Raintürk Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları

Raintürk Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları başlığımızdasınız. Raintürk Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları Aralık 12, 2021 tarihinde yayınlandı.


Son zamanlarda teknoloji, artık hayatımızın her kısmında yer alan bir kavram olarak karşımıza çıkmaya başladı. Böylece evde oturduğumuz yerde telefon ve bilgisayar gibi birçok teknoloji aletlerimiz ile birçok işimizi kolay bir şekilde halledebilmekteyiz. Asırların icadı olan para da, bu teknolojik gelişmelerden faydalanarak artık sanal para adında bir kavram ortaya konuldu. Bu kavram ile beraber insanlar artık paralarını kripto para olarak adlandırılan birçok alana yatırmaya başladılar.

Ülkemizde de oldukça hızlı bir şekilde popülerleşen kripto paralar, insanlara oldukça büyük bir gelir kaynağı ve yatırım aracı olmaya başladı. Bu anlamda birçok insanın faydalandığı bu avantajlar ile beraber hem teknolojik gelişmelere ayak uydurabilmekte, hem de yatırımlarımızı gerçekleştirerek oldukça büyük bir miktarda gelir elde edebilmekteyiz. Bu kripto para olarak adlandırılmakta olan sanal paraları da alabileceğimiz birçok kripto para borsası yer almaktadır. Ülkemizde de faaliyette olan ve Türkçe dil desteği bulunan kripto para borsalarından olan Raintürk hakkında da birçok soru sorulmakta. Bizde bu sorularınıza ayrıntılı bir şekilde cevap vermek, sizleri bu konuda bilgilendirmek için Raintürk borsasının kurucusu, yasallık ve güvenilirlik gibi birçok seçeneği bir arada inceleyeceğiz.

Güvenilir yatırım araçlarınızı öğrenin bitcoin nasıl alınır inceleyiniz.

Raintürk Güvenilir mi?

Son zamanlarda birçok sunduğu kampanya ile dikkat çekmekte olan Raintürk kripto para borsası, insanların bu alanda yatırım yapması adına güvenilir bir sistem olup olmadığı oldukça fazla sorgulanmakta. Bizde bu alanda incelemiş olduğumuz Raintürk borsasının altyapı ve sistem olarak yetersiz durumları olduğunu düşünmekteyiz. İlk olarak yeni açılan bir borsa olarak birçok eksiğinin ve güvenlik açığının olabileceğini söyleyebiliriz. Bu şekilde yapacağınız yatırımlarda da herhangi bir sorunda sizlere oldukça fazla sıkıntı doğurabilecek ve yatırımlarınızı kaybedebileceğiniz birçok sorun ile karşı karşıya kalma durumu sağlatabilecektir. Bu nedenle Raintürk kripto para borsasının tam olarak güvenilir olduğunu söylemek doğru bir cevap olmayacaktır.

Raintürk Komisyon Oranları

Raintürk kripto parasının komisyon oranları ile alakalı bilgilere baktığımızda, resmi internet sitesi üzerinden net bir şekilde bir komisyon ücreti belirtilmemiştir. Bu anlamda yapacağınız yatırımlar ile alakalı olarak komisyon oranlarının değişkenlik gösterebileceği anlaşılabilmektedir. Yani yapacağınız yatırımlar için alınan komisyon ücretleri de oldukça büyük miktarda olarak sizlere yüksek ücret kesintileri sağlatabilecektir. Bu durum da yapacağınız yatırımlardaki kazanç oranınızı aynı şekilde düşürecektir. Bu nedenle komisyon ücreti belirsiz olan bir kripto para borsası yerine, Binance gibi komisyon ücreti oldukça düşük olan borsaları tercih edebilirsiniz.

Raintürk mi Binance mi?

Dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan kripto para borsası Binance ile Raintürk borsasını kıyaslayacak olduğumuzda, sağlamış olduğu birçok avantajı ile Binance borsasının çok daha iyi bir şekilde yatırım gerçekleştirebilecek bir sistem olduğunu söyleyebiliriz. Bu anlamda hem düşük komisyon ücretleri, hem de sağlamış olduğu yüzlerce kripto para çeşidi ile yatırımlarına daha sağlıklı bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Ayrıca dünyanın en büyük borsası olarak güvenlik anlamında da yatırımlarınızı daha sağlıklı bir şekilde koruyabileceğiniz bir ortam sağlamaktadır. 

Genel olarak baktığımızda, Raintürk kripto para borsası üzerinde oldukça yüksek komisyon ücretlerinin kesildiği belirtilirken, Binance borsası için komisyon oranları sadece %0,075’tir.

 %10 + %25 Alım - Satım Komisyon İndirimi İle Binance'ye Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Mobil uygulama ya da web tarayıcı üzerinden kayıt oluyorsanız referans kimliği bölümüne bu kodu yazmanız yeterli olacaktır: OS18844Q

Bu kampanyalı bağlantı sayesinde 75 cent komisyonu %10 daha düşürüp sonrasında %25 BNB indirimini de açarak dibe çekebilirsiniz.

Raintürk Hangi Ülkenin?

Raintürk kripto para borsası, Bahreyn merkezli olarak hizmet sağlamaktadır. Genel olarak Bahreyn, Suudi Arabistan, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri gibi orta doğu ülkeleri adına hizmet sağlamaktadır. Kısa süre öncesinde ülkemizde de Raintürk adı ile kripto para alım ve satım faaliyetlerine başlamıştır. 

Raintürk Sahibi Kim? Kime Ait? Kimin Şirketi?

Raintürk kripto para borsası, Orda Doğu bölgesinde kurulmuş olan ve Bahreyn Merkez Bankası tarafından düzenlenmekte olan borsadır. Bu anlamda güvenilir bir arka planı olduğu söylenebilir. Merkezleri Bahreyn ülkesinin Manama bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bölge içerisinde birçok bankacılık ortağı bulunan ve dünyadaki kripto para borsaları arasından ilk lisanslı olanı olarak piyasada yer almaktadır. Raintürk kurucu ortakları olarak Yehia Badawy, Abdullah Almoaiqel, AJ Nelson ve Joseph Dallago bulunmaktadır. 

Raintürk Ne Zaman Kuruldu?

İlk olarak faaliyetlerine 2016 senesinde Bahreyn merkezli kripto para borsasıdır. Bahreyn Merkez Bankası üzerinden Kripto Para Varlık Modülü alarak bu alanda devlet güvencesi ile bu işi yapan ilk kripto para borsası olmuştur. 

Raintürk Yasal mı?

Raintürk, ülkemizde İstanbul’un Sarıyer bölgesinde yer alan merkezi ile bir şirket kuruluşudur. Bu anlamda yapılan her işlemler adına ülkemizde belli vergi mükellefi olmakla beraber yasal bir şekilde işlemlerini yürütmektedir. Ayrıca ülkemizde yer alan kripto paralar ile alakalı olarak sunulan düzenlemeler sonucunda herhangi bir sorunu ya da illegal olan bir durumu bulunmamaktadır. Kısaca özetlemek gerekirse, ülkemiz içerisinde kripto para yatırımlarınız ile alakalı olarak Raintürk kripto para borsasını seçtiğiniz takdirde yasallık olarak herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. 

Raintürk Batar mı?

Genel olarak insanlar kripto para borsalarını araştırırken sordukları sorulardan birisi de bu borsaların batma ihtimalinin olup olmadığıdır. Bunun gibi sorulara cevap vermek oldukça zor olmakla beraber, şirketin arkasında yer alan kar ve zarar durumlarını kimsenin bilmesi mümkün olmamaktadır. Bu anlamda Raintürk kripto para borsası adına da batma gibi durumlar ile alakalı bir şey söylemek sağlıklı olmayacaktır. Eğer kripto para yatırımlarınız ile alakalı olarak sağlıklı bir şekilde işlem yürütmek istiyorsanız, bu alanda adı duyulmuş ve bilinen büyük borsaları tercih edebilirsiniz. Bunun için size Binance borsasını güvenli ve kaliteli bir kripto para yatırımı borsası olarak önerebiliriz. 

Raintürk Ne Kadar Güvenli?

Raintürk, ülkemizde yeni faaliyet göstermekte olan bir kripto para borsası olmasından ötürü, ne kadar güvenli olduğu ile alakalı olarak sağlıklı bir bilgi bulunmamakta. Bu borsanın güvenilir bir şekilde hizmet vermekte olduğu, zaman içerisinde vermiş olduğu hizmetler ile çok daha iyi bir şekilde anlayabiliriz. Ancak site ve borsa olarak genel bir şekilde bakıldığında, kripto para borsalarına göre oldukça basit ve kullanışlı olmayan bir arayüzünün yer almakta olduğunu söyleyebiliriz. Bu şekilde yer alan bir borsanın da güvenilir olup olmadığı birçok kişi tarafından tartışılmakta olan bir konu olarak yer alacaktır. Siz de güvenilir bir şekilde kripto para alım ve satım işlemleriniz için Binance  kripto para borsasını tercih edebilirsiniz.

Raintürk En Az Ne Kadar (Kaç TL) Para Yatılır?

Raintürk borsası ile alakalı olarak en çok sorulan sorular arasında, yatırım ya da çekme işlemlerinin minimum kaç tl ile yapılmakta olduğudur. Genel olarak bu gibi birçok bilgilendirme gereken soruların cevaplarının yer almadığı internet sitesi üzerinde birçok farklı rakam yer almaktadır. O yüzden yatırımlarınız adına, sizi üzmeyecek miktarlarda yatırım işlemleri ile bu borsada işlem yapmanızı önerebiliriz. Daha sağlıklı ve güvenilir yatırım için sizde Binance borsasını tercih edebilirsiniz.

Etiketler: Raintürk güvenilir mi, Raintürk komisyon oranları, Raintürk mi binance mi, Raintürk hangi ülkenin, Raintürk sahibi kim, Raintürk ne zaman kuruldu, Raintürk yasal mı, Raintürk batar mı, Raintürk ne kadar güvenli, Raintürk en az ne kadar para yatırılır


Raintürk Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları yayınımızın sonuna geldik. Raintürk Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! Raintürk Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları yayınımızdan verim aldıysanız Raintürk Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları başlığımızı paylaşabilirsiniz. Raintürk Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. Raintürk Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş