BtcTurk Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları

BtcTurk Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları başlığımızdasınız. BtcTurk Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları Ocak 03, 2022 tarihinde yayınlandı.


 BtcTurk Nedir?

Değişen dünya ile birlikte yatırımcılar yeni yatırım şansları yakalamaya başlamıştır. Kripto paralar bu yatırım şanslarına örnek verilebilir. BtcTurk kripto para borsası Türkiye’de en çok kullanılan kripto para borsalarından birisidir. Başta Bitcoin (BTC) olmak üzere birçok kripto para biriminin alım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayan Türkiye kuruluşlu güvenli kripto para borsalarından bir tanesidir. 

Güvenli yatırım aracınızdan bir diğeri bitcoin hakkında adetayları öğrenin: Bitcoin nasl alınır

BtcTurk kripto para borsası 2013 yılında Türk Lirası ile ilk Bitcoin alım satım işleminin gerçekleştiği Türkiye’nin Türk lirası tabanlı ilk kripto para alım ve satım platformudur. BtcTurk kripto para borsası 1 Temmuz 2013 yılında Türkiye’nin önemli bir iş adamı olan Kerem Tibuk tarafından kurulmuştur. 2018 yılında QNB Finansinvest CEO’su Özgür Güneri tarafından kurulmuştur. BtcTurk Türkiye’de önemli borsalar arasındadır. Birçok kullanıcı tarafından kullanılan kripto para borsası sade tasarımı ve hızlı arayüzü ile birlikte kullanıcılar tarafından fazlası ile dikkat çekmektedir. BtcTurk kripto para borsası kullanıcılarına kaliteli bir hizmet vermektedir. BtcTurk’ün profesyonel bir ara yüzle hizmet veren BtcTurk PRO sürümü de bulunmaktadır. Burada işlem platformunda daha gelişmiş özellikler ve grafikler bulunmaktadır. Emir türleri de farklılık gösterebilmektedir. 

BtcTurk kripto para borsası Türkiye’de kurulan ilk platform olmasının yanında BtcTurk ilk kripto para borsası olma özelliğini taşıyan bir şirkettir. BtcTurk kripto para borsası verilen hizmetin profesyonel olması ve müşterilerin bilgilendiren bir borsadır. Ancak BtcTurk kripto para borsası Türkiye dışındaki dijital borsaların gerisinde kalmaktadır. Diğer borsalara göre daha az altcoin çeşitliliği ve kullanıcı sayısı ile diğer borsaların arkasında kalmaktadır. BtcTurk dev borsaların fazlası ile gerisinde kalmakta. Binance gibi dünya çapında kripto para borsaları daha güvenilir olduğundan kripto para yatırımcıları alım satım işlemlerini diğer borsalar üzerinden yapmaktadır. Türkiye’de bazı borsaların kapanması ve hırsızlık gibi olayların olması kullanıcıları yabancı kuruluşlu daha güvenilir borsalara sürüklemekte. Bütün borsaların batma ihtimali vardır. Ancak bazı borsaları batması çok zordur Binance kripto para borsası bu borsalara örnek verilebilir. Binance borsası en yüksek işlem yapılan borsa olması ve en güvenilir borsalar arasında üst sıralarda olması borsanın kullanıcı sayısını fazlası ile arttırmaktadır. Binance borsası birçok ülkede hizmet vermektedir. 

BtcTurk Ne İşe Yarar?

BtcTurk kripto para borsası Türkiye’de kripto para borsası olarak Türkiye’de kripto para yatırımı yapan insanlara ilk hizmet veren kripto para platformlarından. BtcTurk kripto para borsası Türk Lirası tabanlı kripto para borsasıdır. BtcTurk kripto para borsası 2013 yılında kurulmuştur. Bitcoin alım ve satım işlemi yapan insanlar Türkiye’de kripto para borsası tercihi BtcTurk kripto para borsası olmaktadır. BtcTurk kripto para borsası insanların kripto para yatırımı yapmasını sağlayan kullanışlı belli bir kullanıcı sayısına sahip güvenilir kripto para borsalarındandır. 

BtcTurk kripto para 1 Temmuz 2013 yılında kurulduktan sonra 2018 yılına gelindiğinde el değiştirerek QNB Finansinvest CEO’su Kerem Tibuk tarafından kurulduktan sonra 2018 yılında Özgür Güneri tarafından alınarak el değiştirmiştir. BtcTurk kripto para borsası sürekli olarak kendini geliştiren kripto para borsalarından çeşitli alanlarda sponsorluk anlaşmaları yapan borsa sürekli kendini geliştiren kripto para borsalarından birisidir. BtcTurk kripto para borsası güvenilirlik konusunda herhangi probleme altyapı vermemektedir. BtcTurk sade ve profesyonel tasarımı ile dikkat çekmektedir. 

BtcTurk kripto para borsası kullanıcıların yatırımlarını korumak için ve güvenli bir şekilde alım ve satım işlemlerinin yapılması için transferlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için bazı sistemler kurmuştur. BtcTurk Türkiye dışında çok fazla kullanıcısının olmamasının sebebi sektördeki diğer dev borsaların olması bunu sebebi olarak gösterilebilir. Binance kripto para borsası sektördeki en büyük borsadır. Kullanıcılarına verdiği hizmet fazlası ile kaliteli ve güvenilirdir. Binance milyonlarca takipçisi ile ilk beş borsa arasındadır. Binance kripto para borsası 2017 yılında Çin’de kurulmuştur ancak şirket bir süre sonra ofislerini Malta’ya taşımışlardır. Binance borsası geniş kripto para yelpazesi ile kullanıcıların birçok kripto para ile alım satım işlemi yapmasını kullanışlı hale getirmektedir. Binance dijital para borsasının kolay olması kripto para yatırımı yapacak yeni yatırımcılar için mükemmel bir borsa olduğunu söylemek doğru olur. Binance kripto para borsası dünyada güncel verilere göre en çok kullanılan kripto para borsası durumunda. Binance borsasının güvenlik konusunda kendisini en çok geliştiren borsalar arasındadır. Binance borsası kullanıcıların cüzdan güvenliği için 7/24 gözetim altında tutulmaktadır ve 7/24 müşteri hizmeti ile kullanıcılarına üst düzeyde hizmet vermektedir. 

BtcTurk Nasıl Kayıt Olunur?

BtcTurk kripto para borsası sitesine kayıt olmak ilk önce BtcTurk sitesine girilmesi ve yeni üyelik botonuna tıklaması gerekmekte. İlgili butona tıkladıktan sonra ekrana gelen yeni üyelik formunu eksiksiz şekilde doldurulduktan sonra üyeliğimi başlat butonuna basarak kullanıcılar BtcTurk hesabı oluşturabilirler. 

BtcTurk kripto para borsası en yaygın kripto para borsalarından bir tanesidir. Başta Bitcoin olmak üzere birçok farklı kripto para biriminin alınım satılmasını sağlayan BtcTurk Türkiye’de binlerce müşterisi bulunmakta. BtcTurk kripto para borsası ilk kripto para borsasıdır. BtcTurk dünyanın ise 4. Bitcoin ve kripto para alım satım platformu olan BtcTurk kripto para alım satım platformu olan BtcTurk 2013 yılında Kerem Tibuk platformun kurucudur. BtcTurk borsası Türk Lirası için çeşitli kripto para birimlerini sunmaktadır. BtcTurk borsası müşteri memnuniyeti için öncelikli olarak güven faktörünü ele alan BtcTurk kullanıcılarını güvenli hizmet sunmaktadır. 

BtcTurk kripto para borsası Türk kripto para borsaları arasında ilk olan ve bugüne kadar yapılan değişiklerle Türkiye’de sektörde olan diğer kripto para borsalarına göre daha fazla avantaj sağlamaktadır. Kolay kullanımı sahip olması altyapı bakımından diğer borsalara göre daha güvenilir bir borsa olması BtcTurk borsasını diğer Türk borsaların önüne çıkarmaktadır. BtcTurk kripto para borsası terli bir firma olması sebebi ile iletişime geçmenin de kolay olması BtcTurk’ün kullanıcılarına sunduğu en büyük avantaj olarak değerlendirilebilir. BtcTurk kripto para borsasının hızlı para yatırma ve çekme özellikleri ile kullanıcılarının en çok istedikleri özellikleri bir araya getiren BtcTurk bu yönüyle de diğer borsalara göre daha avantajlıdır. Şirket kullanıcı çoğunluğu genellikle Türk çoğunlukludur. BtcTurk kripto para borsasının kötü özellikleride bulunmaktadır. Bu kötü özelliklerin diğer borsalarda olmaması BtcTurk borsası kullanıcılarını yabancı kuruluşlu daha güvenli kripto para borsalarına sürüklemektedir. Binance gibi daha çok işlem hacmine sahip kripto para borsaları daha çok dikkat çekmekte ve platformuna kullanıcıları çekmektedir. Binance kripto para borsası güvenilir olması ve altcoin çeşitliliği ile daha fazla kullanıcıya sahiptir. Binance düşük komisyon oranları ile kullanıcı dostu platformdur. Alım satım işlemlerinde alınan düşük komisyon oranları kullanıcılar için en kullanışlı borsanın Binance borsasının olduğunu göstermekte. 

BtcTurk Avantajları Nelerdir?

BtcTurk kripto para borsasının çok fazla avantajı bulunmaktadır. Şirket Türkiye’de olan ilk kripto para platformlarından olması siteyi öne çıkarmaktadır. BtcTurk borsası yapmış olduğu anlaşmalar ile birlikte Türkiye’de en çok dikkat çeken borsalar arasında. Yapılan takım anlaşmaları ile birlikte borsa ünlü isimlerle yapılan reklam çalışmaları ile fazlası ile kullanıcıların dikkatini üstüne çekmektedir. 

BtcTurk borsasının yerli bir firma olması ile birlikte iletişimin kolay olması ile birlikte insanlar bu borsayı tercih etmektedirler. Hızlı işlem olanakları hızlı para yatırma ve para çekme özellikleri ile kullanıcıların en çok istedikleri özellikleri bir araya getiren BtcTurk bu yönüyle de diğer borsalara göre daha avantajlıdır. 

BtcTurk borsasının dezavantajları bulunmaktadır. BtcTurk borsası yüksek komisyon oranları sahip bir borsadır. Bu özellik borsanın kullanıcıların en çok sorun yaşadıkları konulardan bir tanesidir. Kullanıcılar genellikle bu konuda fazlası ile şikayette bulunmaktalar. Diğer bir konu ise piyasanın hareketlilik kazandığı zamanlarda uygulamanın donması ya da bir süreliğine işlem yapılmaması. Bu da yatırımcılar için büyük bir zaman kaybı ve ciddi anlamda kayıp yaşayacakları sorunlardan bir tanesidir. BtcTurk borsasının aksine sektördeki diğer belli başlı borsalarda bu sorunlar yaşanmamaktadır. Binance gibi yüksek likidite oranına sahip borsalar bunun gibi sorunlar yaşamamaktadır. Binance borsasına ilk defa yatırım yapacak olan yatırımcılar için en güvenilir borsanın Binance kripto para borsasının olduğunu söylemek doğru olur. Binance borsası sektördeki lider borsalar arasındadır milyonlarca kullanıcısı ile geminin kaptanı olan borsadır. Binance borsasının en önemli özelliği ise kullanıcılarının herhangi bir kayıp yaşaması durumunda Binance borsası zararı son kuruşuna kadar karşılamaktadır. Binance Türkiye ile Türkiye’de kripto para yatırımı yapacak kullanıcılar için kolay ve kullanışlı bir platform kurulmuştur. Binance kullanan Türk kullanıcılar tamamı Türkçe olan sistemler üzerinden kripto para alım ve satımı yapabilme imkanına sahiptirler. Doğrudan Türk Lirası ile birçok farklı kripto para birimi alınabilmektedir ve satılmaktadır. Bu işlemler yapılırken Binance Türkiye kullanıcılar herhangi bir sorunla karşılaşmamaktadır. Binance kripto para borsasını tüm dünyada tüm milletlerden birçok kullanıcıya sahip büyük bir borsadır. Hızlı sonuçlanan işlemlerde birlikte kullanıcılar herhangi bir işlemsel problem ile karşılaşmamaktadır. 

%10 + %25 Alım - Satım Komisyon İndirimi İle Binance'ye Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

BtcTurk Kullanıcı Yorumları 

BtcTurk kripto para borsası Türkiye’nin ilk borsalarından. BtcTurk borsası başta Bitcoin olmak üzere birçok kripto para biriminin alım satım işlemlerinin yapıldığı borsalardan bir tanesi BtcTurk kripto para borsasını Türkiye’de büyük bir kullanıcı sayısına sahip borsalar arasındadır. Son yıllarda kripto para kavramının yaygınlaşması ile birlikte birçok kripto para borsası kurulmuştur. Bunlardan ilk borsalar arasında BtcTurk kripto para borsası yer almaktadır. BtcTurk kripto para borsası 2013 yılında Türk Lirası ilk Bitcoin alım satım işleminin gerçekleştirildiği Türkiye’nin Türk lirası tabanlı ilk kripto para alım satım platformu. BtcTurk borsası sürekli olarak gelişmekte olan bir borsadır. Yapılan yenilikler kullanıcıların platformu kullanmalarını daha kolay hale getirmektedir. Şirket 2018 yılında QNB Finansinvest CEO’su Özgür Güneri tarafından teslim alınmıştır. 

BtcTurk borsasının kullanıcı yorumları değişiklik göstermektedir. BtcTurk kripto para borsasının belli başlı sistemler sorunları bulunmakta. Kullanıcıların genel olarak şikayet konuları borsanın kripto para yükselmesi gibi durumlarda borsanın fazla yavaşlaması kullanıcılara sorun çıkarması gibi sorunlar bulunmakta. Kullanıcılar tüm bilgilerini doğru bilmesine rağmen borsanın yeni üyelik işlemi başlatmaması gibi sorunlarda bulunmaktadır. En çok kullanıcı yorumunun yapıldığı konu ise BtcTurk kripto para borsanın kullanıcılardan fazla komisyon ücreti almasıdır. Bu konu BtcTurk borsasını kullanan yatırımcıların en büyük şikayetleri arasındadır. Piyasanın hareketlilik kazanması ile borsanın sisteminde sorunların çıkması yatırımcıların fırsatları kaçırması ya da para kaybı yaşamalarına sebep olacak sorunlarda bir tanesidir. Binance gibi büyük borsalarda bunun gibi sorunlar yaşanmamaktadır. 

Binance kripto para borsasının her geçen gün güvenilirliğe verdiği önem ile birçok kullanıcıyı kendisine çekmektedir. Güvenilir kripto para borsaları arasında yer alan Binance borsası yüksek ticaret hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisidir. Düşük işlem ücreti sunmakta olan Binance borsasının birçok avantajı bulunmaktadır. Çok fazla alım satım işlem yapan yatırımcının Binance kripto para borsasını kullanmasını tavsiye etmektedir. Daha az komisyon ücreti ödemek isteyen kullanıcılar Binance kripto para borsasına yatırım yapmaktadırlar. Binance borsası Türkiye’de kullanıcı sayısı en fazla olan borsadır. Türkiye’de olduğu gibi tüm dünyada da popüler olan Binance kripto para borsası gerek işlem kolaylığı ile gerek platform kalitesi ile öne çıkmaktadır. 

BtcTurk Nasıl Kullanılır?

BtcTurk borsası kolay kullanımı olan borsalar arasındadır. BtcTurk kripto para borsası ilk Türkiye’de kurulan ilk platform olmasının yanında borsa dünyada da kurulan 4. Kripto para borsası olma özelliğini taşımaktadır. Borsanın kullanımı üst düzey kripto para yatırımcıları için kolay denilebilir. Borsa normal şartlarda hızlı işlem süresi ile kullanıcıların zaman kaybı yaşamamaktadır. Bu borsada hesap açmak için ilk önce internet sayfasına girerek kullanıcılar borsaya üyelik talebinde bulunmaktadır. Bu borsada üyelik süresi biraz uzun sürebilmektedir. BtcTurk kripto para borsası bazı zamanlar kullanıcıların kimlik onayını yapmakta geri kalmaktadır. Bunun sonucunda kullanıcılar bazı sorunlar yaşamaktadır. Bu borsada hesap açan kullanıcı direkt olarak işleme geçmeden önce bazı onaylamalardan geçmek zorundadır. Kullanıcıların hem sözleşmeyi kabul etmesi gerekmekte hem de hesabın gerçek bir kullanıcıya sahip olduğunu doğrulamak gerekmektedir. 

BtcTurk kripto para borsasında hesap açıldığında kullanıcıdan kimlik belgesi talep ve fotoğraf istemektedir. Bu kurallar protokoller gereği doğrulama yapacaktır. BtTurk kripto para borsası hesabı onayladıktan sonra tüm para çekme ve alım satım işlemlerini kullanıcılar yapabilmektedir. BtcTurk kripto para borsası kullanımı kolay borsalar arasındadır ancak borsa yeni başlayan kripto para yatırımcıları için uygun olmayabilirler. BtcTurk kripto para borsası bugüne kadar hiç hacklenmemiştir. 

BtcTurk kripto para borsası hakkında 10 milyon TL’nin üzerinde bir kripto para varlığı BtcTurk kripto para borsasından çalındığı gibi bazı haberler çıkmıştır. BtcTurk kripto para borsası 2013 yılında kurulmuş ve hizmet verdiği süre içerisinde kullanıcılarına kaliteli hizmet vermeye çalışmıştır. BtcTurk kripto para borsası yeni başlayan kullanıcılar için uygun bir platform olduğunu söylemek yanlış olur. Binance kripto para borsası gibi kullanımı daha kolay olan borsalar yeni başlayan kullanıcılar için daha uygun olduğunu söylemek doğru olur. Binance kripto para borsası 2017 yılında kurulmuştur. 2017 yılında kurulan kripto para borsası şu anda en çok kullanıcı sayısına sahip kripto para borsasıdır. Binance borsasının yeni başlayan kullanıcılara borsayı öğretmesi gibi detaylar birçok kullanıcıyı kendisine çekmektedir. Binance borsası yüksek likidite oranı ve geniş kripto para portföyü kullanıcıların her zaman ilk tercihleri arasında olan kripto para borsasıdır. Binance kripto para borsasının uygun komisyon oranları sürekli alım ve satım işlemi yapan kripto para yatırımcısı için çok fazla önem taşımaktadır. Binance kripto para borsasında yatırım yapmak isteyen kullanıcı ilk önce Binance borsasında üyelik açmalı üyelik işlemi kısa sürmektedir. Ardından kullanıcılar para yatırmak için TRY yatırma bölümünden Papara ya da alternatif yöntemlerle hesabınıza yükleme işlemini gerçekleştirebilirler. Binance kripto para borsasına üye olmak basit bir işlemdir. Binance sitesinin anasayfasına sağ üst kısımda yer alam kayıt ol butonuna basılarak e-posta şifrenizi girerek hızlı ve kolay bir şekilde kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Binance borsasının daha çok tercih edilmesinin birçok sebebi bulunmaktadır bu sebeplerden ilki borsanın yenilenen ve kullanışlı olmasıdır. 


Sevdiklerinle Paylaş