Bitlo Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları

Bitlo Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları başlığımızdasınız. Bitlo Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları Aralık 13, 2021 tarihinde yayınlandı.


Kripto paralar ile ilgilenmekte olan birçok kişi genel olarak kripto paralar ile alakalı olarak internet üzerinde araştırmalar yapmaktadır. Bu araştırmalar sonucunda öğrenmek istedikleri birçok soru yer almaktadır. Çünkü yatırımlarını yapacak oldukları borsanın ne tür özelliklere sahip olduğu hakkında bilgi edinmek isterler. Aksi takdirde geçmiş zamanlar içerisinde yaşanmış olaylardan yola çıkarak yatırımları kaybolabilir. Bu nedenle bizde sizlere bu yazımızda kripto para borsaları arasında yer almakta olan Bitlo hakkında detaylı bir şekilde bilgi sunacağız. Bu bilgiler ile beraber Bitlo borsası ile alakalı güvenilirlik, komisyon oranları, binance ile karşılaştırması, merkezinin nerde olduğu ve para yatırma ve çekme seçenekleri gibi birçok bilgi yer alacak. Sizde bu makalemizi okuyarak Bitlo borsası hakkında detaylı bir şekilde bilgi elde edebilirsiniz. 

Kripto para hakkında daha fazlasını tıklayarak öğrenin: Bitcoin nasıl alınır

Bitlo Güvenilir mi?

Bitlo kripto para borsası, genel olarak güvenilir olarak nitelendirilebilecek kripto para borsaları arasında yer almaktadır. Bu anlamda birçok kullanıcı tarafından gelen yorumlara göz attığımızda, herhangi bir sorun yaşamadan kripto para alım ve satım işlemleri sağlamakta olduğu görülmektedir. Bu nedenle Bitlo borsasının güvenli bir şekilde borsa hizmeti sağlamakta olduğu söylenebilir. Ayrıca kripto para dünyası içerisine ilk kez girmekte olan kişilerin, grafikler ile beraber kolay bir şekilde al sat işlemleri sağlaması da mümkündür.

Bitlo güvenilir mi sorusu birçok kişi tarafından sorulan ve merak edilen konular arasında yer almaktadır. Güvenli bir altyapı ile hizmet sunmakta olan Bitlo, yatırımcıların varlıklarını korumak için gerekli tüm ekipmanlara sahiptir. 

Bitlo Komisyon Oranları

Bitlo kripto para borsasının komisyon oranlarını inceleyecek olursak, diğer kripto para borsalarına göre oldukça yüksek komisyon ücretlerine sahip olduğunu görebilmekteyiz. Bu anlamda yatırımlarınızdan elde edeceğiniz kar miktarının düşmesi nedeni ile Bitlo borsasının olumsuz olarak yer alan bir durumu olarak karşımıza çıkmaktadır. Her kripto para alım ve satım işlemleri için %0,35 komisyon kesintisi sağlamaktadır. Bu oran ise 1000 dolarlık bir kripto para alım ve satım işlemleri için 3,5 dolarlık bir kesinti olduğu anlamına gelmektedir. Binance borsasının komisyon oranları ile kıyasladığımızda, 1000 dolarlık bir kripto para alım ve satım işlemleri adına sadece 75 cent bir kesinti almakta olduğunu görüyoruz. Bu nedenle yatırımlarınızda daha çok kazanç elde etmek istiyorsanız, Bitlo borsası yerine Binance borsasını tercih etmenizi önerebiliriz.

Bitlo mi Binance mi?

Genel olarak dünyanın en çok kullanılan ve en büyük hacme sahip olan borsası Binance ile Bitlo borsasını kıyaslayacak olduğumuzda, Binance borsasının birçok anlamda çok daha avantajlı hizmetlere sahip olduğunu söylemek mümkün. Komisyon oranlarının oldukça uygun olması, çok daha fazla kripto paraya ev sahipliği yapması, türk lirası ile yatırım ve çekim işlemlerinde kesinti yapmaması gibi oldukça fazla öne çıkan unsur bulunmaktadır. Bu nedenle yatırım yapacak kişilerin çok daha fazla kazanç elde etmesi için binance borsasını tercih etmek sizin için çok daha mantılı bir tercih olacaktır.

Genel olarak güvenlik anlamında da kıyas yapacak olduğumuzda, oldukça büyük bir hacme sahip olan borsanın güvenliği, diğer borsalara göre çok daha fazla olacaktır. Hesapların güvenliği ve varlıklarınızın korunması anlamında siz de binance borsası içerisinde kripto para alım ve satım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Binance ref kod ile üyelik sağlayarak avantajlı başlangıç yapabilirsiniz.

 %10 + %25 Alım - Satım Komisyon İndirimi İle Binance'ye Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Mobil uygulama ya da web tarayıcı üzerinden kayıt oluyorsanız referans kimliği bölümüne bu kodu yazmanız yeterli olacaktır: OS18844Q

Bu kampanyalı bağlantı sayesinde 75 cent komisyonu %10 daha düşürüp sonrasında %25 BNB indirimini de açarak dibe çekebilirsiniz.

Bitlo Hangi Ülkenin?

Bitlo borsası, ülkemizde yer alan ve yerli bir kuruluş olan dijital varlık platformları arasında yer almaktadır. Bu anlamda ülkemizde yer alan bir kuruluş olarak dijital varlıkların çok daha sağlıklı bir şekilde korunmasına destek sağlamaktadır. Ülkemiz haricinde birçok ülke için de kripto para alım ve satım hizmetleri vermekte olduğunun altını çizelim.

Bitlo Sahibi Kim? Kime Ait? Kimin Şirketi?

Bitlo kripto para merkezi, 2017 senesi içerisinde İlker Baş tarafından kurulmuş olan bir platformdur. Bunun haricinde Hakan Baş, Mustafa Alpay ve Alper Afşin Özdemir gibi ortaklarının de yer aldığı bilgisi yer almaktadır. 

Bitlo Ne Zaman Kuruldu?

Bitlo dijital varlık platformu, ilk olarak 2017 senesi içerisinde bir kuruluş aşamasına girmiştir. Ancak 2018 yılının şubat ayında üye alımlarına başlayarak yatırımcıların kripto para alım ve satım ile alakalı işlemler yapabilmesine imkan tanımıştır. 

Bitlo Yasal mı?

Bitlo borsası ile alakalı olarak güvenilir mi sorusunun haricinde, kripto para alım ve satım işlemlerinin yasallık durumu da oldukça merak edilen konular arasındadır. İnsanların bu alanda faaliyet göstermeden öncesinde detaylı olarak araştırma sağlayıp borsaların yasallık durumunu sorgulamaktadır. Bitlo borsasının yasallık durumu ile alakalı olarak, yerli kuruluşa sahip bir dijital varlık platformu olduğunu, bunun haricinde kullanıcılarına da yasal bir şekilde hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Ülkemizde yer alan merkezi ile şirket kuruluşu olmakla beraber, vergi mükellefidir ve hükümet içerisinde yasal olmayan herhangi bir işlemi bulunmamaktadır. 

Bitlo Batar mı?

Bitlo kripto para borsası, ülkemizde yer alan en büyük ilk 5 dijital varlık platformları arasında yer almaktadır. Bu anlamda kripto paraların alım ve satım işlemleri sağlanarak bu işlemler karşılığında belli oranlarda komisyon ücreti talep etmektedir. Dijital varlıklarınızın güvenli bir şekilde korunması ve hesabınızda tutulması anlamında destek sağlar. Ancak bir şirketin batması ile alakalı olarak kesin bir şey söylenemez. Bu anlamda sadece bir ihtimal olduğu söylenebilir ve bu ihtimal de her şirket için elbet bulunur. Bitlo şirketindeki batma ihtimali ise, hacklenme gibi bir durum ile karşı karşıya kalması durumunda batmasının olası bir durum olabileceğini söyleyebiliriz. 

Bitlo Ne Kadar Güvenli?

Dijital varlık platformları arasında yer almakta olan Bitlo, ülkemizde bulunan güçlü ve güvenilir kripto para alım ve satım borsalarıdır. Bu anlamda kripto para yatırımlarının güvenli bir şekilde korunması amacı ile soğuk cüzdan tekniği ile korunmaktadır. Böylece hacklenme gibi bir durum ile borsanın karşı karşıya kalması durumunda, en az zarar ile bu işten kurtularak telafiler sağlanabilir ve hizmete tekrar sorunsuz bir şekilde devam edebilir. Ancak yine belirtmeliyiz ki, hiçbir kripto para borsası için kesin olarak güvenilir olduğunu söylemek çok olası bir durum olarak yer almamaktadır. Yatırımcılar ise bu durum karşısında kendi yatırımlarını güvenli bir şekilde koruması için soğuk cüzdanlar içerisinde yatırımlarını saklayabilirler. 

Bitlo En Az Ne Kadar (Kaç TL) Para Yatılır?

Bitlo kripto para borsası üzerinden para yatırma işlemleri adına herhangi bir alt sınır yer almaz. Bu anlamda dilediğiniz kadar türk lirasını bankalar üzerinden aktarabilirsiniz. Ancak kripto para alımları için minimum bir sınır olmasından ötürü, almak istediğiniz kripto paranın minimum limitine göz atarak buna göre bir para yatırma işlemi yapmanızın önerebiliriz. Bunun haricinde her para yatırma ve çekme işlemlerinizde borsanın belli bir miktar sizden işlem ücreti kesebileceğini de söyleyebiliriz. Bu ücretleri ödemek istemiyorsanız, sizi binance borsasına kayıt olmaya davet edebiliriz. Hiçbir banka için para çekme ve yatırma işlemleri adına para kesintisi sağlamayan Binance borsası, yatırımcılarının kaliteli bir kripto para işlemi gerçekleştirmesi anlamında her zaman destek sunar. 

Etiketler: bitlo güvenilir mi, bitlo komisyon oranları, bitlo mi binance mi, bitlo hangi ülkenin, bitlo sahibi kim, bitlo ne zaman kuruldu, bitlo yasal mı, bitlo batar mı, bitlo ne kadar güvenli, bitlo en az ne kadar para yatırılır.Sevdiklerinle Paylaş