Poloniex Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları

Poloniex Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları başlığımızdasınız. Poloniex Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları Aralık 12, 2021 tarihinde yayınlandı.


Dünyada her geçen gün yenilikler ortaya çıkmaktadır. Bu yeniliklerden bir tanesi ise kripto paraların ortaya çıkması ile birlikte ardından kripto para borsalarının kurulması ve halkın arzına açılması gibi yenilikler yaşanmıştır. Bitcoin geçtiğimiz yıllarda piyasaya çıktığından itibaren alt coinler ise arkasından çıkmıştır. Bitcoin kripto para borsasının en önemli kripto parasıdır. Bitcoinin yükselmesi ya da azalması kripto para borsasını fazlası ile etkilemektedir. 

Poloniex kripto para borsası dünyada bilinen kripto para borsalarından bir tanesidir. Poloniex Kripto para borsası 2014 yılında kurulmuştur. Poloniex kripto para borsasının kurucusu ise Tristan D’Agosta isimli kişidir. Poloniex kripto para borsasının Merkezi ABD Delaware’de yer almaktadır. 

Poloniez kripto para borsasının 100 milyon dolardan fazla işlem hacmi bulunmaktadır. Poloniex kripto para borsası diğer belli başlı lider kripto para borsaları ile birlikte en çok kullanılan kripto para borsalarından bir tanesidir. Polonix kripto para borsası popüler kripto paralara sahip kripto para borsasıdır. Bunun yanı sıra Polonix kripto para borsası popüler kripto paraların haricinde daha az popüler olan kripto paraların satın almasına ve ticaret yapmasına izin vermektedir. 

Bitcoin nasıl alınır öğnenip alım satım yapmanızın en kolay yolu burada mavi bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Poloniex Güvenilir mi?

Poloniez kripto para borsası önde gelen kripto para borsaları arasındadır. Poloniex kripto borsasının geçtiğimiz günlerde Hacklenme durumu yaşamıştır. Hackerler Poloniex sisteminde önemli bir hata buldular. Sistemde aynı anda birden fazla para çekme işlemi gerçekleştirildiğinde sahip olunan paranın daha fazlasını sistem çekildiği fark edildi. Sistemin bu açığı büyük ilgi çekti. Şirketin sahibi olan Tristan D’Agosta birkaç ay içinde kullanıcılara paralarını geri vereceğini söyledi. Bu geri ödemeleri ücretleri geri ödeyerek yaptı. 

2014 yılından itibaren Poloniex kripto para borsası herhangi bir Hacklenme durumu yaşamadı. 

Poloniex Komisyon Oranları

Poloniex kripto para borsasında yapılan işlem içerisinde komisyon oranlarının değiştiğini görülmektedir. Poloniex kripto para borsasında ne kadar fazla alım satım işlemi yapıldıkça ücretlerin düştüğü görülmektedir. Poloniex kripto para borsasının komisyon ücretlerinin fazla düşük olmaması ile birlikte rakibi Binance gibi kripto para borsalarının geride kaldığını söylemek doğru olur. 

Poloniex kripto para borsasının bir eksi özelliği ise kredi kartı ya da banka hesabı gibi normal yöntemler ile kullanılmaması ve bu işlemlerden yararlanamamak. 

Poloniex Komisyon Oranı: 0.125 

Binance Komisyon Oranı: 0.075

Poloniex mi Binance mi?

Poloniex kripto para borsasının avantajları bulunmaktadır ancak Binance kripto para borsasının daha avantajlı olduğu söylenilebilir. Poloniex kripto para borsası küçük kripto paraları altcoinleri listelemektedir. Poloniex kripto para borsasının ABD’de olması avantajlardan bir tanesi. Poloniex kripto para borsasının bir diğer avantajı ise altcoin işlem çiftleri ile çok büyük miktarda likiditeye sahip olması. 

Binance kripto para borsasının denildiği gibi daha fazla avantajlara sahip olduğunu söylemek doğru olur. Binance kripto para borsası güncel olarak dünyada en çok işlem yapılan kripto para borsasıdır. Binance kripto para borsası güncel olarak en güvenli kripto para borsası olduğunu söylemek doğru olur. Binance kripto para borsasının iki faktörlü kimlik doğrulama sistemi ile güvenlik sistemlerine fazla önem vermekteler. Binance kripto para borsasında işlem yapılabilecek 100’den fazla farklı kripto para borsası bulunmaktadır. Bu çeşitlilik fazlası ile kullanıcıyı Binance kripto para borsasına çekmektedir. Binance kripto para borsasının en güçlü özelliği ise Güçlü güvenlik sistemi. Düşük para çekme ücretleri ile kullanıcı dostu bir platform olmayı başarmıştır. Binance 2017 yılının Temmuz ayında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bir yıl dünyanın en çok işlem yapılan alım ve satım işlemi yapılan en büyük kripto para borsası haline gelmiştir. Binance referans kodu kullanmanız önemlidir. Çünkü avantajlar sağlar.

 %10 + %25 Alım - Satım Komisyon İndirimi İle Binance'ye Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Mobil uygulama ya da web tarayıcı üzerinden kayıt oluyorsanız referans kimliği bölümüne bu kodu yazmanız yeterli olacaktır: OS18844Q

Bu kampanyalı bağlantı sayesinde 75 cent komisyonu %10 daha düşürüp sonrasında %25 BNB indirimini de açarak dibe çekebilirsiniz.

Poloniex Hangi Ülkenin?

Poloniex kripto para borsası büyük bir hacklenme durumundan sonra toparlanmıştır. Ocak 2014 yılında kurulan şirket Kurucusu Tristan D’Agosta’dır. Şirket sahibinin daha önce müzik şirketinin olduğunu belirtmekte fayda var. Poloniex kripto para borsasının lansmanı ABD Delaware’de yapılmıştır. Poloniex kripto para borsası Amerika’nın ilk ve tamamen düzenlenmiş kripto para borsası dönüşmeyi amaçlayan Şirket olan Circle tarafından satın alınarak el değiştirmiştir. Circle şirketi Poloniex kripto para borsasını bünyesine katmak için 400.000 USD ödeyerek Poloneix kripto para borsasını satın almıştır. 

Poloniex Sahibi Kim? Kime Ait? Kimin Şirketi?

Poloniex kripto para borsasının Tristan D’Agosta tarafından kurulmuştur. Kendisi 2010 yılında Polonius Sheet Music şirketinin kurucusudur. Kasım 2019 yılı Poloniex kripto para borsası için önemli yıllardan bir tanesidir. Poloniex kripto para borsası Asyalı yatırımcılar tarafından desteklenmiştir. Şu anda poloniex kripto para borsası tamamen düzenlenmiş bir şekilde bir borsa olmayı başarmıştır. Poloniex kripto para borsası birkaç ülke tarafından desteklenmektedir. Bunlardan bazıları Kuzey Kore, İran,Küba, Sudan diğer ülkelerde herhangi bir yaptırım olmaz iken bu ülkelerde Poloniex kripto para borsasını kullanmak yasaktır. 

Poloniex Ne Zaman Kuruldu?

Poloniex kripto para borsasının Bitcoin yolculuğu Ocak 2014’te başlamıştır. Kurucusu Müzik geçmişi olan Tristan D’Agosta’dır. Poloniex kripto para borsasının lansmanı ABD’de Delaware’de 2014’te Ocak ayında yapılmıştır. Poloniex kripto para borsasının ABD’de kurulması yüksek oranda düzenlemeye maruz kalmalarına sebep olmuştur. 

Poloniex Yasal mı?

Poloniex kripto para borsasının Türkiye’de kullanımı yasak değildir. Türkiye’de kripto para borsalarına gelinen günlere kadar herhangi bir yaptırım uygulanmamıştır. Türkiye’de kripto para borsalarının çoğu kullanılmaktadır. Bunlardan en çok kullanılan ise Binance kripto para borsasıdır. Poloniex bazı yasak olduğu ülkeler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Kuzey Kore İran ve Suriye ülkeleridir. 

Poloniex Batar mı?

Poloniex kripto para borsasının dünya genelinde kripto para borsaları arasındaki en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olduğunu söylemek doğru olur. Polonix kripto para borsası işlem hacmi olarak en büyük kripto para borsaları arasında ilk beş sıraya girdiğini söylemek doğru olur. Poloniex kripto para borsası alım satım miktarı olarak en çok işlem yapılan borsalar arasında. Poloniex kripto para borsası batması en zor kripto para borsaları arasında batması en zor olan kripto para borsaları arasındadır. 


Poloniex Ne Kadar Güvenli? 

Poloniex kripto para borsası daha önce hırsızlık durumu yaşansa bile güvenli kripto para borsaları arasında olduğunu söylemek doğru olur. Poloniex kripto para borsasının 2014 yılında Bitcoin arzının 12,3’ünü çalınmıştır. Bilgisiyar korsanları Poloniex kripto para borsasının bir açığını bularak büyük bir soygun gerçekleştirdi. 

Poloniex En Az Ne Kadar (Kaç TL) Para Yatırılır?

Poloniex kripto para borsasının ne kadar para yatırıldığı değişkenlik göstermektedir. Komisyon oranlarındaki gibi yapılan işlemin büyüklüğüne göre komisyon oranı alınmaktadır. Poloniex kripto para borsasında alım ve satım işlemi yaparken kredi kartı ve ya banka kartı gibi normal işlem kartlarıda kullanılamaz bu eksiklik bazı kullanıcıları Poloniex kripto para borsanın kullanıcılarını kaybettiğini göstermektedir. 

Etiketler: Poloniex güvenilir mi, Poloniex komisyon oranları,Poloniex  mi Poloniex mi, Poloniex hangi ülkenin, Poloniex sahibi kim, Poloniex ne zaman kuruldu, Poloniex yasal mı, Poloniex batar mı,Poloniex  ne kadar güvenli, Poloniex en az ne kadar para yatırılır.



Sevdiklerinle Paylaş