Okex Kayıt (Okx Borsası Avantajlı Kayıt Olma Yöntemi)

Okex Kayıt (Okx Borsası Avantajlı Kayıt Olma Yöntemi) başlığımızdasınız. Okex Kayıt (Okx Borsası Avantajlı Kayıt Olma Yöntemi) Ocak 03, 2022 tarihinde yayınlandı.


Okex Kayıt

Okex'e uygulama üzerinden kayıt oluyorsanız referans kimliği bölümüne 45937346 kodunu yazmalısınız.

Tarayıcı üzerinden kayıt oluyorsanız referans kimliği bölümüne 45937346 kodunu yazmalısınız.

Okex referans kimliği kodu: 45937346

Yukarıdaki kodu yazdığınızda kayıt ekranınıza %10 indirim gelecektir. Böylece Okex borsasına indirimli ve avantajlı kayıt sağlamış olacaksınız.

Aynı şekilde alttaki bağlantıya tıklayarak kayıt olursanız kayıt ekranınızda yine %10 indirim yazdığını göreceksiniz.

BİTCOİN NASIL ALINIR bilgi almak için mavi alana tıklayabilirsiniz.

TIKLA VE OKEX'E İNDİRİMLİ, AVANTAJLI KAYIT OL

Başka referans kimliklerini yazdığınızda ekranınızda bu indirim görünmeyebilir. Bu nedenle bu referans kodu kimliğini kullanmanızı tavsiye ederiz.

Okex Nedir?

Global anlamda kripto para alım ve satım hizmetleri sunmakta olan Okex, Çin merkezli olarak 2014 senesinde faaliyete geçen platformlar arasında yer almaktadır. 2017 senesinden sonra ise birçok kripto parası borsası gibi merkezini Malta’ya taşımıştır. Eğer kripto paraların yasak olmadığı bir hükümet içerisinde yaşıyor iseniz, platforma üyelik işlemi gerçekleştirerek Okex kripto para borsası üzerinden visa ve master kartlarınız ile beraber işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Listelediği kripto paralara bakacak olduğumuzda ise, 100’den fazla altcoinin yer almakta olduğunu görebilmekteyiz. Kullanıcıları adına spot, futures, marjin ve swap işlemleri yapma imkanı da sunabilmekte olan Okex kripto para borsasına oldukça kısa bir süre içerisinde üyelik işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ara yüz bakımından oldukça elverişli bir sisteme sahip olan bu borsa içerisinde işlemde bulunan binlerce yatırımcı yer almakta.

Her geçen gün gelişim göstermekte olan teknoloji ile bir blok zinciri mantığında çalışmakta olan sisteme sahiptir. Kripto paralar ile alakalı olarak gerçekleştirilen alım ve satım işlemlerinden meydana gelebilecek birçok engel ve botları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracak özelliğe sahiptir. Bu şekilde müşteri memnuniyeti için özverili bir çalışma gösteren Okex kripto para borsası, güvenli ve kaliteli bir yatırım sağlamanıza imkan tanımaktadır.

Sektörde önde gelen kripto para borsaları arasında bulunan Okex, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak da hizmet sağlamaktadır. Bunun haricinde kişisel bilgi ve yatırımlarınızın güvenliği adına dünyaca ünlü banka güvenlik sistemlerini tercih etmektedir.

 Kullanım anlamında sağlanan oldukça kolay ara yüzü, komisyon oranlarının düşük olması ve türk lirası ile para çekme ya da yatırma işlemleri bulunmasından ötürü, ülkemizdeki kripto para yatırımcılarının oldukça severek kullandığı sistemler arasında yer almaktadır. Ayrıca sadece bununla sınırlı kalmayıp, piyasa içerisinde yer alan birçok kripto para birimini de barındırmasından ötürü ek bir kripto para borsası üzerinden üyelik açma işleminde bulunmanıza da gerek yok.

Okex Ne İşe Yarar?

Okex borsası, genel olarak bir kripto para alım ve satım işlemlerinin gerçekleştirilmekte olduğu bir platform olarak bilinse de, bunun haricinde sunmuş olduğu bazı hizmetler de yer almaktadır. Okex kripto para borsasının genel olarak ne işe yaradığını, ne gibi hizmetler sunmakta olduğuna bakacak olduğumuzda;

Okex Earn olarak adlandırılan bir sistem ile beraber, elinizde yer alan kripto paranızı bir senelik faize yatırarak büyümesini sağlamakta olan bir araç olarak çalışmaktadır. Okex Earn uygulamasını kullanmak için ilk olarak borsa üzerinde bir hesap açmalı ve daha sonrasında ise bu hesap içerisinde bir miktar kripto paraya sahip olmalısınız. Daha sonrasında ise hangi kripto parayı ve miktarını seçerek faiz getirisi elde edebilirsiniz.

Okex borsası içerisinde verilmekte olan bir diğer işlem ise, bankalardan yatırım kredisi çekme gibi sizlere borç verme işlemleri sunabilmektedir. C2C Kredi olarak adlandırılan bu sistem içerisinde, Okex borsası üzerinden ne kadar borç alıp vereceğinizi, hangi kripto para içerisinde işlem yapacağınızı detaylı bir şekilde seçmelisiniz. Bu borç işlemler, 3 ila 182 gün arasında yer alır ve faiz oranları ise genel olarak 3 ila 15 arasında değişmektedir. Son olarak borç alımlarında ise bir teminat göstererek borcun son ödeme tarihine kadar ödemesini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 

Birçok kripto para borsası, kripto para yatırımlarınızı cüzdanınızda tutmanız adına sizde online cüzdan hizmet sağlamaktadır. Bu cüzdanlar ile hem bilgisayar, hem de mobil üzerinden borsada yer almadan özel bir sağ üzerinde stake işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlamış olduğu hizmet sayesinde insanların sadece spot cüzdanları üzerinde yatırımlar yapması yerine, yatırımlarını değerlendirebileceği birçok alan yaratmıştır. Böylece dilerseniz direkt olarak spot cüzdanlar üzerinde yatırım işlemi gerçekleştirebilir, dilerseniz de başka borsalar üzerinden sağlamış olduğunuz hizmetler neticesinde oldukça güzel bir gelir elde edebilirsiniz.

Okex Nasıl Kayıt Olunur? 

Okex borsası, kripto para alım ve satım işlemleri için kullanılmakta olan, genel merkezi Malta’da yer alan bir dijital varlık platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak uluslararası yatırımcıların tercih etmekte olduğu, dünyanın en çok kullanılmakta olan borsaları arasında yer almaktadır. 2017 senesinde kurulan bu borsa, o zamandan beri yatırımcıları için kaliteli bir şekilde hizmet sunmaya devam etmiştir.

Sunmuş olduğu bu hizmetlerden faydalanmak için insanlar Okex borsasına kayıt işlemleri gerçekleştirmek istemekte. Bu işlemlerin doğru ve eksiksiz yapılabilmesi için de bazı adımları sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmek gerekiyor. Bizde bu yazımızda sizlere bundan bahsedecek olduğumuzda, Okex borsası için kayıt işlemleri adımlarına bakarsak;

İlk olarak Okex borsasına kayıt işlemi oluşturmak için web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden giriş yapmanız gerekiyor.

Bu çıkan ekran üzerinden kayıt ol sekmesi üzerine giriş sağladığınızda karşınıza bir kayıt formu çıkacaktır.

Üye olmak için mail adresi, adı soyadı ve şifre gibi birçok bilgiyi eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlamaya özen gösterin.

Üyeliğinizin formunu doğru bir şekilde tamamladıktan sonrasında mail adresi ve telefonunuza gelen onay kodlarını doğrulayım.

Doğrulamaların yapılmasının ardından Okex borsasına kayıt işleminiz de başarılı bir şekilde tamamlanmış olacaktır. 

Daha sonrasında ise işlemlerin limitsiz bir şekilde sürdürülmesi anlamında kimlik doğrulaması gerçekleştirmeniz gerekiyor: Bu yaptığınız işlem sonucunda da güvenliğinizi bir seviye daha yükseltmiş olacağınızın da altını çizmeliyiz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonrasında, yatırım yapmanız için borsa hesabınıza para yatırmanız gerekiyor. Para yatırma işlemi için ise Okex içerisinde yer alan para yatırma sekmesine geçiş sağlamalısınız. Daha sonrasında ise yatırmak istediğiniz para birimini seçin ve onay vererek yatırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Okex borsası içerisinde ülkemizden itibari para yatırımları için türk lirası seçeneği yer almamaktadır. Bu nedenle para yatırma işlemleri yerine borsayı kullanmak için kripto para göndererek bunu usdt ya da borsa içerisinde kullanılmakta olan başka para birimlerine döndürmeniz gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonrasında ise yatırımlarınız için Okex borsasını kullanabilirsiniz. 

Okex Avantajları Nelerdir?

Dünya içerisinde en çok kullanılan kripto para borsaları arasında yer almakta olan Okex markası, ara yüzü ile yeni yatırımcıların bile kolay bir şekilde dijital varlık alımı ve satımı yapmasına imkan tanımaktadır. Ayrıca sistem oldukça kolay bir şekilde işlenmesinin haricinde birçok detaylı uygulamayı da içerisinde barındırmaktadır. Spot, marjin ve de vadeli işlemler gibi birçok çeşitli işlemlerin yer alması ile bünyesinde bulundurmaktadır. Ancak tekrar belirtmek isteriz k, Okex borsası son zamanlar içerisinde bazı problemler yaşayarak kullanıcıların para çekmeleri konusunda bazı sıkıntılar ortaya çıkarmaktadır. Bu sebepten ötürü Okex borsası içerisinde kayıt işlemlerini gerçekleştirmeden öncesinde detaylı bir şekilde bilgi almayı ihmal etmemelisiniz. 

Okex Nasıl Kullanılır?

Okex kripto para borsası içerisinde aktif bir şekilde hizmet sağlamakta olduğu hizmetlere bakacak olduğumuzda, spot işlemler, vadeli işlemler, marjin işlemler ve daha birçok işlemler adına yatırımlarına yardım edebilecek birçok işlem çeşidini içerisinde barındırmaktadır. Bu tür özelliklere sahip olan işlemlerin, farklı tecrübeler de gerektirmesinin haricinde, kazançlarında da bazı değişiklikler yer alabilmektedir. Bunun haricinde sadece kripto para alım ya da satım işlemi yapmakta olan kullanıcılar ise, ilk anlamda site hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinebilir ve kullancıı görüşlerine forumlar üzerinden detaylı bir şekilde göz gezdirebilirler.

Okex kripto para borsasına üye olmaya karar verdiğinizde, ilk olarak web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden üye ol kısmından ilk adımınızı atabilmeniz mümkündür. Kayıt formu içerisinde yer alan bilgilerine eksiksiz ve doğru olarak girilmesi durumunda, üyelik işlemleriniz kısa bir zaman içerisinde tamamlanacak ve yatırım için belli bir işlemi tamamlamış olacaksınız. Bu işlemi tamamladıktan sonrasında ise menü üzerinde yer almakta olan al ve sat kısmı üzerinden yapmakta olduğunuz işlem türlerini seçerek kripto para birimlerinin yatırımları ile alakalı bir şekilde kazanç elde edebilmeniz mümkündür. Para yatırma işlemleri devam ediyor olsa da, son zamanlarda yaşanmış olan bazı olaylarda yatırımcılarını mağdur ederek para çekme işlemlerini pasif hale getirmiş olduğunu biliyoruz. Bu nedenle borsa ile alakalı detaylı bir şekilde bilgi edinerek daha sonrasında Okex borsası üzerinden yatırımlarınızı gerçekleştirmeniz sizin anlamınızda daha mantıklı olabilecektir. 


Sevdiklerinle Paylaş