Blockfi Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları

Blockfi Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları başlığımızdasınız. Blockfi Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları Ocak 03, 2022 tarihinde yayınlandı.


 Blockfi nedir?

Blockfi, New jersey fintech girişimi bir şirkettir. Çeşitli kripto para hizmetleri arasında yer aldığını ifade etmek söz konusudur. Kripto paralar ile yapabileceğiniz şeylere çok farklı boyut katan bu uygulama hakkında bilgi almak için sitemize erişim yapabilirsiniz. İlginç bir platform olması, bu anlamda daha fazla araştırılma yapılmasına neden olur. Fakat internet üzerinde araştırma yaptığımız zaman Blockfi ile alakalı çok fazla bilgi olmadığını görebiliyoruz.

Normal bir kripto para borsasına oranla, Blockfi daha ilginç yapısı ile dikkat çekiyor. Birden fazla hizmeti tek bir çatı altında toplamak gibi bir farklılığı vardır. Çok farklı hizmetleri, kontrol ederken aynı zamanda bunları doğru bir şekilde idare etme şansı sunmaktadır. İncelememiz üzerinde blockifi güvenilir ve buna benzer pek çok önemli bilgi bulmanız söz konudur.

Bitcoin hakkında bilgi bulabileceğiniz bağlantımız: BİTCOİN NASIL ALINIR

Çeşitli kripto para birimlerinin ticaretini yapmak için imkan sağlayan çok sayıda kripto para borsası olduğunu ifade edebiliriz. Fakat kişisel birikiminizi güven altında tutmak adına, güven veren bir borsa tercih etmeniz, sizler için yenilikler sağlama noktasında etkili olacaktır. 2018 Ocak ayı itibari ile, Binance işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olmayı başardı. O tarihten bu yana ise zirvedeki yerini korumaya devam etmektedir.

Binance Malta merkezli bir kuruluştur. Çin asıllı Chanpeng Zhao tarafından kurulmuştur. İlk başlarda Çin’de bulunan şirket daha sonrasında yeni düzenlemeler gelmesi ile birlikte merkezini Malta’ya taşımıştır. Binance , kullanıcıları için sunduğu geniş imkan seçenekler sayesinde, günümüzde çok önemli bir noktada olmayı başarmaktadır.

Binance CEO’su daha öncesinde Şangay’Da Fuison Systems isimli bir şirket kurmuştur. 2013 senesinde kripto para cüzdanı ekibinin üyesi olarak blockchain.info ya katılım sağladı. Aynı zamanda OKCoin şirketinde kısa süre CTO olarak çalıştı. 

Binance, genel anlamda geniş yatırım hacmi ve kullanıcılarına sunduğu geniş işlem imkanı sayesinde çok sayıda coin yatırımcısı tarafından tercih edilmektedir. Şirket aynı zamanda mobil olarak kaliteli hizmet şansı veren önemli bir sisteme sahiptir. Siteme üye olan kişiler kısa süre içinde gerekli olan imkanları değerlendirebilir ve buna göre gerekli olan adımları atabilir. Her geçen gün artan talepler doğrultusunda hizmet almak ve  buna uygun seçenekleri değerlendirmek için sitemize erişim kurabilirsiniz.

Blockfi ne işe yarar?

Blockfi ne işe yarar diye merak edenler yazımız üzerinde aradıkları sorunun yanıtını çok rahat bir şekilde bulma şansına sahip olabilir. Bu sistem kripto paralarınız kendi onların bünyelerine aktarmanız halinde sizlere yüksek oranda faiz sağlar. Bu faiz oranı %3.6 ve %8.6 arasında değişim gösterir. Bu şekilde yatırımcı her ay başında faiz olur. Şirket kripto para sektöründe yer alan güvenilir kredi ve faiz şirketi olarak biliniyor. Bunun en önemli nedenleri arasında kullanıcıları için sunduğu hizmetler yer almaktadır.

Yazımızda sistem tarafından sunulan hizmetleri sizlere net bir şekilde aktaracağız. Kurumsal bir hizmet vermesi, daha geniş bir kesime hitap etmesi ve buna bağlı olarak doğru kişilere ulaşmasını sağlar. Aynı zamanda yukarıda da ifade ettiğimiz gibi aylık kazanç elde etme şansınız faiz üzerinden mümkün olur. Blocfi, sunduğu duyarlı müşteri destek hizmeti sayesinde, aklınıza takılan sorular için net yanıt alma anlamında da son derece etkilidir.

Blockfi hizmetleri arasında VISA ile yatırım yapmanız halinde, Blockfi kredi kartı anlaşması sayesinde harcarken kazanç elde etmeniz mümkündür. USD olarak stabilcoin alabilir, kripto ile UDS kredilerini kullanabilirsiniz.

Blokfi genel amacı, kripto krediler sunmaktadır. Şirketin kuruluş amacının bu doğrultuda olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Şirket CEO’su tarafından yapılan açıklama, şirketin Şubat ayında ödemiş olduğu faizin 35 milyon dolar olduğu yönündedir. Buna bağlı olarak para birimleri ve dijital varlıkların artması faiz ve kredi şirketleri son 1 senede artış göstermiştir. Bu sayede hem şirketler hem de kredi kullanan kişiler kazanmıştır.

Binance borsasına katılım sağlayan kullanıcıları büyük sürprizler beklemektedir. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi bu borsa, kripto para anlamında Türkiye’nin en büyük piyasalarında ilk sırada yer alıyor. Her geçen gün artan talepleri karşılama noktasında da önemli bir yere sahip olduğunun net bir şekilde altını çizmek gerekiyor. Coin al sat işlemleri yapmak, yatırımlar, piyasa takibi ve daha bir çok işlem için buraya üye olabilirsiniz.

Tüm bunların yanında dünyanın en çok coin seçeneği ile al sat yapmak için tercih etmeniz gereken binance borsasıdır. 2018’de kurulan bu borsa, insanlara yön verme noktasında önemli bir noktaya gelmeyi çok kısa süre içinde başardı. Sitemiz, her geçen gün artan talepleri karşılarken bu anlamda da başarılı işlemler sunar.

Blockfi nasıl kayıt olunur?

Blockfi nasıl kayıt olunur sorusuna yanıt almak için ilk aşamada siteye giriş adresi üzerinden erişim kurmanız gerekmektedir.  Ekranda sağ üst kısımda yer alan Get started yazılı mavi tuşa bastıktan sonra kayıt olmak adına isim ve posta adresinizi girerek şifre oluşturabilirsiniz. E posta adresine giriş yaptıktan sonra oluşurmuş olduğunuz hesap üzerinden oturum açabilirsiniz.

Blockfi sağladığı hizmet seçenekleri üzerinden sizlere sunduğu imkanlar ile farkını yaratmaya devam etmektedir. Faiz oranları  ve desteklenen varlıklar gibi önemli faktörlerin biraz daha ayrıntılı bir şekilde incelenmesi gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Faiz hesabı, Blockfi platformu üzerinde kripto par çalıştırmanın en basit yöntemidir. Hesap açma işlemi sonrasında para yatırabilir, sonrasında bileşik faiz kazanmaya başlayabilirsiniz. Sunulan faiz oranlarının yüksek olması sizlerin kazancına da yansır. Aynı zamanda yatırdığınız coine göre değişim gösterir.

Nakit ihtiyacınız olmasına karşın, kripto varlıklarınızı satmak istemezseniz, Blockfi destekli krediler çekmeniz söz konusudur. En düşük 5000 TL kredi çekebilirsiniz. Teminat olarak ise ETH, BTC ve LTH yatırabilirsiniz. Para sonrasında banka hesaplarınıza USD olarak aktarılmaktadır. 

Binance uygulaması, ülkemizde en çok tercih edilen kripto para borsası olması yanında, Binance TR özelliği sayesinde Türkiye’de de önemli bir yatırım yapmıştır. Şu ana kadar global anlamda hizmet veren firmalar Türkiye’de pek faaliyet gösterme eğiliminde değildir. Binance ise, ülkemizde var olan yatırım artışını görerek önemli bir hamle yapan son derece kaliteli bir platformdur.

Binance hesabınıza erişim için siteye giriş yapabilir ya da uygulamayı mobil cihazlarınıza indirerek bu şekilde kullanabilirsiniz. Kripto para ya da coin al sat işlemleri yapmak için gerekli olan avantajı site sizlere sunar. Mobil uygulamanın sürekli olarak kendini geliştirmesi saye, çift adımlı doğrulama kodu güvenlik sistemi ve pek çok daha fazla özelliği insanlar için önemli oranda tercih etme nedeni olmuştur. Site hakkında geniş bilgi almak ve genel değerlendirme yapmak için bizi takip etmeye devam edin.

Kayıt olma işlemlerinde ref kodu kullanmanız halinde, hesabınıza coin hediyesi olabilir. Bu anlamda Binance üzerinden gerekli olan takipleri yapabilirsiniz. Sitenin verdiği ödül bazında bazı kampanya hediyeleri vardır. Çok çeşitli seçenekler ile dikkat çeken uygulama çift adımlı doğrulama kodu ile güvenliğinizi sağlamaya devam etmektedir. Tüm bu seçenekler sayesinde, kripto para yatırımı için en kullanışlı ve güvenli site olmayı başarmıştır. 

Blockfi avantajları nelerdir?

Blokfi avantajları nelerdir sorusu son zamanlarda merak edilen önemli bir konu başlığı olarak dikkat çekiyor. En önemli avantajlarının başında VISA ile gerçekleştirdiği anlaşma bulunmaktadır. Bu anlaşma sayesinde kripto destekli kredi kartı kullanım hakkınız vardır. Kredi kartı en büyük özellik olarak tarafınıza sanal para ve hava yolu milleri sağlar. Bu kredi kartı harcamaları %1.5 BTC kazandıracaktır.

Blockfi gelecek dönemde halka açık bir şirket olma planları yapmaktadır. Eğer ki kripto paranız yerinde durmasın ve sizlere kazanç imkanı sunsun isterseniz en güvenli firmalar arasında ilk sırada yer aldığını söyleyebiliriz. Tüm bunların Blockfi faiz oranlarının ne kadar olduğunu da merak ettirmektedir. Sizler için bu yazımızda, Blockfi özellikleri ve buna bağlı olarak avantajlarından söz edeceğiz.

Blockfi kurumsal olarak sunduğu hizmet ile dikkat çekiyor. Aylık faiz kazanma avantajı ve kaliteli müşteri desteği sağlamaktadır. Aynı zamanda Aon gibi büyük firmalar tarafından fonlarınız sağlanır. Bu tarz avantajları sunuyor olması haricinde aldığı yatırımlar ile de dikkatleri üzerine çeker. Morgan Creek Dijital liderliğindeki C serisi 50 Milyon dolar değerinde yatırım yapmıştır. Bir çok önemli yatırımcısı ile yükseliştedir.

Binance borsasına giriş yapan kişiler, güvenli anlamda tüm imkanları kullanarak bu bağlamda son derece kaliteli hizmet alma şansına sahip oluyor. Dünyanın en büyük borsası olan şirket kurulduğu günden bu yana müşteri sayısını ivmeli bir şekilde arttırmayı başarmıştır. Siz de coin yatırımlarınızı bu platform üzerinden yapabilir, bu sayede kazançlarınızı güven içinde katlayabilirsiniz.

Borsanın sunduğu avantajlar arasında kolay yatırım ve çekim seçenekleri bulunuyor. Yatırımlarınızı banka havalesi ve kredi kartı gibi seçenekler üzerinden kısa süre içinde yapabilirsiniz. Yüksek deneyimli bir ekip tarafından kurulan borsa üzerinde analiz yapmanız adına gerekli olan grafikler de bulunmaktadır.

%10 + %25 Alım - Satım Komisyon İndirimi İle Binance'ye Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Blockfi kullanıcı yorumları

Blockfi, ülkemizde çok yaygın olmasa da global anlamda geldiği nokta ile dikkat çeker. 4 senelik bir firma olmasına karşın çok etkileyici referanslara sahip kişiler tarafından yönetilmektedir. 2017 senesinde New Jersey’de kurulmuş ve pek çok kişiden yatırım alarak önemli bir noktaya gelmeyi başarmıştır.

Şirket hakkında kullanıcı yorumlarının da bu doğrultuda olduğunu söylemek gerekiyor. Siteye üye olan kullanıcıların yararlanabildiği avantajların fazla olması haricinde üyeler için ekstra seçenekler sunulduğu da biliniyor. Kullanıcı yorumlarını dikkatli okumanız halinde gerekli olan işlemleri de yaparak buna uygun seçenekleri kullanmak söz konusu olmaktadır.

Blockfi nasıl para kazanılır sorusu da merak edilen önemli bir konu başlığı olarak dikkat çekmektedir. Blockfi ile yatırım varlıklarınız sonrasında kuruşlar ile kredi finanse etme anlamında kullanılır. Ödediği faiz, kurumsal müşterilere ödediği faiza oranla daha düşük miktarda ödenmektedir. Krediler teminat altındadır. Tüm ödenmemiş krediler sürekli olarak değerlendirilen otomatik risk yönetim sistemlerine sahiptir.

Kullanıcılar için tam anlamı güvenli bir alan sağlanması adına ilk olarak kalite standardı yüksek olan kurumların tercih edilmesi gerekir. Bahis borsaları bu noktada ana hedef olarak kalitelerini yüksek tutmak isterler. Yüksek kalite için en önemli unsurlar arasında lisans yer almaktadır. Bir kurumun lisanslı olarak hizmet vermesi, sürekli olarak denetlendiği noktasında önemli bir göstergedir.

Binance, sahip olduğu lisans ve uluslar arası anlamda tecrübenin yanı sıra ödeme konusunda da aksaklık yapmayan kurumsal bir yapıdır. Binance üyelerinin her geçen gün artması, platformun daha sağla alt yapı ile hizmet vermesi adına gerekli olan zemini sağlar. En güvenilir platformlarda sizde sitenin sunduğu seçenekleri değerlendirmek için sitemize giriş yapabilirsiniz.

Binance kullanıcı yorumlarını da inceleyecek olursak, şu ana kadar sistemin sorunsuz işlediğini, Binance hesap kullanıcıların herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerini anında yapabildiklerini görebiliriz. Teknik alt yapısının yeterli olması sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerinizi hem mobil hem de PC üzerinden yapabilirsiniz. Kişisel cüzdan olarak kullanabileceğiniz bu uygulama hakkında bilgi almak için sitemizi takip etmeye devam edin.

Online kripto para borsası her daim artan talepleri karşılamak için güvenli borsaları hizmete sunmaktadır. İlk başlarda bu borsalar hakkında kafalarda soru işareti olsa da zaman geçtikçe hangilerinin güvenilir, hangilerinin ise sorunlu hizmet verdiği anlaşılır duruma gelmiştir. Özellikle Binance’ın gösterdiği kaliteli tutum, sizler için önemli referans niteliği taşır. 


Blockfi nasıl kullanılır?

Blockfi nasıl kullanılır sorusu da son zamanlarda merak edilen önemli konu başlıklarından birini oluşturmaktadır. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi ilk adımda hesap oluşturmanız gerekmektedir. Sonrasında sitenin sizlere sunduğu imkanları değerlendirebilirsiniz. Bu imkanlar arasında kredi çekme, faiz alma gibi fırsatlar yer alıyor.

Blockfi avantajı, başka bir borsadan Blockfi’ye geçen müşterileri için verdiği yüksek oranlı faiz avantajıdır. Bu sayede pek çok kripto para yatırımcısının ilgisini çok kısa süre içinde çekmeyi başarmıştır. Sizler için bu yazımızda Blockfi hakkında yakın bir inceleme yaptık. Bunun üzerinden değerlendirmemiz sonrasında önemli bilgileri sizlere aktardık.

Yatırımcılar sağlıklı bir şekilde gelir elde etmek için fiyatın yükselmesini bekler. Fakat gelecek dönemde büyük kazançlar beklentisi için kripto para kullanmanın 2 yöntemi olduğunu bilmeniz gerekir. Bu sayede gelir modellerinizi arttırma yöntemini tercih olabilirsiniz. 

Blockfi, sizler için gelir modelini arttırama yolunda önemli adımlar sunuyor. Kripto paralar üzerinden faiz kazanma, kriptoları teminat gösterip USD olarak kredi alma ve farklı coin üzerinden ticaret yapma gibi seçenekler sunar. Aynı zamanda, varlık elde etmek isteyen şirketlere ve kuruluşlara kripto para birimler USD ve sabit para cinsinden kurumsal anlamda borç verebilir.

Çok geniş bir hizmet ağına sahip olmasına rağmen ülkemizde tam anlamı ile geniş bir kesime hitap ettiğini söylemek doğru olmaz. Bunun ana nedeni tam olarak ne işe yaradığı, nasıl kullanıldığı ile alakalı bilgilerin dilimize çevrilmemiş olması. Fakat kripto para girişimcileri yaptıkları araştırmalar sonrasında Blockfi ve benzeri seçenekleri değerlendirme şansına sahip olabilir.

Tüm bunların yanında Binance Borsası, kısa süre içinde gösterdiği gelişme sayesinde günümüzde en fazla tercih edilen kripto para borsası olmayı başardı. Malta merkezli olan şirketin en önemli özelliği lisanslı olarak hizmet verme şansına sahip olmasıdır. Bu sayede ödemelerin tamamı güven altındadır. Ülkemizde ise yasal olarak hizmet gösterme şansına sahip değildir. Fakat konu ile alakalı tam anlamı ile yasal düzenlememe olmaması illegal olmadığını gösterir.

Binance uygulamasına mobil erişim için web sitesi ve masaüstü uygulaması kullanılabilir. İlk adımda ise e posta adresi ya da telefon numarası ile hesap oluşturmanız gerekir. Çekim limitleri ve itibari para yatırma limitlerini etkileştirmek adına kimlik doğrulama yapmalısınız. Bu işlen çok kısa süre içinde tamamlanır. Kimlik belgesi ve selfie fotoğraf yüklemesi bilgilerin doğrulanması noktasında önemlidir.

Binance hesabınızı güvene aldığınız emin olmanız gerekiyor. Siten bu anlamda güvenli ipuçları menüsü üzerinden sizlere bilgi veriyor. Eğer başka bir cüzdana sahipseniz, varlıklarınızı  buradan Binance cüzdana yatırma şansına sahip olabilirsiniz. Binance hesabınıza kripto para yatırmak için ise pek çok yöntem aktiftir.Sevdiklerinle Paylaş