Paritex Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları

Paritex Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları başlığımızdasınız. Paritex Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları Aralık 29, 2021 tarihinde yayınlandı.


Türkiye’de son yıllarda kripto paraların popüler olması ile birlikte Türkiye’de kripto para borsaları kurulmaya başlamıştır. Kripto paralar son yıllarda yatırımcıların ilgi odağı olmuştur. Paritex kripto para borsası ise 2019 yılında kurulmuştur. Paritex kripto para borsası 2019 yılında Işılar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Kutlu Işık tarafından kurulmuştur. Paritex kripto para borsası çok hızlı bir şekilde çok fazla kripto para yatırımcısına ulaşmıştır. 

Paritex kripto para borsası Türkiye’de bilinen bir kripto para markası olmasına rağmen yurtdışında fazla ilgi görmeyen kripto para borsalarından. Bunun sebebi olarak Türkiye’de kurulan kripto para borsalarının kapatma ya da hırsızlık olaylarına maruz kalmasıdır. 

Paritex Güvenilir mi? 

Paritex kripto para borsası dünyada bilinen kripto para borsalarından olmasada Türkiye’de bilinen ve güvenilen kripto para borsalarından bir tanesi. Paritex kripto para borsasının arkasında Işıklar Holding bulunmaktadır. Işılar Holding İstanbul borsasında adı geçen önemli şirketlerden bir tanesidir. Türkiye’de İnsanlar Paritex kripto para borsasını çok bilinmese de Türkiye’de kripto para borsaları arasında hatırı sayılır bir kitleye sahip önemli borsalardan bir tanesi. 

Paritex kripto para borsasının Kurucusu olan Işıklar Holding tarafından desteklenmektedir. Işıklar Holding İstanbul Borsasında işlem gören şirketler arasında. Işıklar Holding birçok şirketi bulundurmaktadır. Paritex kripto para borsasının arkası sağlam kripto para borsalarından bir tanesi. Şirket şu ana kadar herhangi bir saldırıya maruz kalmamıştır. 

Güvenli yatırımları incelerken BİTCOİN NASIL ALINIR öğrenin.

Paritex Komisyon Oranları

Paritex kripto para borsasının komisyon oranları kullanıcıların yaptıkları işlemlere göre değişiklik göstermektedir. Ancak Paritex kripto para borsasının rakiplerinin aldıkları komisyon oranlarının gerisinde kaldığını söylemek doğru olur. Paritex kripto para borsası 20 binden fazla kullanıcı sayısına göre fazla komisyon oranları aldıklarını söylemek doğru olur. Türk kripto para borsaları genelde yatırımcıların ilk tercihi olmaktan çıkmıştır. Bunun sebebi daha iyi güvenli yurtdışı kaynaklı kripto para borsalarının olmasıdır. Binance kripto para borsası buna örnek borsalardan bir tanesidir. Paritex kripto para borsası 24 saat gözetim altında bulunduğunu ve iki faktörlü kimlik doğrulama başta olmak üzere gelişmiş güvenlik önlemlerini aldıklarını kullanıcılarına belirtmektedir. 

Paritex Komisyon Oranı: %0,3 

Binance Komisyon Oranı: 0.075

Paritex mi Binance mi?

Paritex kripto para borsası güvenilir kripto para borsalarından bir tanesi. İstanbul kuruluşlu olan kripto para borsası Türkiye’de 20 binden fazla üye sayısına sahiptir. Türk kripto para borsaları arasında işlem hacmi bakımından 3.sıradadır 9 farklı kripto para birimini destekleyen kripto para borsası tüm mevduatlarını %95’ini coğrafi olarak dağıtılmış soğuk depolarda tuttuklarını hesap erişimlerinin 24 saat gözetim altında bulunduğunu belirtmekteler. 

Binance kripto para borsası dünyada en çok alım satım yapılan kripto para borsalarından. Binance kripto para borsası en güvenilir kripto para borsası olduğunu söylemek doğru olur. Binance komisyon oranları açısından en uygun kripto para borsası olduğunu söylemek doğru olur. Binance Çin kuruluşlu kripto para borsasıdır. Binance kripto para borsasının kolay olması ve hızlı işlem gücü ile yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Binance işlem hacmi olarak dünyadaki en büyük 5 borsadan bir tanesi. Bunun sebebi birçok kripto parayı bünyesinde barındırması. Binance kripto para borsasının kripto para borsasına yeni başlayacak birisi için önerilen kripto para borsalarından bir tanesi. Binance referans kodu ile üye olmak avantaj sağlar.

 %10 + %25 Alım - Satım Komisyon İndirimi İle Binance'ye Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Mobil uygulama üzerinden kayıt oluyorsanız referans kimliği bölümüne bu kodu yazmanız yeterli olacaktır: OS18844Q

Bu kampanyalı bağlantı sayesinde 75 cent komisyonu %10 daha düşürüp sonrasında %25 BNB indirimini de açarak dibe çekebilirsiniz.

Paritex Hangi Ülkenin? 

Paritex kripto para borsası Türkiye kurulmuş olan hızlı bir şekilde belli bir kullanıcı sayısına ulaşan kripto para borsalarından. Paritex borsada işlem gören bir şirkete bağlı bir markadır. Paritex kripto para borsası 2019 yılında kurulmuştur. Çok hızlı bir şekilde çok fazla kullanıcıya ulaşan kripto para borsası Türkiye’de en çok kullanılan kripto para borsaları arasına girmektedir. Paritex kripto para borsasının kendilerine ait bir Işık Coin olması ve Marketcap gibi sitelerde de akli olması Paritex kripto para borsasına yatırımcıların olan güvenini arttırmaktadır. Paritex kripto para borsası Türkiye’de 20 bin kişi tarafından güncel olarak kullanılmaktadır. 

Paritex Sahibi Kim? Kime Ait? Kimin Şirketi? 

Paritex kripto para borsasının Işılar Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan Rıza Kutlu Işık tarafından 2019 yılında kurulmuştur. Paritex kripto para borsası çok hızlı bir şekilde belli bir kitleye ulaşan nadir kripto para borsalarından bir tanesidir. Paritex kripto para borsası altyapısı ve sahip olduğu donanım ile Türkiye’de dijital para borsaları arasında en güvenilir ve en iyi alt yapıya sahip kripto para borsasıdır. Borsa üzerinden bulunan tüm dijital paralar offline ve soğuk cüzdanlarda yüksek güvenlikli ortamlarda gözetim altında tutulmaktadır. Paritex kripto para borsası Türkiye’de kurulan en önemli ve dikkat çeken kripto para borsalarından. 

Paritex Ne Zaman Kuruldu?

Paritex kripto para borsası 2019 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Paritex kripto para borsasının sahibi Işıklar Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan Rıza Kutlu Işık yapmaktadır. Şirket Türkiye’de önemli olan kripto para borsalarından bir tanesi işlem hacmi olarak Türkiye’de ilk 3 borsa arasındadır. Türkiye’de belli bir kullanıcı sayısına hizmet vermektedir. Ancak şirket kısa bir sürede yükselişe geçmiştir. Hızlı yükselişe geçmesi ile birlikte dikkatleri üzerine çekmiştir. Paritex kripto para borsası ortalama 20 binden fazla kullanıcı sayısına sahiptir. Bunun aksine hızlı arayüzünün olması ve güvenilir olması Türkiye’de dikkatleri üzerine çekmektedir. 

Paritex Yasal mı?

Türkiye’de kripto para borsalarına herhangi bir yaptırım uygulanmamıştır. Türkiye’de kripto para kullanıcıların fazla olması ile birlikte birçok kripto para borsası kurulmuştur. Paritex kripto para borsasıda bunlardan bir tanesi. Paritex kripto para borsası yasal bir kripto para alım satım işlem platformudur. Paritex kripto para borsasında komisyonların KDV’si ödenmektedir. Paritex kripto para borsası yapılan işlemlerden herhangi bir başka ücret talep etmemektedir. Tüm şirketlerde olduğu gibi iflas yada batma ihtimali tüm şirketlerde bulunmaktadır. Tüm dünyada kripto para borsalarının batma ihtimali bulunmaktadır. 

Paritex Batar mı? 

Paritex kripto para borsası kurulduğu günden itibaren emin adımlarla kripto para borsasında adım atmaktalar. Paritex kripto para borsasının sahibinin Işıklar Holding olduğu bilinmektedir. Işıklar Holding kripto para borsasını fazlası ile desteklemekte ve kripto para borsasının arkasında durmaktadır. Paritex kripto para borsasının batma ihtimalinin zor olduğunu söylemek doğru olur. Ancak her borsanın batma ihtimalinin olduğunu söylemek doğru olur. 


Paritex Ne Kadar Güvenli? 

Paritex kripto para borsası Türkiye’de en güvenilir kripto para borsalarından. Şirket sistemlerini 24 saat gözetim altında tutmaktadır. Paritex kripto para borsası şu ana kadar herhangi bir saldırı altında kalmamıştır. Türkiye’de en güvenilir ilk 3 borsa arasına girebilecek kripto para borsalarından.

Paritex En Az Ne Kadar (Kaç TL) Para Yatırılır? 

Paritex kripto para borsası komisyon oranları değişim göstermekte ancak Türkiye’de çoğu borsada olduğu gibi uygun bir miktar yatırılması ile birlikte sistemde kripto para borsasına yatırım yapılabilir. 


Etiketler: Paritex güvenilir mi,Paritex  komisyon oranları,Paritex  mi binance mi,Paritex hangi ülkenin, Paritex sahibi kim, Paritex ne zaman kuruldu, Paritex yasal mı, Paritex batar mı, Paritex ne kadar güvenli, Paritex en az ne kadar para yatırılır


Sevdiklerinle Paylaş