Binance En Yüksek Komisyon İndirimi

Binance En Yüksek Komisyon İndirimi başlığımızdasınız. Binance En Yüksek Komisyon İndirimi Mart 03, 2022 tarihinde yayınlandı.


Binance En Yüksek Komisyon İndirimi

Son yıllarda insanlar tarafından çok talep gören Kripto para porsalarının tüyoları tabiiki de var. Dünyada en çok kullanılan kripto para borsalarının başında Binance gelmektedir. Güvenliği, hızlı arayüzü ve çok çeşitliliği ile dünyada insanların en çok üye olduğu borsadır demek mümkündür. Gelelim Komisyon İndirimlerine, umarım bu yazdıklarımla birlikte size yardımcı olabilirim.

Binance borsasına ait olan BNB alt coinini almak diğer alt coinleri almaktan çok daha mantıklı bir harekettir. Nedenini soracak olursanız, Binance borsasının kendisine ait olan alt coini almanızla birlikte üyelerine %50 komisyon indirimi sağlamaktadır. Dünyanın dört bir yanına namını salmış olan Binance borsasının, birden fazla komisyon fırsatı sunmaktadır. İşlem hacminiz ile ters orantılı olarak işleyen komisyon anlayışını benimsemişlerdir. Yani ne kadar yüksek hacimli yatırım veya alım satım yaparsanız, sizden alacakları komisyonu o kadar düşürmektedirler, komisyon oranı işleminizin hacmi arttıkça küçülmeye gitmektedir. Bu durum da yatırımcıları doğal olarak etkilemekte ve yatırım yapma teşvik etmektedir diyebiliriz. Düşük miktarlarda işlem yapma düşünceniz varsa komisyon oranlarının çok oynamadığını da söyleyelim. 

Bitcoin yatırımlarınız için bitcoin nasıl alınır inceleyiniz.

Binance borsasında tanıdıklarınızı davet ederek bile coin kazanabilme şansını yakalayabiliyorsunuz. Mobil uygulamadan arkadaşınıza davet kodu göndermek isterseniz, profil linkine tıklayıp Referans sekmesinden özel bir kod oluşturmalısınız. Gelen kod ile birlikte sonrasındaki işlemlere hızlı ve güvenilir bir şekilde devam edebilirsiniz.

Ülkemizde ve Diğer ülkelerde en güvenilir ve global anlamda gelişmiş en iyi kripto para borsası olan Binance borsası komisyonlardan üyelerini memnun etmeyi başarabiliyor. İlk defa üye olacak olan yatırımcılarıne %20 komisyon indirimi veren Binance başarılı bir şekilde borsa işlemlerine devam etmektedir. İlk olarak web sayfasına girip kayıt formundaki bilgileri eksiksiz bir biçimde doldurduğunuzda ve kullanım sözleşmesini kabul ettiğiniz halde hesap oluştur tuşuna tıkladığınızda E-mail hesabınıza giriş yapmalısınız. Daha sonra Binance’ dan gelen kodu hesap oluştur kısmındaki yere girmelisiniz. Unutmayın ki bu kodların süresi yalnızca yarım saattir.

Bu işlemlerden sonra %20 indirim ile üye olduğunuz Binance üyeliğinizde sürekli olarak Binance Coin (BNB) saklamalısınız.

Bunun nedeni kardan veya zarardan dolayı otomatik sistemin yaptığı bir işlemde komisyon ücresi olarak Binance coin bakiyenizden alınacaktır. Bu komisyonu BNB olarak ödendiğini düşünürsek, her bir komisyon ödemesinde 1/4 oranında üyelerine indirim sağlamaktadır. Bu işlemler de yüksek hacimli yatırımcıların ciddi bir şekilde işine yaramakta ve kar payları oldukça yükselmektedir.

Diyelim ki %20 komisyon indirimli bir Binance üyeliği başlattınız, hesap cüzdanınızda BNB saklayarak, normalde %0.1 oranında komisyon ödenirken, BNB tutarak bu oranı %0.06’ ya düşürebilme imkanınız vardır. Alım satım yapan bir yatırımcı toplam hesaba baktığınızda %40 oranında komisyon öder ve ciddi boyutta kar etmiş olur. Bu komisyon indirimleri yatırımcıları, piyasayı, ciddi oranda etkilemektedir. 

Binance borsasında yalnızca %20 oranında indirim yoktur. %5, %10,%15 gibi oranlar da mevcuttur. Yapılan yatırıma göre komisyon indiriminizin yüzdesi daha da artabilmektedir. Hesabınızda BNB bulundurmanız size daha da fazla kazanç sağlamaktadır. Kripto para ticaretinde çok büyük miktarlar dönebilmektedir. Örnek verecek olursak 500 BNB karşılığında %10 civarında komisyon indirimi yürürlüğe girebilir.

Binance Referans Kimliği Nedir? Ne işe yarar?

İşlem hacmi olsun, yapılan işlemler, güvenilirliği ile Kripto para döneminin en iyi borsası olan Binance borsasının kullanıcıların kayıt olması amacıyla çıkardıkları referans kimlikleri vardır. Bu referans kimliklerinin amacı aslında herkesin kazanmasıdır. Herkesten kastımız, üye olacak kişi, üye olmuş kişi ve Binance borsasıdır. Komisyon oranlarının ciddi oranda düşük olması sebebiyle insanların kazançlarını maksimum değerlere çıkartan ve üyelerine oldukça önem veren bu borsada yatırım yapan insanlar bu borsadan memnunlar. İstatistiksel olarak baktığımızda da borsayı kullanan insanlar verilen hizmetlerden memnun olmasalardı günlük kullanım sayısı her gün artmaz da, düşerdi öyle değil mi?

Türk yatırımcıların da memnun olduğunu söylemek hiç de yanlış olmayacaktır. Mobil ve web sürümlerinde Türkçe dil seçeneği bulunan Binance borsasının internet adresinde, aynı zamanda Türkçe konuşarak Binance borsası iletişim ekibiyle, iletişime geçmeniz mümkündür.  

Binance Referans Kodlarının Avantajları

Her gün yeni bir şeylerin çıktığı elektronik dünyamızda ipin başını çeken, insanların aklına ilk gelen borsa kuşkusuz ki Binance borsasıdır. Bu borsa sizin avantajlı işlemler yapmanız için belirli düzenlemeler yapmıştır. Bunlardan birisi kendi hesabınızda referans kodlarınız bulunmaktadır. Bu kodları Binance’a yeni üye olacak birisi için veya ilk defa yatırım yapacak olan birisi ile paylaşma şansınız vardır. Bu kodları kullanmanız hem sizi hem de kayıt olacak yatırımcılara işlemlerde komisyon indirimi sağlamaktadır. Komisyon indirimlerini kullanmak Binance borsası için de önemlidir, nedeni ise işlem hacmi. Siz ne kadar fazla işlem yaparsanız borsanın işlem hacmi o kadar artmaktadır.

Binance Destek Ekibi ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

İnsanların son yıllarda yatırımlara yöneldiği dönemde merakla takip edilen kripto para hesapları ilgiyle karşılanmıştır. Dünyanın en büyük ve en güvenilir kripto para borsası olan Binance borsasının iletişim ekibiyle görüşmek isterseniz ilk olarak web sayfasını açmanız gerekmektedir. Eğer ki ticaret hesabınız var, web sayfası açıldığında sağ alt bölümde bulunan direkt sohbet tuşuna tıklayarak dilediğiniz konuda iletişime geçebilirsiniz. Üye değilseniz bilgi amaçlı yatırımcısından e-posta adresi veya telefon numaranızı yazmanızı isteyecektir. Diyelim ki üyesiniz, üye girişinizi yaptığınızda direkt iletişim kurma şansınız vardır.

Binance Hangi Ülke Merkezlidir?

Binance borsası, merkezi Çin olan bir kripto para borsasıydı. İlerleyen zamanlarda Çin Halk Cumhuriyetinin düzenlediği yasalar ile kripto paraların bazı konularında belirli yasaklar gelmiştir. Bu değişikliklerden sonra Çin’ den Japonya’ ya taşınmıştır. Çin’ de yaşadıkları sorunların benzeri Japonya’da da yaşanmıştır. Bu sebepten dolayı Merkez Malta’ya taşınmıştır. Yani durum biraz karışık. Ama bu durumları yaşamalarına rağmen şu an dünyanın en büyük kripto para borsalarının arasında lider konumundadır. Menşei olarak tam bir şey söylemek mümkün değil. Günümüzde Binance borsası öyle evrensel bir hale geldi ki, dünyanın dört bir yanından kripto paralarla ilgilenen, yatırım yapan neredeyse her insan Binance’ ı kullanmaya başladı.

Binance Kurucusu Kimdir?

Çin doğumlu olan Changpeng Zhao, 1977 yılında hayatını gözlerini açmış, babasının Çin’ den sınır dışı edilmesinin ardından Kanada’ ya göçmüştür. 2017 yılında Binance adlı kripto para borsasını kurmuş ve son birkaç yıldır, dünyanın kripto para merkezi haline gelmiştir. 

Binance mi Coinbase mi?

Her ikisi de adını duyurmuş belirli başarılar elde edebilmiş kripto para borsalarıdır. Ama önde olan Binance borsasıdır diyebiliriz. Çok sayıda işlem yapabilme olanağı, yüzlerce kripto para birimi olmasıyla çok büyük bir piyasayı takip edebilme imkanı elde edebiliyorsunuz. Özellikle komisyon oranları Coinbase ve diğer kripto para borsalarına göre çok daha düşük oranlarda gezmektedir. Bu durum özellikle büyük yatırım yapacak olan üyelere büyük fırsatlar sunmaktadırlar. Coinbase’e baktığımızda ödeme yöntemleri ve tüm işlemler Binance borsasına göre çok daha pahalı ücretlere sahiptir. Daha az işlem türünü kapsamaktadır. Bu da küçük çaplı veya büyük çaplı yatırımcı fark etmeksizin tüm borsayı etkilemekte. Coinbase’ de kripto para sayısı 50 küsürlerdeyken, Binance borsasında bu sayı 500’ den daha fazladır.


Binance En Yüksek Komisyon İndirimi yayınımızın sonuna geldik. Binance En Yüksek Komisyon İndirimi yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! Binance En Yüksek Komisyon İndirimi yayınımızdan verim aldıysanız Binance En Yüksek Komisyon İndirimi başlığımızı paylaşabilirsiniz. Binance En Yüksek Komisyon İndirimi yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. Binance En Yüksek Komisyon İndirimi yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş