıcılarına adeta hoş geldin diyor.

Her alım – satım ve paranın, kazancın söz konusu olduğu piyasalarda olduğu gibi,  kripto para piyasasında da tek var olma amaçları yatırımcıların fonlarını çalmak odaklı olan oluşumlar vardır. 

OKX yıllarca süre gelen ismi ve hatrı sayılır derecedeki kullanıcısı ile yeni kullanıcılarına ilham olup güvenli bir borsa oluşumu sağlamaktadır. Kamuoyu etafında saygınlığı tescillenmiş, geçen kısa sürede saygın ve sözü geçen bir marka haline gelmiş, geçmiş dönem icraatleri, eylemleri eşliğinde ise kullanıcılarının güvenlerini kazanmış durumdadır. OKX kullanıcılarının ihtiyaçlarına en iyi cevap veren borsa olmayı ana hedefi haline getirmiş idir. Her zaman riskinizi azaltmak ve varlıklarınızı daha güvenli hale getirmeyi amaçlar.

Uzun süredir gündemi yoğun olan çeşitli sosyal mecralarda her borsa için küçük çaplı problemler bildirilse de, OKX’ u diğer isimlerden ayıran önemli nokta ise kripto para borsasında bu problemlere yaklaşım biçimi ve kullanıcılarının problemlerini profesyonel bir şekilde çözüşüdür.

Dünyanın en büyük kripto spot vadeli işlem borsası olan OkEx, Türkçe dil desteği ile ülkemizde artık güncel bir rol alıyor. Diğer kripto para borsaları ile arasında kullanıcı sayısı, desteği ve güvenilir oluşu ile büyük bir fark açtı. 

Okex ile başlangıç aşamasında tanışacak olan kullanıcıların en merak ettiği konulardan biri de Okex referans kodu ile % 10 komisyon indirimli hesap açma aşamaları. Bunun için kullanıcılara tanışma ve kayıt oluşturma haritası çizeceğiz.

https://www.okx.com/tr

İlk olarak,

Linke tıklayarak Okex’in ana sayfa ekranına giriyoruz. 

Sağ üst köşede bulunan Üye Ol butonuna tıklayarak, kayıt olma sayfasına geçiyoruz. 

Önce Invite code (Optional) yazan kutucuğa ****** bu referans kodunu kopyalayarak yapıştırıyoruz. 

E-posta ve şifre bilgilerini giriyoruz. Ardından referans kodu ile hesap açma işlemini tamamlıyoruz.

Bu referans kodu ile üye olmanın avantajlarını merak eden kullanıcılar içinse şöyle izah edebiliriz: 

Okex borsasında referans kodu ile hesap açtığınızda toplam 70 $  kadar bir ödül kazancınız olacak.

Bununla beraber yüz seksen gün içerisinde mevcut işlem hacmimiz 100 $’ ı geçerse 10 $ kazanacaksınız.

Toplam yatırmış olduğunuz miktar 100 $’ ı geçerse 10 $ daha kazanacaksınız.

Kimlik doğrulama + yukarıdaki iki işlem gerçekleşirse d 50 $ bir ödül kazancınız daha olur.

Kripto borsasına, hele ki bu borsada en güvenilir ve seçkin olan Okex’e yatırım yapacak olan kullanıcılar için referans kodlu kayıt daha kazançlı olacaktır.

Okex üzerinden para yatırabilmek için dört seçenek karşınıza çıkıyor. Bunlar şu şekilde: kripto transferi, Advcash, kredi kartı ile alım seçeneği ve p2p alış veriş seklinde gerçekleşiyor.

Pratik bir şekilde Okez ara yüzünün kullanıcısına sunduğu avantajlı yönleri ele alalım.

Artıları

  Basit ve kullanışlı ara yüzle pratik kullanım.

  7/24 Müşteri Hizmetleri desteği eşliğinde istenen an borsaya ulaşabilme imkânı.

  7/24 para yatırım işlemi gerçekleştirme.

  Yeni ve mevcut kullanıcılarına borsa süreci içinde yön verici olmaları.

  İletişim bilgileri yoluyla coinler ile ilgili günlük takip imkânı sunmaları.

  Analizler için akışkan bir sayfasının bulunması.

  Yatırımcıyı mağdur etmeme odaklı ve güncel olmalarıdır.


Kripto para işleyiş biçimi ve hakkında daha fazla şey öğrenmek isteyenler için Bitcoin satın almalarına izin veren basit ve odaklı bir platform sağlıyor Okex. Bitcoin nedir ile yeni tanışanlar, sitesindeki alım satım işlemlerine olanak tanıyan basit ve anlaşılır platformunu takdir edecektir.


Bu pratikliğe güzel bir örnek verecek olursak; Okex borsasında Stop ve Limit emirleri, bizim dilimiz Türkçe ismiyle ‘’zararı durdur’’ ve ‘’kârı al’’ emirlerini verebilmek için Stop yazılı butona basmamız yeterlidir.


Yine bununla beraber P2P ile borsadan kripto para alma seçeneği vardır. P2Pile kripto almak ise, kullanıcıdan kullanıcıya anlamına gelir. Bu kavram sayesinde önceden Okex borsasına kripto para yüklemiş olan kullanıcılar, kullanıcı kişiye Banka havalesi ve Papara uygulaması seçenekleri sunmakta. Fiyat olarak daha uyguna gelen bu işlemler sayesinde kredi kartı bilgilerini vermeye gerek kalmadan kripto para alabilirsiniz. Böylelikle herhangi bir onay sürecine de takılmamış oluyorsunuz.,


Okex popüler olan kripto para borsalarının başında geliyor ve gün geçtikçe katlanarak büyüyor. Yatırımcılarına borsada çeşitli kripto para türleri sunduğu için çeşitli alt coinlerle işlem yapmak istiyorsanız tercihiniz olmalı. Okex borsasının en yararlı seçeneklerinden biri de tokenleri anında listelemeleri. Çoklu para desteği, uygun işlem ücreti ve yüksek güvenlik sunan iyi bir platform olması ile farkını ortaya koyuyor.

Ayrıca, piyasa verilerini araştırmak ve başka bir şeye yatırım yapmak için harcayacağınız zamandan kullanımı pratik ara yüzü ile tasarruf edebilirsiniz.


Yatırımcılar tarafından yeni kripto paraların eklenmesi yönünde talepler oldukça Okex borsası alt coinleri de platformlarına eklemekte gecikmiyor.

Güvenlik sistemi ile sadece müşterilerinin fonlarını ve işlemlerini korumakla kalmıyor, aynı zamanda kişisel verilerini ve kimlik bilgilerini de bünyesinde koruyor.

İnternet ucu açık ve akıl karıştırıcı birçok karmaşaya kucak açarken, Okex borsası kullanıcı ve yatırımcılarını işlem süreleri boyunca yüksek güvenlik önlemleri etrafında topluyor. Bunu da gelişmiş ve kapsamlı güvenlik sistemi ile sağlıyor.

Bir başka önem duyulan konu ise, müşteri hizmetleri desteği olarak sırada geliyor. Müşteri şikâyetlerine cevap vermek, yatırımların takibi ve geri çekimi işlemleri için bir ekibe sahip. Kapsamlı bir müşteri hizmetleri ekibi, kullanıcıların hızla işlem sağlamalarına yarıyor.


Rakipleri arasındaki kullanıcı ve işlem hacmi farkını kapatabilmesi için uzun yıllar başarıyla hizmet vererek kendisini kullanıcılara daha iyi ispatladı. Şimdi kitlesini genişletmek için, kripto borsasına yeni bir hareketlilik katıp her kitleye hitap edebilmek için ‘’OKEX’’ referans kodlu üye alımıyla birçok avantaj sunmaya devam ediyor. 


Bahsetmiş olduğumuz kayıt aşamasında, Invite code (Optional) yazan kutucuğa 7268394275 no’ lu referans kodu ile yaptığınız her üyelikte, size sunduğu bol kazançlı yöntemler müşteri memnuniyet odaklı olduğunun kanıtıdır.


Bir borsanın kullanıcılar arasında yarattığı intibayı öğrenmek için insanların bu konuları konuştuğu mecralarda aramalar yapabilirsiniz. Okex bu anlamda gerek sosyal medya gerek çeşitli arama motorlarında isminden övgüyle ve güvenle söz ettirmeye devam etmektedir.

Okex borsasında kendi finansal araçlarınızı yaratma özgürlüğüne sahip olursunuz ve kendiniz, aileniz veya işiniz için en mantıklı stratejiyi oluşturabilirsiniz.  Kovalama işini de manuel olarak, elinizdeki akıllı cihazlardan yapabilirsiniz.

Okex ticaret döngülerinin sıklığını artırmak için otomatik botlar kullanır. İdeal olarak, piyasanın coinlere ilişkin duyarlılığını takip etme şansı sunar.

Son derece kısa vadede gelir getirecek günlük ticaret kripto stratejisinden yararlanmak için büyük bir para yatırımı yapmak en iyisidir. Her ticaretin yatırım getirisi çok küçük olmasına rağmen, büyük miktarda bahis yapmak, önemli miktarda parayla geri dönüş geldiği anlamına gelir. Okex her bütçeden yatırımcısının payını ve kazanç stratejisini gözetir.

OKEx, kullanıcıların stratejilerini optimize etmelerine yardımcı olurken, yüzlerce token  arasında, vadeli işlem seçenekleri ile adım atmadan önce, ufak bir kazancı size referans kodu kaydıyla sunuyor.

Başlangıç aşamasından itibaren sizi kazanmaya odaklayan OkEX ilk adımda buna başlıyor. 

Okex borsasında referanslı hesap açarak avantajlı bir kazanç havuzuna katılabilirsiniz. 


Yatırım noktasında ücret söz konusu olduğunda, Okex yine mevduat ve para çekme işlemleri için piyasanın en iyi isimlerinin başında gelir. Düşük işlem ücretleri ve oranın artan hacimle düşmesi yarar sağlıyor kullanıcılarına.

Bir kripto borsasına giriş için bilgi edinen kullanıcılar, referans kodu sayesinde indirimli ve kalıcı kazanç yöntemiyle adım atıyor yatırım işlemlerine. Referans kodu ile açılan hesap sayesinde kkalıcı komisyon indirimine hak kazanmış oluyor.

Okex bitcoin piyasına dair her bilgiyi, hızı ve güvenilirliği bünyesinde kullanıcı deneyimi olarak sunmaya devam ediyor. Her geçen gün büyüyen kitlesi de buna şahitlik etmeye devam ediyor.

Kalıcı işlemlerin ve kısa sürede büyük kazancın güvenilir adresi için gideceğiniz tek tercihiniz: Okex.


Sevdiklerinle Paylaş