Bitlo Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları

Bitlo Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları başlığımızdasınız. Bitlo Nedir? Nasıl Kayıt Olunur? Nasıl Kullanılır? Kullanıcı Yorumları Ocak 03, 2022 tarihinde yayınlandı.


 Bitlo Nedir?

Dijital paralar olan kripto paraların ortaya çıkması ve tüm dünyada yaygınlık kazanmasıyla beraber kripto paraların alım-satım ve tüccarlığının yapılması amacıyla kripto para borsaları kurulmaya başlamıştır. Bitlo kripto para borsası da bunlardan bir tanesidir. Bitlo kripto para borsası 2017 yılında kurulmuştur. 2018 Şubat ayında üye almaya başlayarak ancak 2018 yılının Haziran ayında kripto para alım-satım işlemleri yapılmaya başlanmıştır. Bitlo kripto para borsasının kurucu ortakları Hakan Baş ve Mustafa Alpay’dır. Bitlo kripto para borsası hızlı ve güvenilir olmasıyla beraber kullanıcılarına çeşitli imkanlar da sunmakta. Bilindiği üzere dünyanın işlem hacmi en büyük kripto para borsası Binance kripto para borsasıdır. İşlem hacmi büyüklüğü bakımından Binance kripto para borsası Bitlo kripto para borsasını geride bırakır. Bitlo kripto para ilk önce Binans adıyla piyasa çıkmış bir kripto para borsasıdır. İşlem hacmi düşüktür, işlem hızı bakımından Binance kripto para borsasının arkasından gelir. Binance kripto para borsası 2017 yılında kurulmuş bir borsadır. Kurucusu ise Changpeng Zhao’dur. Binance kripto para borsası ilk başta Çin’de kurulur ve daha sonrasında Çin’den ayrılır. 2018 yılının Ocak ayında 1,3 milyar dolarlık piyasa değeriyle dünyanın en büyük kripto para borsası olmuştur. Güncel olarak da öncü kripto para borsasıdır. Öncü olmasının en büyük nedenlerinden biri altcoinleri liste haline getirmeden evvel birçok kademeden geçirmeleridir. Güvenli bir portre çizmektedirler. İşlem hızı, güvenirliği ve işlem hacmi bakımından dünyada bir numaradır. Kripto para alım-satım işlerine yeni başlayan, başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için gayet basit ve pratik olmasıyla dikkat çeker. Hızlı bir arayüze sahiptir. Dünyanın üst seviyedeki yatırımcıları bile Binance’e kayıt olmayı tercih ediyorlar. Dünyada en çok kripto para alım-satım işlemi Binance kripto para borsasında gerçekleşmektedir. 

Sizlerin en iyi yatırım aracınızı bulmanıza fayda sağlıcak bir diğer bağlantımıza aşağıdaki mavi alana tıklayarak ulaşmanızı sağladık.                                                                                                                      BİTCOİN NASIL ALINIR

Binance kripto para borsası diğer borsalara oranla dünyanın en güçlü altyapısı ve işlemcisine sahip borsadır. Güvenilir ve aynı anda milyarlarca işlem bu borsada gerçekleştirilebilmektedir. Bitlo kripto para borsasında istenilen fiyattan alım satmak yapmak güç ve fiyatlar yüksektir. Binance kripto para borsası bu problemin de önüne geçerek istenilen fiyattan alım yapılabilmesine izin veriyor. Bitlo kripto para borsasında giriş problemleri sık yaşanılan problemler arasındadır. Sistem hataları görülmekte, çökmeler meydana gelmektedir. Binance kripto para borsasında işlem hatası ya da sistem hatası verme gibi sorunlarla sık karşılaşılmıyor. Çalışanlar müşterilerle 7/24 irtibattadır. Binance borsası kullanıcı dostu bir platformdur ve herhangi bir sorunda kullanıcılarla en kısa sürede iletişime geçilmektedir.

Bitlo Ne İşe Yarar?

Sanal para olarakta anılan kripto paraların ortaya çıkması ve yaygınlaşmasıyla çeşitli kripto para borsaları piyasaya sürülmüştür. Her geçen gün milyonlarca insan bu çeşitli kripto para borsalarına kayıt olmaktadırlar ve her geçen gün birçok ad altında borsalar kurulmaktadır. Bitlo kripto para borsası da bunlardan birisidir. Bitlo’da diğer borsalarda olduğu gibi kripto alım-satım işlemleri yapılmaktadır. Kripto para borsalarında sistemler herhangi bir merkeze bağlı değildir. Merkeziyetsiz bir şekilde işlemektedir ve dışardan müdahale kabul etmez. Kripto para borsaları sanal borsalardır. Bu borsalar ortaya çıkmadan önce para alım-satım işlemleri bankalar tarafından yapılmaktaydı. Kripto parayla piyasaya sürülen kripto para borsalarıyla beraber alım satım işlemlerinde bankayla yaşanılan sorunun önüne geçmek adına para transferlerinin onaylanma işlemini bilgisayarlar yapmaya başlamıştır. Bu yeni teknoloji Blockchain teknolojisidir. Bu sayede bilgisayarlar sayesinde para alım-satım işleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 

Dünyanın işlem hızı bakımından en önde olan kripto para borsası Binance kripto para borsasıdır. Kripto para borsalarında yapılan alım-satım işlemlerinde aynı anda milyonlarca insan işlem yapmaktadır. 1 milyon üzeri işlem Binance’de aynı anda gerçekleşmektedir. Para transferleri süratle gerçekleştirilmektedir ve hız yönünden rakiplerini geride bırakmaktadır. Aynı zamanda dünyanın en büyük işlem hacmine sahip olan bir kripto para borsasıdır Binance. Diğer borsalara oranla daha fazla yöntem seçeneği vardır. Sistem hataları, sistem çökmeleri, donması yaşanmaz. Yaşandığı taktirde çalışanlar 7/24 aktif oldukları ve müşterilerle ilgilendikleri için sorun hızlı bir şekilde çözülmektedir. 

Binance kripto para borsası aynı zamanda dünyanın en az komisyon alan borsasıdır. Türk kripto para borsalarına oranla 10 kat daha az komisyon almaktadırlar. Bu özelliği de Binance’nin önde olmasındaki en büyük etkenlerden sadece bir tanesidir. Diğer kripto para borsalarında kullanıcıların mağduriyet yaşadığı hususlar Bitlo kripto para borsasında da yaşanmaktadır. Örneğin satış emri onaylamasında gecikmeler, giriş yaparken üyelerin problem yaşaması, komisyon oranlarının aşırı yüksek olması birtakım sorunlardandır. Binance kripto para borsası dünyanın komisyon oranı en az olan borsasıdır. 

Binance’de Türk lirası ile alım satım işlemleri yapılmaktadır ve diğer borsalara göre en büyük artılarından birisi de budur. Bitlo kripto para borsasında da Türk lirası ile alım-satım işlemi yapılmaktadır fakat Binance’ye göre işlem ücreti fazladır. 

Bitlo’ya Nasıl Kayıt Olunur?

Bitlo kripto para borsası 2017 yılında kurulmuş bir kripto para borsasıdır. Kurucu ortakları Hakan Baş ve Mustafa Alpay’dır. Bitlo kripto para borsasında, kripto para alım-satımı yapabilmek için gerekli olan üyelik başlangıç seviyesi üyelik tipidir. Başlangıç seviyesi üyelik şeklinde kripto para yatırmada belirli bir limit olmamaktadır. İstediğiniz kadar kripto para yatırabilirsiniz. 

Kayıt olurken birinci kısıma mail adresinizi, ikinci kısıma şifrenizi, üçüncü kısıma ise tekrar şifrenizi giriyorsunuz. Bitlo kripto para borsasına başlangıç seviyesindeki üyelik için isim soy-isim, doğum tarihiniz, kimlik numaranız ve ikametgah adresiniz girilmelidir. İleri seviye üyelik ve platinum üyelik şeklinde de seçenekler mevcuttur. 

Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra kripto para alım-satım işlemlerinize başlıyorsunuz ve piyasaya göre ticaretinizi gerçekleştiriyorsunuz. Bitlo kripto para borsasında komisyonlar fazladır. Dünyanın en az komisyon alan kripto para borsası Binance kripto para borsasıdır. Bitlo bir Türk borsasıdır. Türk borsalarında komisyon değerleri Binance kripto para borsasına göre 10 kat fazladır. Komisyonların düşük olması ve dünyanın en büyük işlem hacmine sahip, işlem hızı bakımından diğer borsalara fark atan Binance kripto para borsası üst seviyede ve kendini geliştirmiş yatırımcılar için ilk tercihtir. Binance kripto para borsası başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için de gayet pratik ve basit bir kullanıma sahiptir. Dünyanın en sağlam altyapısına sahiptir ve güvenilirdir. Binance kripto para borsasına kayıt olurken kimlik bilgileriniz ve fotoğrafınız istenir fakat bu bilgiler üçüncü kişiyle paylaşılmaz. Tüm bilgileriniz detaylı bir şekilde alındığından şifrelerinizi unutmanız veya kaybetmeniz durumunda çalışanlar size maksimum bir hafta içerisinde ulaşıyor. Yeni şifre gönderiliyor. Bu şekilde sorun yaşamamış oluyorsunuz. Binance kripto para borsasında işlem ücretleri düşüktür. İşlem hızı ve para transferleri aşırı hızlı bir şekilde gerçekleşir. Milyonlarca insan işlem hacmi büyüklüğü, işlem hızı ve komisyon düşüklüğü ve güvenir olması bakımından Binance kripto para borsasına kayıt oluyor. Dünyanın kripto para borsalarında arasında birinci tercihi arasında yer alıyor. Gün geçtikçe kendini yenileyerek gelişiyor ve güncelliğini koruyor. Her geçen gün değerini arttırmaya devam etmektedir. Müşterilerle 7/24 iletişim halinde olan, kullanıcılarla özel olarak ilgilenen bir platformdur.

Bitlo’nun Avantajları Nelerdir?

Bitlo 2017 yılında Binans ismiyle kurulmuş daha sonra 2018 yılında isim değişikliğine giderek Bitlo kripto para borsası olmuştur. Bitlo kripto para borsası kripto para birimleriyle alım-satım ve ticaret yapmak amacıyla kurulmuştur. Her geçen gün kripto paralar ve beraberinde çeşitli kripto para birimleri önem kazanmaktadır. Kripto paraların dünya çapında yaygınlaşması, türlü kripto para birimlerinin piyasaya çıkmasıyla beraber hem coinlerin tanıtımını yapmak hem de piyasayı canlandırmak üzere kripto para borsaları kurulmaktadır. Bu borsalar profesyonel yazılımcılar ve girişimciler tarafından kurulmakta ve piyasaya sunulmaktadır. Bitlo kripto para borsası Türk asıllı bir borsadır. Türk lirası ile para yatırıp çekmek mümkündür. Dünyanın en büyük borsası olan Binance kripto para borsasında da Çin kökenli bir borsa olmasına rağmen Türk lirası ile para yatırıp çekme imkanı vardır.

Binance kripto para borsası Bitlo kripto para borsasından her yönden daha avantajlıdır. Binance’nin Çin’de kurulduğu bilinmektedir. Türk asıllı değildir. Türk asıllı kripto para borsalarında komisyon yüzdeleri çok fazladır. Dünyanın en az komisyon alan kripto para borsası 2017 yılında Changpeng Zhao tarafından kurulan Binance kripto para borsasıdır. Bitlo kripto para borsasında kripto para alım satımı yaparken işlem hacmi oldukça düşüktür. İşlem hacmi büyüklüğü en fazla olan borsa yine Binance kripto para borsasıdır. Binance kripto para borsasının sitesi gelişmiş bir formattadır ve hala da geliştirilmeye devam etmektedir. İşlem hızı aşırı hızlıdır. Her gün milyonlarca işlem hızlı bir şekilde gerçekleştirmekte, para transferleri kullanıcılara sorun yaratmadan hızlıca yapılmaktadır. Teknik aksaklıklar nadir yaşanır. Sisteminin ve altyapısının gelişmiş, kullanımının pratik olması sebebiyle başlangıç seviyesindeki kullanıcılarla beraber dünyanın en üst düzey yatırımcıları tarafından da kullanılmakta ve rağbet görmektedir. Dünyada her yönden birinciliğini koruyan Binance kripto para borsası gelişimini sürdürmekte ve her geçen gün yenilenmektedir. 

Bitlo kripto para borsası Türk lirası ile para çekip yatırma yönünden avantaj sağlar çünkü piyasadaki birçok kripto para borsasında Türk lirası ile işlem yapabilme özelliği mevcut değil. Bununla birlikte Binance kripto para borsasında da Türk lirası ile alım satım yapma işlemi mevcut ve Binance kripto para borsası yine tercih edilme bakımından Bitlo kripto para borsasından öndedir. Sebebi işlem ücretinin düşük fiyatlarda olmasıdır. İstenilen seviyede kayıt olabilmek adına avantajlıdır fakat sistemi karışıktır. Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip olan Binance sisteminin kolaylığı açısından daha fazla tercih edilmektedir.

%10 + %25 Alım - Satım Komisyon İndirimi İle Binance'ye Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Bitlo Kullanıcı Yorumları 

2017 yılında kurulan bir kripto para borsası olan Bitlo kripto para borsası yeni Türk kripto para borsalarından birisidir. Avantajlarının yanı sıra çeşitli olumsuz özellikleri de vardır. 

Kayıtlı bulunan kullanıcılar giriş yaparken sorunlar yaşamaktadır. Sistem hataları sebebiyle donmalar ve kopmalar meydana gelmektedir. Site çökmeleri görülmektedir. Bu sebeplerle kullanıcılar tarafından Binance kripto para borsasına göre az tercih edilmektedir. Telefon değişikliği ya da başka birinin IBAN numarası ile girilmesi durumlarında karışıklıklar yaşanabilir. Bu yüzden kendi bilgilerinizle girmeniz daha mantıklı olacaktır. Bitlo kripto para borsasında kullanıcı yorumlarına göre kullanıcıların Bitlo kripto para borsasının cüzdanına attıkları kripto para birimleri sisteme geç geçmektedir. Kripto para alış ve satış fiyatları uygun değildir. Coin almak isteyen kullanıcılar sıkıntılar yaşamaktadır. Güncellemeler yapılmamaktadır. Bitlo kripto para borsasında işlem hızı ve işlem hacmi oldukça düşüktür. Piyasa grafiklerinde hareketlenmeler meydana geldiğinde işlem hızı düşmektedir. Bu da kullanıcıları başka kripto para borsalarını denemeye ve kullanmaya mecbur bırakmaktadır. Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip olan kripto para borsası Binance borsası, işlem hızı bakımından da piyasadaki diğer borsaları geride bırakmaktadır. Binance kripto para borsası güven veren bir platformdur. Müşteri desteği %100 bir şekilde sağlanmaktadır. Çalışanlar işinin ehlidirler. 

Bitlo kripto para borsasında temel seviye, ileri seviye ve platinum olmak üzere üç seçenekli üye olma hakkı mevcuttur. Her üyelik biçiminin kendine göre avantajları vardır ve her üyelik biçiminde sizden üye olurken farklı belgeler istenir. Bu da bir tür güvenlik önlemidir. Para yatırıp çekme limitleri her üyelik şeklinde farklıdır.

Bitlo kripto para borsasında komisyonlar yüksektir. Dünyanın en düşük komisyonuna sahip olan borsası Binance kripto para borsasıdır. Bitlo borsasında dolar iniş çıkışlarında değişikliklerin fiyatlara yansımayışı, yüksek fiyata yapılan alımların düşük fiyata satımla sonuçlanması, komisyonların yüksek olması kullanıcılara sorun yaratıyor. Kripto para alım-satım işlemlerinde dünyanın en güvenilir, komisyonu en düşük, işlem hızı bakımından en hızlı ve işlem hacmi en büyük kripto para borsası olan Binance’ı tercih etmek daha akıllı bir seçim olacaktır. 

Bitlo kripto para borsasına üye olurken kutucuklara adınızı ve soyadınızı daha sonra cep telefon numaranızı giriyorsunuz. Şifrenizi girdikten sonra teyit etmek amacıyla bir kez daha şifrenizi giriyorsunuz. Kullanıcı sözleşmesini okudum onaylıyorum kutucuğuna tıklayarak kaydınızı gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Telefonunuzu değiştirmeniz halinde birtakım sıkıntılar meydana gelebilir. Eğer bir arkadaşınıza referans sağlarsanız, referans olduğunuz kişiler dolayısıyla yapılan her alım satım işleminde alınan komisyon ücretinin yarısı hesabınıza aktarılır. Bu da bir alternatiftir fakat dünyanın en az komisyon alan Binance kripto para borsası diğer borsalardaki komisyon ücretlerinin fazlalığı sebebiyle daha fazla tercih edilmektedir. 

Bitlo Nasıl Kullanılır?

Bitlo kripto para borsasına isim, soy-isim ve cep telefon numaranızı girerek daha sonrasında ise şifre belirleyerek kullanıcı sözleşmesini kabul ettikten sonra onay kutucuğuna basarak kayıt işleminizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Gerçekleştirdiğiniz kayıt işleminden sonra hesabınıza giriş yapıyorsunuz. Hesabınıza yatıracağınız tutarı girerek para aktaracağınız hesabı seçerek miktarı belirliyorsunuz. Referans kodunu girdikten sonra para transferi işlemini gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Bitlo kripto para borsası bir kripto para değişim platformudur. Diğer platformlarda olduğu gibi bu platformda da kripto para alım-satım ticareti yaparsınız. Bitlo kripto para borsasının komisyon ücretleri oldukça yüksektir. Türk kripto para borsalarında komisyon ücretlerinin yüksek olduğu gözlemlenir. Biance kripto para borsasının komisyon ücretleri Türk kripto para borsalarının komisyon ücretlerinden 10 kat daha azdır. Dünyanın en az komisyon alan kripto para borsası Binance kripto para borsasıdır. 

Binance kripto para borsasında güvenlik Bitlo kripto para borsasına göre daha güçlüdür. Destek hizmeti daha aktif çalışır. Kullanıcılar bir problemle karşılaştıklarında yollamış oldukları yorumlara ve maillere daha hızlı cevap alırlar. Binance kripto para borsasında işlemler çok hızlı gerçekleşir. Binance kripto para borsasında günde aynı anda 1 milyon ve üzeri işlem gerçekleştirilmekte, para transferleri hızlı bir biçimde gerçekleştirilmektedir. İşlem hızı ve destek hizmetinin sağlam oluşundan dolayı dünyanın en iyi yatırımcıları tercihlerini Binance kripto para borsasından yana kullanmaktadırlar. 

Dünyanın en büyük işlem hacmine sahiptir. Çoğu konuda diğer borsalardan daima bir adım öndedir. Öncü bir borsa niteliği taşır. Rakiplerini geride bırakır. Binance kripto para borsasında her gün milyarlarca kez yapılan kripto para alım-satımı işlemlerinde Binance kullanıcılarına veya yatırımcılarına çeşitli fırsatlar sunmakta her geçen zamanda kendini yenileyerek gelişmektedir. Binance kripto para borsası yurt dışında faaliyet gösteren bir kripto para borsası olmasına rağmen Türkiye şartlarında da popülerliğini her geçen gün arttırmaktadır. Diğer yurt dışı kripto para borsalarına göre bir farkı da Türk lirası ile para yatırma ve çekme işlemlerini gerçekleştirmesidir. Kripto para borsalarında en önemli husus güvenli olması ve işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmesidir. Binance kripto para borsası dünyanın en hızlı işlem gerçekleştiren borsalarındandır.
Sevdiklerinle Paylaş