Coinzo Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları

Coinzo Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları başlığımızdasınız. Coinzo Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları Aralık 12, 2021 tarihinde yayınlandı.


Türkiye’de kripto paralara olan ilginin artması ile birlikte birçok kripto para borsası kurulmuştur. Türkiye’de yatırımcılar farklı bir şekilde yatırım yapabilecek alanlar aramaya başladılar. Bununla birlikte kripto paraların çıkması ile birlikte insanlar kripto para borsalarında yatırım yapmaya başladılar. 

Coinzo kripto para borsası ise artan ilgiyle birlikte kurulan kripto para borsalarından bir tanesi. Coinzo kripto para borsası 2018 yılından itibaren binlerce yatırımcısına kesintisiz hizmet sunmaktaydı. Coinzo kripto para borsası Türkiye’nin en çok kullanılan kripto para borsalarından birisidir. Ancak artan kripto para borsalarının ardından Coinzo kripto para borsası flaş bir kararla kapanma kararı almıştır. Coinzo kripto para borsası Türkiye’de 2018 yılından beri hizmet vermekteydi.

Coinzo Güvenilir mi? 

Türkiye’de ve Dünyada kripto paralara olan ilgi her geçen gün artmakta. Coinzo kripto para borsası 2018 yılında kurulmuş kısa bir sürede belli bir borsa seviyesine gelmiş bir kripto para borsası. İzmir merkezli kurulan yerli kripto para borsası Coinzo. Coinzo 2018 yılından itibaren kripto para yatırımcılarına hizmet vermeyi sürdürmekte idi. Coinzo güvenilir kripto para borsalarındandı borsaya üye olmak için kimlik ya da geçerli herhangi bir belge ile kripto para borsasına kullanıcılar üye olabilirler. Coinzo kripto para borsasına para yatırılması için Coinzo kripto para borsası bazı şartalr sunmakta. Bu şartlardan bir tanesi ise hesap doğrulama işlemi ya da E-Devler üzerinden ya da Coinzo kripto para borsasına kullanıcıların yolladığı selfie işlemi ile gerçekleştirilebilir. 

Coinzo Komisyon Oranları

Coinzo kripto para borsası uygun komisyon oranlarına sahip kripto para borsalarından denilebilir. Ancak dünya üzerindeki diğer kripto para borsalarına bakıldığı zaman Coinzo kripto para borsasının diğer borsalardan geri kaldığını söylemek doğru olur. Coinzo kripto para borsasının yapılan işlem içerisinde alım ve satım oranına göre komisyon oranları değişmektedir. Coinzo kripto para borsası 24 saat baz alınarak hesaplanan işlem hacmi ile 51.731.413 civarlarında. İşlem hacmine bakıldığı Türkiye’de olan kripto para borsaları arasından en güvenilir kripto para borsaları arasında olabilir. 

Bireysel yatırım aracınız hakkında bilgi sahibi olun: Bitcoin nasıl alınır.

Yatırım yapmak isteyen kripto para yatırımcıları bu platforma bakıldığı zaman Türkiye’de olan kripto para borsalarından daha az komisyon oranlarına sahip olduğunu söylemek doğru olur. Coinzo kripto para borsasının kendi tokeni olan cnz token ile işlem yapıldığı zaman Coinzo kripto para borsası kullanıcılardan %25 komisyon indirimi vermektedir. 

Coinzo Komisyon Oranı: %0.100

Binacne Komsiyon Oranı: 0.075

Coinzo mu Binance mi?

Coinzo kripto para borsası Türkiye’de önde gelen kripto para borsalarından. Coinzo İzmir merkezli kripto para borsasıdır. Coinzo 2018 yılından itibaren emin adımlarla kullanıcılarına hizmet etmekteydi. Ancak Coinzo kripto para borsası faaliyetlerini sonlandırma kararı almıştır. Coinzo kripto para borsası 2021 yılının 11 Ekim Pazartesi saat 09.00 itibari ile kripto para platformunun faaliyetlerini durdurma kararı aldı. Coinzo kripto para kullanıcıların mağdur olmaması için altı ay boyunca faaliyetlerine devam etme kararı aldı. Bu süre zarfında kullanıcılar işlemlerine devam edecek ve kripto para borsasındaki yatırımlarını çekecek. 

Binance kripto para borsası en çok kullanılan kripto para borsaları arasında en üst sıralardaki yerini korumakta. Binance kripto para borsası güncel verilere göre en büyük kripto para borsası gibi gözükmekte. Binance kripto para borsasının en güzel özelliklerinden bir tanesi ise komisyon oranlarının az olması ve birçok altcoin ile birlikte işlem yapabilme şansını kullanıcılarına tanıması. Binance kripto para borsası ilk olarak Çin’de kurulmuştur. Ancak ofisleri şu anda Malta’da bulunmaktadır. Binance kripto para borsasının Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Binance kripto para borsası verilere bakıldığı zaman uzun süredir verdiği hizmete bakıldığı zaman en güvenilir kripto para borsası denilebilir. Binance kripto para borsası işlem hacmine bakıldığı zamanda en büyük kripto para borsası olduğunu söylemek doğru olur. Binance kripto para borsasının güncel üye sayısına bakıldığı zaman birçok kurumsal üye olduğu görülmektedir. Binance kripto para borsasına üye olmak için kullanıcılar kimlik bilgilerini vermek zorundadır. Binance referans kod ile kayıt yapıp avantajlı bir giriş yapabilirsiniz.

 %10 + %25 Alım - Satım Komisyon İndirimi İle Binance'ye Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Mobil uygulama ya da web tarayıcı üzerinden kayıt oluyorsanız referans kimliği bölümüne bu kodu yazmanız yeterli olacaktır: OS18844Q

Bu kampanyalı bağlantı sayesinde 75 cent komisyonu %10 daha düşürüp sonrasında %25 BNB indirimini de açarak dibe çekebilirsiniz.

Coinzo Hangi Ülkenin?

Coinzo kripto para borsası 2018 yılından itibaren faaliyet içindedir. Coinzo kripto para borsası geçtiğimiz günlerde flaş bir karar ile kripto para borsasını kapatma kararı almıştır. Günlük 500 milyon lirayı aşkın işlem hacmi ile Coinzo kripto para borsası Türkiye’de en çok kullanılan kripto para borsaları arasındadır. Coinzo Teknoloji A.Ş kullanıcıların mağdur olmaması için platformu altı ay daha açık tutma kararı almıştır. Bu altı aylık süre içerinde kullanıcılar kripto para borsasındaki yatırımlarını çekebilecekler. Bu süreçte Coinzo kripto para borsası kullanıcılarının mağdur olmaması için tğm önlemleri almıştır. Coinzo kripto para borsası Türkiye’de İzmir kuruluşlu kripto para borsasıdır. Türkiye’de insanlar kripto para borsalarına yatırım yapmayı mantıklı bir yatırım olarak görmekteler. Bu sebepten dolayı birçok kripto para borsası kurulmuştur ve kurulmaya devam etmektedir. 

Coinzo Sahibi Kim? Kime Ait? Kimin Şirketi?

Coinzo kripto para borsası Türkiye’nin ilk kripto para borsaları arasındadır. Coinzo kripto para borsasının CEO’su Volkan Sarp’tır. Coinzo kripto para 2018 yılından beri Türkiye’de kripto alım ve satım işlemlerine hizmet eden büyük bir kripto para borsasıdır. Şirket 2021 yılında kripto para borsasını kapatma kararı alarak büyük yankı uyandırmıştır. 

Coinzo Ne Zaman Kuruldu? 

Coinzo kripto para borsası 2018 yılında İzmir’de kurulmuştur. Coinzo kripto para borsası günlük 500 milyon lira işlem hacmi ile dikkat çeken kripto para borsaları arasındadır. Coinzo geçtiğimiz günlerde piyasadan çekilme kararı almıştır. Bu konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmamıştır. 

Coinzo Yasal mı? 

Coinzo kripto para borsası Türkiye’de faaliyet gösterdiği yıllar arasında herhangi bir yaptırıma maruz kalmamıştır. Türkiye’de kripto para borsalarına herhangi bir yaptırım uygulanmamaktadır. Kripto paraların kullanımı sürecinde Türkiye’de birçok kripto para borsası kurulmuştur. Bu borsalardan birkaçı Devlet tarafından desteklenmektedir.

Coinzo Batar mı?

Coinzo kripto borsası kapatılmıştır. Coinzo kripto para borsası yüksek işlem hacmi ile batması zor olan kripto para borsalardandı. Ancak şirket kapanma kararı alarak borsadan çekilme kararı almıştır. 

Coinzo Ne Kadar Güvenli? 

Coinzo kripto para borsası güvenilir kripto para borsaları arasındadır. Şirket faaliyet gösterdiği yıllar içerisinde herhangi bir saldırıya maruz kalmamıştır. Coinzo Türkiye’de en güvenilir kripto para borsaları arasındadır. 

Coinzo En Az Ne Kadar (Kaç TL) Para Yatırılır?

Coinzo kripto para borsasına komisyon ücretlerinde CNZ kullanılması halinde %25 indirim verilen kripto para borsasıdır. Coinzo kripto para borsasının piyasadan çekilmesi ile birlikte Coinzo kullanıcılar piyasadan çekilmeye başlamıştır. Türkiye’de birçok kullanıcı kripto para borsasına yatırım yapmak istediği zaman daha güvenilir kripto para borsalarına yatırım yapmaktadırlar. Binance kripto para borsası bu borsalara örnek gösterilmektedir. Etiketler: Coinzo güvenilir mi, Coinzo komisyon oranları, Coinzo mi binance mi, Coinzo hangi ülkenin, Coinzo sahibi kim,Coinzo ne zaman kuruldu, Coinzo yasal mı, Coinzo batar mı, Coinzo ne kadar güvenli, Coinzo en az ne kadar para yatırılır


Sevdiklerinle Paylaş