Icrypex Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları

Icrypex Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları başlığımızdasınız. Icrypex Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları Aralık 12, 2021 tarihinde yayınlandı.


İnsanlar, elde ettiği bir miktar para ile çeşitli yatırımlar gerçekleştirmektedir. Bu yatırımların belli bir kazanç getirmesi ile paralarının değerlenmesi genel olarak amaçlanır. Geçmiş zamanlar içerisine yapılan yatırımlar genel olarak altın ya da borsa senetleri gibi işlemler olmaktadır. Ancak günümüzde bundan çok daha fazla kazandırmakta olan kripto para yatırımları ortaya çıkmıştır. İlk olarak bitcoin olarak adlandırılan merkeziyetsiz kripto paranın ortaya çıkışı ile, devrin para anlayışı değişerek sanal bir ortamda ve bir hükümet tarafından yönetilmeden bir para birimi ortaya konulmuştur. Bitcoin gibi birçok kripto paranın hızlı bir şekilde yükseliş göstermesi ile insanlar oldukça fazla kar elde etmiş, bu paraların kullanımı da her geçen gün artış göstermiştir. Kripto paraların yatırımlarının gerçekleşmesi ve alım işlemleri için de bir coin borsasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bizde bu yazımızda sizlere borsalar arasında yer alan icrypex borsası hakkına güvenilir mi, komisyon oranları nelerdir ve yasal mıdır gibi birçok soruya ayrıntılı bir şekilde cevap vereceğiz.

Bitcoin nasıl alınır biliyormusunuz mavi bağlantıya tıklayarak tüm sorularınızın yanıtını bulabilirsiniz.

Icrypex Güvenilir mi?

Kripto para dünyası içerisine ilk kez giriş yapacak olan kişilerin ya da borsa deneyimi yaşamak isteyen kişilerin genel olarak ilk merak ettiği sorular arasında Icrypex borsası güvenilir mi sorusu olmaktadır. 2018 senesinden bu yana kurumsal bir şekilde kripto para alım ve satım hizmetine devam eden bu kuruluşun oldukça büyük bir yatırımcı kitlesinin bulunduğunu sizlere söyleyebiliriz. Bu sayede müşteri kitlesi tarafından güveni elde etmiş ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmuştur. Genel olarak geçmişinde yaşanan bir hack durumu bulunmamasından ötürü de icrypex borsasının güvenilir bir kripto para alım ve satım hizmeti sunmakta olduğunu söyleyebiliriz. 

Icrypex Komisyon Oranları

İcrypex kripto para borsasının alım ve satım işlemleri için kesmiş olduğu komisyon oranlarına baktığımızda, genel olarak diğer borsalara göre biraz daha düşük tutmaya çalışarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmayı amaçlamıştır. Ancak Binance gibi kripto para borsaları içerisinde çok daha uygun komisyon oranlarının yer aldığını ve bu oranlarda hizmet veremediğini de söyleyebiliriz.

Hem para çekim ve yatırım işlemleri, hem de ayrıca alım satım işlemleri için komisyon oranları almakta olan icyrpex borsası yerine Binance borsası üzerinden işlem sağladığınızda çok daha düşük komisyon oranları ile yatırım işlemi gerçekleştirilir. Ayrıca para yatırma ve çekme işlemlerinde herhangi bir ek ücret kesintisi de yaşamamış olursunuz. 

Icrypex mi Binance mi?

İcrypex ve Binance borsasını kıyaslayacak olduğumuzda, birçok özelliği ile daha çok ön plana çıkan Binance borsasının tercih edilmesi gerektiği söylenebilir. Uygun komisyon fiyatlarının haricinde çok daha fazla kripto paranın işleme açık olduğu Binance borsasına yatırımlarınız için çok daha fazla alternatif yer almaktadır. Bunun haricinde çok daha gelişmiş güvenlik önlemlerinin bulunduğu Binance borsası üzerindeki yatırımlarınızın daha iyi bir şekilde korunabildiğini söyleyebiliriz. Dünyanın en çok kullanılan ve en çok işlem hacmine sahip olan borsası Binance üzerinden sizde kayıt olabilir ve avantajlı kripto para alım ve satım fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Referans kodu Binance için önemlidir.

 %10 + %25 Alım - Satım Komisyon İndirimi İle Binance'ye Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Mobil uygulama ya da web tarayıcı üzerinden kayıt oluyorsanız referans kimliği bölümüne bu kodu yazmanız yeterli olacaktır: OS18844Q

Bu kampanyalı bağlantı sayesinde 75 cent komisyonu %10 daha düşürüp sonrasında %25 BNB indirimini de açarak dibe çekebilirsiniz.

Icrypex Hangi Ülkenin?

İcrypex, ülkemiz içerisinde merkezi bulunan ve yerli olarak hizmet sağlamakta olan kripto para borsası olarak yer almaktadır. Sağladığı bu hizmet ile beraber ülkemizde yer alan yatırımların daha kolay bir şekilde işlem sağlayabilmesini, türk lirası ile yatırım ve çekme işlemlerinin bulunabildiğini net bir şekilde ortaya koyabilmektedir. Bu anlamda yerli kripto para borsası seçimleriniz için Icrypex kripto para borsasını tercih edebilmeniz mümkündür. 

Icrypex Sahibi Kim? Kime Ait? Kimin Şirketi?

Icrypex kripto para borsasının genel olarak kurucusu ve CEO pozisyonunda yer alan kişi Türk asıllı Gökalp İçer’dir. Ülkemizde kurumsal bir yapı içerisinde kurularak birçok uzman kişi ile faaliyet gösteren bir borsa olarak çalışmaktadır. Şu ana kadar bir sorunun bulunmadığı borsa içerisinde birçok kişi tarafından yatırım işlemleri gerçekleştiği bilinmektedir. 

Icrypex Ne Zaman Kuruldu?

Icrypex kripto para borsası ilk olarak 2018 senesi içerisinde, merkezi İstanbul ilinde kurulmuş olan bir kripto para borsası olarak karşımıza çıkmıştır. Bu zamana kadar sunmuş olduğu kaliteli hizmetler ile beraber birçok kişinin yatırımlarını sağlamaktadır. 

Icrypex Yasal mı?

İcrypex kripto para borsası yasal mıdır gibi sorular son zamanlarda oldukça fazla sorulmaktadır. Kurumsal olarak ülkemizde yer alan bu dijital varlık platformu, İstanbul ilinin Maslak ilçesi içerisinde hizmetlerini vermektedir. Merkez üssünde birçok uzman kişinin yer aldığı ekip ile sunmuş olduğu hizmet ile bir kripto para alım ve satım borsasıdır. Ülkemizde yasal olarak faaliyet göstermekte ve vergi mükellefi olarak hizmet sağlamasından ötürü yasal bir şekilde faaliyet göstermektedir. Bu nedenle borsa üzerinde gerçekleştireceğiniz işlemler içerisinde herhangi bir yasal problem yer almamaktadır. Hizmetlerini kurumsal olarak gerçekleştiren, iletişim ve destek hatları ile yatırımlarına her zaman yardım eden bir ekibi ile oldukça ön plana çıkmıştır. 

Icrypex Batar mı?

Icrypex borsası, ülkemizde yer almakta olan dijital kripto para borsaları arasında yer alan sistemlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Icrypex borsası içerisinde yapmış olduğunuz işlemlerde kripto para alım ve satım işlemleri sağlanarak bu işlemler sonucunda belli bir komisyon oranı alınmaktadır. Hesabınızda her alan varlıklarınızın güvenli bir şekilde tutulmasını sağlayarak yatırımlarınızın değerlenmesine yarar sağlar. Ülkemizde kripto para alanında bir dijital denetleme kurumu yer almamasından ötürü batma ihtimalinin tam olarak bir sonuç içerisinde belirlenebildiği konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır. Ülkede yer almakta olan şirketlerin elbet batma ihtimali bulunsa da, Icrypex borsasının kaliteli bir altyapı ve ekibinin bulunduğu bilinmektedir. Bu nedenle diğer yerli kripto para borsalarına baktığımızda, güvenilir olarak nitelendirilecek sistemler arasında yer aldığını söylemek mümkündür. 

Icrypex Ne Kadar Güvenli?

Icrypex platformuna baktığımızda, diğer dijital varlık borsalarına kıyasla oldukça güvenli ve güçlü bir altyapısının bulunmakta olduğunu söyleyebiliriz. Borsa içerisinde yer alan tüm dijital varlıklar, çevrimdışı olarak soğuk cüzdanlar içerisinde sağlanmaktadır. Böylece herhangi bir hack girişime karşı olarak gerekli tüm güvenlik önlemlerinin sağlanmakta olduğunu söyleyebiliriz.

Ancak hiçbir kripto para borsası için kesin olarak güvenilir olduğunu söylemek mümkün değildir. Her daim bir açık olabileceği ihtimalini ve tam anlamı ile güvenilir bir sistemin yer almadığını söylemek de zorundayız. Bu nedenle yapmış olduğunuz yatırımlarınızda gerekli güvenlik önlemlerinizi almanızı öneririz. 

Icrypex En Az Ne Kadar (Kaç TL) Para Yatılır?

Icrypex kripto para borsası üzerinde türk lirası para yatırma ve çekme işlemleriniz adına herhangi bir alt limit yer almamaktadır. Bu anlamda dilediğiniz kadar ücreti, borsa üzerine aktarabilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz. Ancak kripto para alımlarınız için, her para ile alakalı olarak belli bir alt alım limiti yer almaktadır. Bu nedenle almak istediğiniz kripto paranın minimum alt limitine bakara ona göre belli bir ücret yatırmanız gerekmektedir. Ülkemizde yer alan ve yerli bir borsa olarak yer almasından ötürü de türk lirası ile yatırım ve çekme işlemleri yer almaktadır. 


Etiketler: Icrypex güvenilir mi, Icrypex komisyon oranları, Icrypex mi binance mi, Icrypex hangi ülkenin, Icrypex sahibi kim, Icrypex ne zaman kuruldu, Icrypex yasal mı, Icrypex batar mı, Icrypex ne kadar güvenli, Icrypex en az ne kadar para yatırılır.

Sevdiklerinle Paylaş