Koinim Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları

Koinim Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları başlığımızdasınız. Koinim Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları Aralık 12, 2021 tarihinde yayınlandı.

Geçtiğimiz yıllarda kripto paraların popüler olması ile birlikte birçok yeni coin borsası ortaya çıkmıştır. Koinim kripto para borsası Türkiye’nin en çok tanınan ve en eski kripto para borsaları arasındadır. Koinim kripto para borsası tam olarak 2013 yılında kurulmuştur. Koinim kripto para borsası 2013 yılının Kasım ayından beri kullanıcılarına hizmet etmektedir. Koinim kripto para borsası merkezi Türkiye’de olan Bitcoin cüzdan ve platformu. 

Koinim kripto para borsası 2013 yılında faaliyetlerine başlayan Kripto para borsasıdır. Koinim kripto para borsası 2018 yılında iki yüz bini aşkın kullanıcıya ulaşmış Bitcoin alım ve satım işlemlerinin yapıldığı ilk kripto para borsalarından bir tanesidir. Koinim kripto para borsası yerli borsalar arasında öne çıkmaktadır. Koinim kripto para borsası farklı kripto paralar ile yatırımcılara işlem olanağı sunmaktadır. 

Koinim Güvenilir mi?

Koinim kripto para borsası kripto para birimlerinin alış ve satış işlemlerinin yapıldığı ya da yönetiminin yapıldığı kripto para borsaları arasındadır. Koinim kripto para borsasında şu an Bitcoin, Litecoi, Cash gibi başlı kripto para borsaları öne çıkmaktadır. 

Koinim kripto para borsasının kullanımı oldukça basittir ancak kullanıcıların alım ve satım işlemi yaparken deneyimlerini arttıran satış grafiği gibi en gelişmiş istatistiksel araçlardan ve özelliklerden oluşmaktadır. Ayrıca Koinim kripto para borsası hesabın özeti ve işlem geçmişi hakkında gibi bilgilerden oluşmaktadır. Koinim kripto para borsası güvenlik önlemlerini sağlam bir yapıya almıştır. 

Koinim kripto para borsası güvenlik protokollerinden geçerek dünyanın en büyük işlem hacmine sahip 219 numaralı borsası olarak gösterilmektedir. Dünyada en çok işlem hacmi olan kripto para borsaları arasında 300 farklı borsalar arasında yer almaktadır. 

Koinim Komisyon Oranları

Koinim kripto para borsasının komisyon oranları biraz farklılık göstermektedir. Koinim kripto para borsasının komisyon oranları yapılan işleme göre farklılık göstermekte. Site üzerinden alım ve atım ya da para gönderme para çekme işlemleri kullanıcılar kolayca yapabilmekteler. Bitcoin al kısmından para çekme işlemlerini TL çek kısmından kullanıcılar kolayca yapabilmekteler. 

Koinim kripto para borsasının bünyesinde belli başlı coinler bulunmakta. Kullanıcılar Altcoinlere yatırım yapmakta zorluk çekmekteler. Koinim kripto para borsasının kripto para portföyü azdır. 

Koinim Komisyon Oranı: 0.5 

Binance Komisyon Oranı: 0.075


Bireysel yatırım aracınızın oranlarını takip edin Bitcoin nasıl alınır tek tıkla buradan öğrenin. 

Koinim mi Binance mi?

Koinim kripto para borsası Türkiye’nin eski kripto para borsalarından bir tanesidir. Koinim kripto para borsası 2013 yılından itibaren Türkiye kripto para borsasında Türk kullanıcılara hizmet etmektedir. Koinim kripto para borsası belli başlı kripto paralara sahiplik etmektedir. Bu kripto paralar 6 taneden oluşmaktadır kullanıcılar kripto para çeşitliliğin az olmasından dolayı sorunlar yaşadığı bilinmekte. 

Koinim kripto para borsasının geçtiğimiz günlerde yapılan haberlere göre üyelerin hesaplarına sızıldığı gibi iddialar atılmıştır. 

Binance kripto para borsası 2021 yılının en çok konuşulan kripto para borsalarından bir tanesidir. Binance kripto para borsası işlem hacimi olarak dünyanın en büyük kripto para borslarından bir tanesidir. Binance kripto para borsası 2020 yılında rekor kırmıştır ve kullanıcı sayısında birçok kripto para borsasına geride bırakmıştır. Binance Çin’de kurulmuş kripto para borsalarından bir tanesidir. Binance kripto para borsası sonradan Malta’ya taşınmıştır. 

Binance kripto para borsası şu ana kadar herhangi bir Hackerlerın saldırısına uğramadığı bilinmektedir. Binacne kripto para borsası günlük 70 Milyar doların üstünde işlem hacimi ile en büyük kripto para borsalarından bir tanesidir ve batması çok zor gözükmektedir. Binance kripto para borsasının yeni yatırımcılar için daha uygun olduğunu söylemek daha doğru olacaktır. Binance referans kodu ile kayıt yapmayı unutmayın.

 %10 + %25 Alım - Satım Komisyon İndirimi İle Binance'ye Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Mobil uygulama ya da web tarayıcı üzerinden kayıt oluyorsanız referans kimliği bölümüne bu kodu yazmanız yeterli olacaktır: OS18844Q

Bu kampanyalı bağlantı sayesinde 75 cent komisyonu %10 daha düşürüp sonrasında %25 BNB indirimini de açarak dibe çekebilirsiniz.

Koinim Hangi Ülkenin?

Türk kripto para borsaları arasında güvenilir ve alım ve satım işlemleri öne çıkan Koinim kripto para borsası Türkiye kuruluşlu kripto para borsaları arasındadır. Koinim kripto para borsası Türkiye’nin en eski ve yerli kripto para borsalarından. 2013 yılının kasım aylarında kullanıcıların kullanımına açılan site emin adımlarla piyasadaki yerini korumakta. Koinim kripto para borsasının kurucusu ise Ali Çağatay Yüksel’dir. 

Koinim Sahibi Kim? Kime Ait? Kimin Şirketi?

Koinim kripto para borsasının Sahibi Ali Çağatay Yüksel’dir. Koinim kripto para borsası Türkiye’de kripto paraların ücretsiz ve güvenli bir şekilde kullanılması içindir. Koinim kripto para borsası ilk olarak Eylül ayında kapalı beta olarak ilk üyelerinin kullanımına açılmıştır. Koinim kripto para borsası yasal uyumluluk çalışmalarının beraber Aralık ayında tam hizmete açılmıştır. 

Koinim kripto para borsasının amacı Türkiye’de kripto paraların kullanımını teknolijyi sağlamak ve yaymak amacıyla kurulmuş bir şirkettir. 

Koinim Ne Zaman Kuruldu?

Koinim kripto para borsası 2013 yılının kasım aylarında Türkiye kripto para borsasına sunulmuş büyük bir şirkettir. Kuruluş amacı Türkiye sınırları içerisinde Kripto para alım satım işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanıma sunmak. Koinim kripto para borsası kullanımı ve arayüzü sade ve hızlı bir sistemi vardır. Öncelikle sisteme üye olmak için siteye girip üyelik kısmından üyelik işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Üyelik esnasında istenen bilgiler doğru ve eksiksiz bir şekilde girilmelidir. Bu işlem yapıldıktan sonra Koinim kripto para borsası kullanıcısı para yatırma ve çekme işlemleri için kimlik bilgilerini her kripto para borsasının talep ettiği gibi Koinim kripto para borsasına sunulmalıdır. Bu yöntem ile Koinim kripto para borsası kişinin gerçek kullanıcı olup olmadığını tespit etmektedir. Kimlik bilgisinin’de eksiksiz bir şekilde girilmesi ile Koinim kripto borsasında üyelik işlemi tamamlanmış olur. Borsaya para yatırmak için ise yatırımcıların Türkiye’de faaliyet gösteren bir bankadan Koinim kripto para borsasına havale yaparak yatırım işlemlerine yapabilirler.  

Koinim Yasal mı? 

Koinim tamamen yasal bir kripto para borsasıdır. Türkiye’de kripto paralara ile ilgili devlet herhangi bir yaptırım uygulamamaktadır. Türkiye’de kripto para borsalarına yatırım yapmak tamamen yasaldır. 

Koinim Batar mı?

Koinim kripto para borsası üç yüz bin kullanıcıyı aşan kullanıcı sayısı ile Türkiye’deki en çok işlem yapılan kripto para borsalarından bir tanesidir. Günlük işlem hacimi ile de fazlasıyla dikkat çeken Kripto para borsalarından bir tanesidir. Popülerlik kazanmasının nedenlerinden birisi ise bir günde yatırıp çekebileceğiniz paranın herhangi bir sınırlaması yoktur. Koinim kripto para borsası piyasadaki en güvenilir kripto para borsalardan. 

Koinim Ne Kadar Güvenli?

Koinim kripto para borsası Türkiye’deki en güvenilir kripto para borsalarından bir tanesidir. Birçok Türk vatandaşı Kripto para yatırımlarını Koinim kripto para borsasıda dahil olmak üzere Türkiye merkezli kripto para borsalarından yapmaktadır. 

Koinim En Az Ne Kadar (Kaç TL) Para Yatırılır?

Koinim kripto para borsasının para yatırma işlemleri ve alım satım komisyon oranları işlemlere göre değişkenlik göstermektedir. Koinim kripto para borsasında 30.000 TL üzeri yatırımlarda girilen emirlere göre komisyon Oranı 0,3 komisyon oranıdır. Koinim de girilen her emir için asgari olarak 0.5 komisyon ücreti uygulanmaktadır. 

Etiketler: Koinim güvenilir mi, Koinim komisyon oranları, Koinim mi binance mi, Koinim hangi ülkenin, Koinim sahibi kim, Koinim ne zaman kuruldu, Koinim yasal mı,Koinim batar mı, Koinim ne kadar güvenli, Koinim en az ne kadar para yatırılır


Sevdiklerinle Paylaş