Bithesap Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları

Bithesap Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları başlığımızdasınız. Bithesap Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları Aralık 29, 2021 tarihinde yayınlandı.


Bithesap kripto dünyasında yer alan borsalardan biri olarak dikkat çekiyor. Bildiğiniz üzere günümüzün en popüler konuları arasında kripto paralar yer alıyor Her gün çeşitli coin ve alt coinler listeleniyor. İnsanlar bunları yatırım yapmak ya da çeşitli transfer işlemleri yapmak üzere kullanıyor. Bu noktada hizmet veren kripto para borsalarının da sayısı giderek artış gösteriyor. 

Bunlardan biri de Bithesap kritpo para borsasıdır. Türkiye’de faaliyet gösteren bu borsanın çok sayıda kullanıcısı bulunuyor. Yeni kullanıcılar ise hakkındaki detayları merak ediyor. Merak edenler için Bithesap güvenilir mi ve diğer tüm konularda ayrıntıları hazırladık. Aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarına içeriğimizin devamından hemen ulaşabilirsiniz.

Bitcoin hakkında bilgi edinebilmek için ziyaret ediniz: Bitcoin nasıl alınır

Bithesap Güvenilir mi?

Bithesap borsasına üye olmadan evvel her kullanıcı Bithesap güvenilir mi sorusuna cevap arıyor. Bu noktada genel olarak her kripto para borsası hakkında aynı sorunun yanıtları merak ediliyor. Londra merkezli  kripto para borsası olan Bithesap pek çok kullanıcı açısından en güvenilir adres olarak biliniyor. Özellikle de kullanıcı hesap güvenliği açısından çok sayıda önlem alıyor. Bu önlemler zaten kripto para borsalarının en can alıcı noktalarından biridir.

Genel anlamda Bithesap borsasına bakıldığında henüz kullanıcı hesap oluştururken bile bir dizi önlem alındığı görülüyor. Borsada bu kadar kaliteli ve güvenilir bir alt yapı sunulduğu için genel olarak güvenilir olduğunu söylemek de mümkündür. Kaliteli ve güvenilir kripto para borsası arıyorsanız sizin için alternatif adreslerden biri Bithesap borsası olabilir.

Bithesap Komisyon Oranları

Bithesap komisyon oranları yine en sık merak edilen bir diğer detay olarak dikkat çekiyor. Kullanıcılar bu borsada işlem yaptıkları zaman ne kadar komisyon alındığını araştırıyor. Her kullanıcının bu tarz borsalardaki en temel hedefi düşük komisyon tutarları ile işlem yapmaktır. Bu noktada Bithesap borsasında kullanıcılardan %0,15 oranında komisyon talep ediliyor.

Para çekme ya da coin alma sırasında yapılan kesinti miktarları bazen farklılık gösterebilir. Hızlıca site üzerinden bu un detaylarını analiz edebilirsiniz. Nitekim komisyon oranları ve güvenilirlik açısından Binance platformunun çok daha fazla tercih edildiğini söylemek mümkündür. Global ölçekli hizmet veren Binance uygulamasında coin alternatifleri ve bir dizi özellikler daha fazla olduğu için dikkatleri üzerine çekiyor. Yine komisyon oranları açısından da en sevilen borsalardan biri olarak kullanıcı kazanıyor.

Bithesap mi Binance mi?

Bithesap mi Binance mi sorusu da yine her kripto para sever kullanıcı tarafından sıkça merak ediliyor. Özellikle de yeni bir borsaya kayıt olma aşamasındaysanız bu soru aklınızı kurcalayabilir. Genel anlamda her iki borsanın da büyük ve prestijli olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bithesap Londra merkezli kurulmuş olup Türkiye’de hizmet veren bir borsadır. Pek çok özellik sunsa bile global ölçekli hizmet veren Binance borsasının daha avantajlı olduğu görülüyor.

Bithesap yerine Binance Türk kullanıcılar için daha büyük avantajlar sağlıyor. Komisyon oranları, işlemler, sunulan coin seçenekleri ve daha pek çok noktada en güven veren seçenekler Binance borsasında yer alıyor. Dil desteği ve sürekli aktif canlı destek ekibi de bu noktada örnek özelliklerin arasında sıralanabilir. Yani genel anlamda Binance uygulamasının kullanıcı için çok daha fazla avantajlı olması tercih edilmesine neden oluyor. 

 %10 + %25 Alım - Satım Komisyon İndirimi İle Binance'ye Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Mobil uygulama üzerinden kayıt oluyorsanız referans kimliği bölümüne bu kodu yazmanız yeterli olacaktır: OS18844Q

Bu kampanyalı bağlantı sayesinde 75 cent komisyonu %10 daha düşürüp sonrasında %25 BNB indirimini de açarak dibe çekebilirsiniz.

Bithesap Hangi Ülkenin?

Bithesap hangi ülkenin, nereden hizmet veriyor gibi sorular da yine kullanıcıların akşına takılıyor. Bu noktada Londra merkezli hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Londra merkezli kuruluşu olan şirketin Türkiye kolu oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor. Müşterilerine yasal bir faaliyet olarak hizmet veriyor. Bu nedenle de Türkiye’de pek çok Türk yatırımcının dikkatini çeken ve kullanılan borsalardan biridir.

Bithesap Sahibi Kim? Kime Ait? Kimin Şirketi?

Bithesap Londra merkezli bir şirket olsa da Türk bir isme aittir. Kurucu ismi ise Türk olan Ersin Gençtürk’tür. Kendisi tarafından geliştirilip Türk kullanıcılar için piyasaya sunulmuştur. Bithesap sahibi kim sorusuna bu nedenle Türkiye’de çok sık bir şekilde cevap aranıyor. Sahibinin Türk olması Türk kullanıcıların dikkatini çekiyor. Türkiye’de hizmet sağlayan Bithesap bu nedenle de sıkça tercih ediliyor.

Bithesap Ne Zaman Kuruldu?

Bithesap ne zaman kuruldu sorusu da araştırılıyor. Genç Türk isim Ersin Gençtürk tarafından kurulan kripto borsası Bithesap yakın zamanda kurulmuştur. Çok eski bir şirket olmamasına rağmen kısa süre içerisinde Türk kullanıcıların gözde adreslerinden biri olmayı başarmıştır. Sağladığı avantajlar neticesinde de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran borsanın uzun süre sektörde yer almaya devam etmesi bekleniyor.

Bithesap Yasal mı?

Bithesap yasal mı sorusu da kullanıcıların aklını kurcalayabilir. Bu noktada yasal hizmet verdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Yerli kripto para borsası olarak sorunsuz bir şekilde Türk kullanıcılara hizmet vermeye devam ediyor. Henüz devletler tarafından kripto para borsalarına ve kripto paralara bir düzenleme getirilmemiştir. Türkiye dahil olmak üzere bu nedenle pek çok ülke sunulan kripto para borsalarına hiçbir şekilde müdahale etme gereği duymuyor.

Bithesap Batar mı?

Bithesap batar mı sorusuna yanıt vermek gerekirse de sayılır Türk-yerli kripto borsalarından biri olduğunu söylemek gerekiyor. Bu bağlamda en güvenilir adreslerden biridir. Nitekim batma konusunda hiç kimse kesin ve net bir bilgi veremez. Sadece Bithesap borsası için değil diğer tüm borsalar için de net bir şey söylemek tamamen yanlış olacaktır. Fakat genel anlamda şirketin başarılı bir şekilde hizmetine devam ettiği gözleniyor.

Bithesap Ne Kadar Güvenli?

Bithesap ne kadar güvenilir, bu borsaya üye olmak mantıklı mı gibi sorular da yine kullanıcıların aklını bir hayli kurcalıyor. Bu noktada sadece site ve şirket üzerinden analiz yapılabilir. Genel olarak sitenin alt yapısı oldukça güçlü ve korumalı duruyor. Kullanıcı hesap güvenliği açısından herhangi bir açığı olmadığı da söylenebilir. SSL ile korunan sitede üyelik aşaması bile bir hayli güvenliklidir. 

Kullanıcılar üye olurken çeşitli kimlik doğrulama işlemlerine tabi tutuluyor. Bu da borsanın ne denli güven verdiğini ifade ediyor. Siz de pek çok kripto para işleminizi Bithesap borsasında güvenle yapmak istiyorsanız bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Hesabınızı güvenli bir şekilde oluşturup işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Bithesap En Az Ne Kadar (Kaç TL) Para Yatılır?

Bithesap ne kadar para yatırılır ve nasıl yatırılır gibi sorular da yine dikkat çekiyor. Hesabı olan kullanıcılar çok basit bir şekilde para yatırma işlemlerini yapabilirler. Yerli olduğu için direk Türk lirası desteği de mevcuttur. Bu noktada para işlemleri için şu adımları takip edebilirsiniz;

Hızlıca bithesap ana menüsüne giriş sağlayın. Bu adımdan sonra ise hesaplarım kısmına tıklayarak devam edin.

Hesaplarım kısmında yer alan Türk lirası hesabınızın hemen altında Türk lirası yatır seçeneği mevcuttur. Buna tıklayarak devam edin.

Karşınıza çıkan sayfada ise yatırmak istediğiniz Türk lirası miktarını yazın. Alt ve üst limitler burada belirtiliyor. Tutarı belirledikten sonra yatır seçeneğine tıklayarak devam edin.

Ardından parayı yatırmak istediğiniz banka hesabınızı seçerek ilerleyin.Bithesap Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları yayınımızın sonuna geldik. Bithesap Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! Bithesap Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları yayınımızdan verim aldıysanız Bithesap Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları başlığımızı paylaşabilirsiniz. Bithesap Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. Bithesap Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş