Felixo Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları

Felixo Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları başlığımızdasınız. Felixo Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları Aralık 12, 2021 tarihinde yayınlandı.


Felixo güvenilir mi sorusuna sık bir şekilde yanıt aranıyor. Bunun yanı sıra hangi ülkeye ait olduğu ve benzeri detayları da yine sıkça merak edilen konular arasında yer alıyor. Siz de Felixo hakkında detayları merak ediyorsanız en doğru adreslerden birine geldiğinizden emin olabilirsiniz. Bu noktada güvenilir mi sorusuna yanıt vermeden önce Felixo nedir sorusuna bilmeyenler için yanıt vermek gerekiyor. En yalın tanımıyla Felixo; gelişmiş ve profesyonel bir kripto para varlık işlem fonudur. Üç farklı ortağı bulunuyor. Bu kurucu isimleri ise Sefer Algan Oğuz Yağmur ve Resul Gökhun Yıldırım’dır. Tamamen Türk kuruluşudur. Şirket hakkında aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını ayrıntılı bir şekilde hazırladık. Kimin, güvenilir mi, ne zaman kuruldu ve benzeri tüm çeşitli soruların en ayrıntılı yanıtları için içeriğimizin devamını inceleyebilirsiniz. İşte, merak edilen tüm detaylar sizlerle…

Ayrıca bitcoin nasıl alınır sizler için yanıtladık.

Felixo Güvenilir mi?

Felixo güvenilir mi sorusu oldukça sık bir şekilde araştırılıyor. Özellikle de bu platform üzerinden kripto para işlemi yapmayı düşünen kullanıcılar güven konusunda araştırma yapıyor. Türk Şirketi olan felixo sektöre hızlı ve kararlı bir adım atarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu noktada sermaye değeri ve kullanıcı kitlesi açısından değerlendirilince de güven verdiğini söylemek mümkündür. Nitekim Binance platformu buna nazaran çok daha sık kullanılıyor. Güven veren seçeneklerden biri olan Felixo kullanıcılarının da giderek artış gösterdiğini söylemek mümkündür.

Felixo Komisyon Oranları

Felixo komisyon oranları da dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. İşlemler için alınan komisyon miktarları kendi web sitesinde yer alıyor. Web sitesinde yer alan komisyon oranlarını hızlıca aktarmak gerekirse de;

1,000,000 - 5,000,000-%20

5,000,000 - 10,000,000-%30

10,000,000 - 50,000,000-%40

50,000,000 ve üzeri - %50

Bu komisyon oranlarının yanı sıra merak edilen diğer detaylar ise işlem kurallarıdır. Bunları da aktarmak gerekirse;

Genel olarak işlem ücreti %0,2 olarak yansıyor.

Belirtilen tüm bu işlem tutarlarına %18 KDV ücreti de dahil edilmiştir.

Yapılan işlemler için tüm faturalar haftalık bazda kesilerek sunuluyor.

Genel olarak yapılan işlem ücretleri kullanıcıların 30 günlük işlem hacimlerine göre farklılık gösterebiliyor.

Eğer hesabınıza FLX Coin varsa, miktarına bağlı olarak komisyon tutarlarında indirim de uygulanıyor.

Tüm bu komisyon oranları ile Binance uygulamasındaki komisyon oranları arasında ciddi bir fark bulunuyor. Binance platformu kullanıcılarına daha cazip seçenekler sunuyor. Düşük komisyon tutarları ile işlem yapma fırsatı sunarak, daha fazla kazanmanızı da destekliyor. Bu noktada kıyaslama yapınca Binance platformunda kripto para işlemleri yapmak daha makul seyirdedir. Global ölçekli hizmet sunan Binance daha pek çok özelliği ile diğer kripto para borsalarından daha fazla avantaj sağlıyor.

Felixo mi Binance mi?

Felixo mi Binance mi konusunda kararsız kalan çok sayıda kripto yatırımcısı bulunuyor. Felixo tamamen Türk şirketidir. Üç farklı girişimci ortak tarafından kurulmuştur.  Kripto borsasında yeni olduğu için güven konusunda araştırmalara neden oluyor. Ancak Binance global ölçekli hizmet veren kripto para borsalarının lideri konumundadır. Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki kripto para tutkunları bu borsada işlem yapmayı tercih ediyor. Yani bu noktada bir kıyaslama yapmak gerekirse kullanıcı kitlesi ve sektör tecrübesi açısından Binance demek yanlış olmayacaktır. Elbette ki bu tamamen kripto para kullanıcılarının da analizlerine ve kendi tercihlerine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Yine de Binance borsasına üye olacaksanız Binance referans kodu kullanmanız önem taşımaktadır.

 %10 + %25 Alım - Satım Komisyon İndirimi İle Binance'ye Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Mobil uygulama ya da web tarayıcı üzerinden kayıt oluyorsanız referans kimliği bölümüne bu kodu yazmanız yeterli olacaktır: OS18844Q

Bu kampanyalı bağlantı sayesinde 75 cent komisyonu %10 daha düşürüp sonrasında %25 BNB indirimini de açarak dibe çekebilirsiniz.

Felixo Hangi Ülkenin?

Felixo hangi ülkenin sorusu merakla araştırılıyor. Kurucu isimleri Türk olan Felixo tamamen Türkiye şirketlerinden biridir. Üç farklı yazılımcı arkadaşın projesi olarak hayata geçmiştir. Bugün işlem hacmi ve büyüme noktasında başarı elde ettiğini görmek mümkündür. Şirketin son verilerek göre kuruluş sermaye miktarı 10.000.000 TL (On milyon Türk Lirası) olarak biliniyor. Alt yapı, teknik düzen ve yatırım hacmi açısından da güçlü bir kripto para işlem platformu olduğu görülüyor. Yine de bu veriler tek başına platformu değerlendirmek için yeterli değildir. Uzman analistlerin ve kripto platform uzmanlarının yorumları çerçevesinde değerlendirme yapabilirsiniz.

Felixo Sahibi Kim? Kime Ait? Kimin Şirketi?

Felixo sahibi kim? Kime Ait? Kimin Şirketi? Bu ve benzeri sorular arama motorlarında en sık araştırılan sorular olarak dikkat çekiyor. Bu sorulara hızlı bir şekilde yanıt vermek gerekirse de Felixo şirketinin kurucu isimleri Sefer Algan Oğuz Yağmur ve Resul Gökhun Yıldırım’dır. Türkiye’de Türk girişimci isimler tarafından kurularak hizmete sunulmuştur. Bu noktada yerli kripto para borsası demek de yanlış olmayacaktır.

Felixo Ne Zaman Kuruldu?

Felixo ne zaman kuruldu ne zamandır hizmet vermeye devam ediyor? Kripto para yatırımcıları ve meraklıları Felixo şirketi hakkında her detayı merak ediyor. Bu detaylardan biri ise şirketin ne zaman kurulduğu ve ne zamandır hizmet vermeye devam ettiğine ilişkindir. Bu noktada hemen yanıt vermek gerekirse Felixo şirketi 2019 yılında hizmete başlamış olup hala kesintisiz şekilde hizmet vermeye devam eden kripto para işlem platformlarından biridir. Tamamen yerli bir şirket olarak kısa sürede önemli bir büyüme kaydettiğini söylemek yine mümkündür.

Felixo Yasal mı?

Felixo yasal mı, kaçak mı hizmet veriyor gibi sorular da kullanıcılarının aklına takılabilir. Felixco şirketinin kendi web sitesinde tüm şirket bilgileri açık bir şekilde yer alıyor. Vergi numarası, bağlı olduğu vergi dairesi gibi ayrıntılara şirketin sitesindeki hakkımızda bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu noktada yerli kripto para işlem platformu olarak yasal hizmet verdiğini görebilirsiniz. Türk kullanıcılarının bazıları yerli olduğu için Felixo platformunu büyük bir güvenle kullanmayı tercih ediyor. Nitekim Binance sektörün lider konumunda olduğu için daha fazla kitleye sahiptir. 

Felixo Batar mı?

Felixo batar mı, geleceği var mı gibi sorular da yine platformu kullanan ya da kullanmak isteyen herkesin aklını kurcalıyor. Bu konuda kesin ve net bir bilgi vermek mümkün değildir. Ancak şirket kurulduğu günden bu yana önemli ve ivmeli bir büyüme kaydetmeye devam ediyor. Kullanıcı sayısındaki artışla beraber her geçen gün şirketin değeri de hızla katlanıyor. Üç kurucu ortağın yönetiminde olan şirket için batma durumu söz konusu değildir. Ancak ilerleyen süreçlerde şirketin nasıl bir geleceğe doğru adım atacağını önceden ön görmek tamamen yanlış olacaktır.

Felixo Ne Kadar Güvenli?

Felixo ne kadar güvenli sorusuna teknik anlamda yanıt vermek gerekiyor. Kurucu isimleri birer yazılımcıdır. Kendi alanlarında başarılı olan bu kurucu isimlerin oluşturduğu donanım ve teknik alt yapı gayet güven verici niteliklere sahip gibi duruyor. Nitekim şirketin geleceği hakkında hala bazı kullanıcıların aklına soru işaretleri takılabiliyor. Örneğin Binance platformu yerli Felixo platformuna göre çok daha fazla kullanıcıya sahiptir. Bu da Binance’nin hem yatırım hem de teknik alt yapı anlamında sektörde güven veren bir imaja sahip olmasıdır. Bu imajın bir benzeri felixo için inşa edilse de geleceği hakkında yorum yapmak pek de doğru olmayacaktır.

Felixo En Az Ne Kadar (Kaç TL) Para Yatılır?

Felixo en az kaç para yatırılır sorusu da sıkça merak ediliyor. Yine platformda yer alan bilgilere göre hemen bu sorunun yanıtlarını da aktaralım. Yatırma alt limitleri coin türüne göre değişkenlik gösteriyor. Felixo sitesini ziyaret ederek her coin için minimum yatırım tutarlarını inceleyebilirsiniz.Sevdiklerinle Paylaş