Cex.io Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları

Cex.io Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları başlığımızdasınız. Cex.io Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları Aralık 12, 2021 tarihinde yayınlandı.

Son yıllarda yatırımcıların trendleri listesinde kripto paraların olması ve popüler olması kripto paraların dünyada yeni bir dönem başlatmasına sebep oldu. Cex.io kripto para borsası ise bu borsalardan bir tanesidir. Kullanılması kolay ve güvenilir kripto para borsalardan bir tanesidir. Cex.io coin borsası kripto para piyasasında hatırı sayılır kripto para borsalarındandır. 

Bireysel yatırımlarınız için gerekli tüm bilgileri içeriğimde sunduk tek tıkla öğrenebilirsiniz: BİTCOİN NASIL ALINIR

Cex.io bir kripto para borsasıdır. Kripto para alım satım işlemi yapmak cex.io kripto para borsası varsayılan kripto para borsaları arasında en çok tercih edilen kripto para borsaları arasında. Cex.io kripto para borsasının temelleri Ocak 2013 yılında atılmıştır. Şirket resmi olarak Kasım 2013 yılında kurulmuştur. Cex.io kripto para borsasının CEO’su Oleksandr Lutskevych adına iş adamıdır. İlk etapta Cex.io kripto para borsası bulut madencilik üzerine kurulan ve hazırlanan bir şirkettir. Ancak şirket günümüzde tüm kripto para hazırlıklarını tamamlayarak dev bir şirket haline gelmiştir. 

Cex.io Güvenilir mi?

Cex.io kripto para borsası varsayılan kripto para borsaları arasında en güvenli kripto para borsaları arasındadır. Cex.io kripto para borsasın sadece güvenliği ön plana değil hızlı işlem arayüzü olması ve kolay olması ise ayrı bir şekilde kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Cex.io kripto para borsası eksik yönleri de bulunmaktadır bunlardan bir tanesi ise wallet’a bitcoin atılmamasıdır. 

Cex.io kripto para borsasının ilk olarak dijital destek bölümü bulunmaktadır. Arayüzü oldukça kolay ve çözülebilir. Ancak Cex.io kripto para borsasının ileri düzey kullanıcılar için daha rahat bir kullanım sağladığını söylemek doğru olur. Cex.io borsası ileri düzey kullanıcılar için daha rahat bir kullanım sağladığı için üst düzey yatırımcılar tarafından daha fazla kullanılmaktır. 

Cex.io Komisyon Oranları 

Cex.io kripto para borsası 2013 yılında kripto para borsaları arasında adım atmıştır. Güvenilir kripto para borsaları arasındadır. Kullanıcı sayısı ve işlem hacmi olarak yüksek rakamlara sahip kripto para borsalarından. Cex.io 2015 yılında madencilik havuzunu kapatarak sadece Cex.io kripto para borsalarına odaklanma kararı almıştır. Cex.io kripto para borsası yüksek düzey kripto para yatırımcılarına hitap eden kripto para borsasıdır. Komisyon oranları değişkenlik göstermektedir. Ancak genel olarak Cex.io kripto para borsasının komisyon olarak yüksek komisyon ücretleri aldığı bilinmektedir. Rakiplerinin aksine daha fazla komisyon oranı talep eden Cex.io kripto para borsası bu konuda üst düzey kripto para borsalarının arkasında kalmaktadır. 

3000 Bitcoin aylık hacmi üzerinde olan kullanıcılar için piyasa yapıcı emirler tamamen Cex.io kullanıcılarına ücretsizdir. Yatırma ve çekme ücreti çekme alım satım işlemlerini güncel ücretleri Cex.io kripto para borsasında hesabınızda cüzdan üzerinden kontrol edebilirsiniz. 

Cex.io Komisyon Oranı: %3,5 

Binance Komisyon Oranı: 0,075

Cex.io mu Binance mi? 

Cex.io kripto para borsası önde gelen kripto para borsaları arasındadır ancak bazı borsaların arkasında kalmaktadır. Bunların birkaç sebebi bulunmaktadır. Bu sebeplerden bazıları yüksek düzey kripto para yatırımcılarına hitap etmesi gibi sebeplerden dolayıdır. Komisyon oranlarının fazla olması ile birlikte yeni başlayan ve piyasayı öğrenmek isteyen yatırımcılar için Cex.io kripto para borsasının uygun olmadığını söylemek doğru olur.

Binance kripto para borsası piyasadaki en çok işlem yapılan kripto para borsasıdır. Binance kripto para borsası varsayılan kripto para borsaları arasında bir numaralı kripto para borsası olarak gösterilmektedir. Hızlı işlem yapılması ya da kolay arayüzü ile birlikte en çok kullanılan kripto para borsasıdır. Binance kripto para borsası düşük komisyon ücretleri ile birlikte daha çok yatırımcıyı kendisine çekmektedir. Komisyon oranları bakımından diğer kripto para borsalarından Binance her zaman bir adım önde gözükmektedir. Binance kripto para borsasının portföy olarak çok geniş olması birden fazla kripto para ile yatırım yapma imkanını yatırımcılara sunmaktadır. Binance kripto para borsası kuruluşu 2017 yılında dayanmaktadır. 2017 yılının Temmuz ayında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren kolay kullanım hızlı işlem süreleri geniş kripto para yelpazesi ve yüksek likidite oranları ile en yenilikçi borsa olarak kabul edilmektedir. Binance kripto para borsasının diğer borsaların aksine parlayan bir yıldız olduğunu söylemek doğru olur. Üyelik alırken Binance referans kod kullanmak komisyon indirimi sağlamaktadır.

 %10 + %25 Alım - Satım Komisyon İndirimi İle Binance'ye Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Mobil uygulama ya da web tarayıcı üzerinden kayıt oluyorsanız referans kimliği bölümüne bu kodu yazmanız yeterli olacaktır: OS18844Q

Bu kampanyalı bağlantı sayesinde 75 cent komisyonu %10 daha düşürüp sonrasında %25 BNB indirimini de açarak dibe çekebilirsiniz.

Cex.io Hangi Ülkenin? 

Cex.io kripto para borsası Londra kuruluşlu kripto para borsasıdır. Cex.io 2013 yılında kurulmuştur. Cex.io ilk başlarda madencilik havuzuna ait bir şirketti. Ancak değişen öncelikler amaçlar doğrultusunda şirket 2015 yılında bulut madencilik işlemlerine son verdi. Cex.io madencilik işlemlerine son vermesinin sebebi ise Bitcoin fiyatının düşük olması ve şirketin madencilik donanımına sahip olmamasıdır. 

Cex.io Sahibi Kim? Kime Ait? Kimin Şirketi?

Cex.io kripto para borsasının CEO’su Oleksandr Lutskevyc’dir. Şirket ilk başlarda madencilik işlemleri adı altında kurulmuş olsada şirket sonradan kripto para borsası olma yolunda emin adımlar atmıştır. Cex.io kripto para borsası ABD’de Money Services Business olarak kayıtlı. Lisanslı olduğu kurum ise FinCEN olarak geçmektedir. Cex.io kripto para borsası güvenli kripto para borsaları arasında en üst sıralardadır. Cex.io kripto para borsasında yatırımcıların dolandırıcılık yaşama ihtimali çok düşüktür. 

Cex.io Yasal mı?

Cex.io kripto para borsası günümüze kadar herhangi bir yasal uyarı ya da yaptırım görmemiştir. Cex.io kripto para borsası yasaldır. Bazı ülkeler genel olarak kripto para yatırımcılığını yasaklasalarda dünya üzerinde birçok kripto para üretimi alım satım işlemleri yasaldır. Türkiye’de ise herhangi bir kripto para borsasına karşı işlem yapılmamıştır. Türkiye hükümeti bu konuda bir yaptırım uygulamamıştır. Cex.io kripto para borsası kullanımı Türkiye’de yasak değildir ve yatırımcıların kullanımına açıktır. 

Cex.io Batar mı?

Cex.io borsası işlem hacmi olarak dünyadaki borsalar arasında yüksek rakamlara ulaşan kripto para borsaları arasında. Ancak kripto para çeşitliliğinin az olması kullanıcı sayısını etkilemekte. Cex.io kripto para borsası ABD lisanslı şirketler tarafından desteklenmekte batması mümkün olmayan borsalar arasındadır. Cex.io kripto para borsasının ileri düzey kripto para borsaları arasında olması borsasın yüksek işlem hacmi ile batmasını zor bir ihtimale dönüştürmektedir. 

Cex.io Ne Kadar Güvenli?

Cex.io kripto para borsası yüksek dijital destek oranı ile yatırımcılarına fazlası ile destek vermekteler. Cex.io kripto para borsası ileri düzey bir platformdan bekleyebileceğiniz bütün güvenlik önlemlerine sahip bir borsadır. Cex.io temiz ve kullanımı kolay bir platform sunmakta. 

Cex.io En Az Ne Kadar (Kaç TL) Para Yatırılır?

Cex.io kripto para borsasının komisyon oranları ile birlikte en az ne kadar para yatırılır işlemi ile ilgilide net bir bilgi söylemek doğru değildir. Şirket fazla değişken bir yapıya sahiptir. Cex.io kripto para borsasının Türkçe desteğinin olmaması ile birlikte Türk kullanıcılar yeterli düzeyde bir borsa olduğunu söylemek doğru olmaz. Cex.io da hesap açmak için şirketin web sayfasına girilerek üyelik yapılabilir. Cex.io kripto para borsasında üye olmak için 2 farklı kimlik doğrulama yapılması gerekmektedir. 
Etiketler: Cex.io güvenilir mi, Cex.io komisyon oranları, Cex.io mi binance mi, Cex.io hangi ülkenin, Cex.io sahibi kim, Cex.io ne zaman kuruldu, Cex.io yasal mı, Cex.io batar mı, Cex.io ne kadar güvenli, Cex.io en az ne kadar para yatırılır


Sevdiklerinle Paylaş