Bitci Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları

Bitci Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları başlığımızdasınız. Bitci Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları Aralık 06, 2021 tarihinde yayınlandı.

Bitci son zamanlarda dikkat çeken kripto para platformlarından bir tanesidir. Bitci kripto para borsası 2018 yılında kurulan Çağdaş Holding’in CEO’su olan Burak Çağdaş Çağlar tarafından kurulan Bitci kiripto para alım satımına ve saklamasına imkan tanıyan Türk coin borsalarından biridir. 

Yerli bir girişim olan Bitçi aynı zamanda ilk ve tek Türk kendi blcokchain sistemi olan ve bu sistemin ana parası BITCI olan kripto paraya sahiptir. Bitcikripto para borsası Ziraat ve Vakıfbank ile anlaşmaları olan Bitçi Teknoloji’ye bu bankalardan para göndermek istediğiniz zaman 7/24 otomatik olarak Bitci kullanan yatırımcının Bitci bakiyesine yansımaktadır. Bitci dijital paraların anlık ve sürekli takibini sağlayan bir platformdur.

Buradan Bitcoin nasıl alınır bakınız

Bitcoin fiziksel olmayan ve var olmayan dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir insana kolayca ödeme yapmaya olanak sağlayan internete tabanlı sanal bir para birimidir. Bitcoin hiçbir bankaya ya da devletlere bağlı olmayan tüm dünyada dolaşıma girer. Bitcoin teknolojisi noktadan noktaya dağıtımlı bir ağ üzerinde çalışmaktadır. Bitcoin ayrıca bu para biriminin oluşmasını sağlayan yazılımın da adıdır. 

Bitci Güvenilir mi?

Bitçi kripto para borsasına bakıldığında web sitesinden de firmaya bakıldığında firmaya ait tüm veriler şeffaflıkla paylaşılmış. Bitçi Kripto para borsası oldukça güvenilir bir sitedir. Özellikle son zamanlarda yapmış oldukları fan token anlaşmaları ve spor kulüpleri ile adından Türkiye’de fazlası ile söz ettirmiştir. Bitçi kripto para borsasının global borsalarda da ön sıralara çıkabileceği konuşulmaktadır. 

Tüm kripto para borsalarında olduğu gibi Bitci'de mevduatlarda, şirketlerin veya holdingleriin güvenirliği kadardır. Türkiye’de kripto para konusunda henüz vergisel anlamda bir yapılandırma veya düzenleme yoktur ancak ekonomi yönetiminin yaptığı açıklamalara göre kripto paralar asla bir ödeme yöntemi olmayacaktır. 

Bitci Komisyon Oranları?

Kripto paraların son zamanlarda ulusal bir alanda dikkat çekmektedir. Kripto para çeşitliliği en fazla yerli borsalardan biri olan Bitçi özellikle 2021’de futbol kulüpleriyle anlaşmaları ve Formula 1 McLaren’e sponsor oluşuyla adından sık bahsettirmiştir.

Bitci sitesinin Bitci coin adında bir de kripro parası bulunmaktadır. Bitci’de kripto para alış ve satışlarından alınan komisyonlar TL cinsinden 30 günlük alış hacmine göre değiştirmektedir. 

Bitci Komisyon Oranı: %0,20 

Binance Komisyon Oranı: %0,075 

Farklı kripto para borsalarından Bitci hesabınıza kripto para yatırmalarından da herhangi bir komisyon ücreti alınmamaktadır. Bitci’ye banka hesabınızdan Türk Lirası yatırmak ücretsizdir. 

Bitci mi Binance mi?

Binance altcoin’lerin trade’ini yapabileceğeniz. Çin asıllı bir kripto coin borsasıdır. Binance’i en iyi kılan nedenler bir tanesi de kripto para çeşitliliği konusunda en gelişmiş platformlardan biridir. Bu nedenle herhangi bir saldırıya maruz kalınması durumunda zararları nu fon tarafından karşılanmaktadır. 

Binance kripto para borsası yatırımcılara verdiği güven ile yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Bu nedenle Binance Bitci kripto para borsasından daha güvenli gözükmektedir. Binance gelecek vadeden projeleri kullanıcıları için seçer ve finansmanına katılım ya da imkanlarıyla bu projelerde yer alan coinleri Binance sitesinde listeler. 

Tüm kripto para borsalarında olduğu gibi bitcida güvenlik sağlam bir yapıya sahiptir. Bitci zinciri üzerinde işlem gören ve yaklaşık 100 milyar olarak arz sınırı vardır. Binance referans kodu kullanmayı unutmadan kayıt yapmanız önemlidir.

 %10 + %25 Alım - Satım Komisyon İndirimi İle Binance'ye Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Mobil uygulama ya da web tarayıcı üzerinden kayıt oluyorsanız referans kimliği bölümüne bu kodu yazmanız yeterli olacaktır: OS18844Q

Bitci Hangi Ülkenin?

Bitci Coin şu anda 3 farklı kripto para borsasında yatırımcılar tarafından satın alınabilir. Bitci coin almak için en iyi ve en yüksek Bitci Coin hacmine sahip borsa Bitci'dir.

Türkiye’nin en eski dijital para borsalarından bir tanesi olan bitciÇağdaş Holding’in CEO’su Çağlar Çağdaş tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Bitci dijital paraların anlık ve sürekli takibini sağlayan bir platformdur. 

Bitci Sahibi Kim? Kime Ait? Kimin Şirketi?

BitciÇağdaş Holding CEO’su Çağlar Çağdaş tarafından kurulmuştur. Bitcikullanıcıların yatırım hareketlerini inceleyip raporlayan bir Türk Dijital para borsasıdır. 

Bitci Çağdaş Çağlar’ın kurucusu olduğu bir dijital kripto para borsasıdır. Türkiye’nin ilk ve tek kurumsal dijital para portalı olma özelliğini bitcielinde bulundurmakta. 

Türk Blockchain yurt dışına ihraç eden ve dev ortaklıklarla yatırımcılarına güven aşılayan Bitci Teknoloji’nin kripto parası BITCI 2 yeni borsaya girmektedir. XT Borsasının ardından Bitcicoin, dünyaya açılmakta ve yeni piyasalara katılarak yeni kullanıcıları kendisine çekmektedir. 

Bitci Ne Zaman Kuruldu?

Bitci kripto paraların dünya’da popüler olması ile birlikte 2018 yılında Çağdaş Holding’in CEO’su olan Burak Çağdaş Çağlar tarafından kurulmuştur. Borsanın Bitci coin adında kendine ait bir de kripto parası bulunmakta.

Son yıllarda dünyada blockchain teknolojisinin kullanım alanlarının ciddi bir biçimde genişlediğini Türkiye’de de bu alanda önemli atılımlar bulunmakta bunlardan bir tanesi’de Bitci'dir

Bitci Türkiye’de ilk defa işletmeler tarafından bir ödeme yöntemi olarak kullanabilmesini sağlayan altyapı platformudur. Bitcişu an yaptığı anlaşmalar ile birlikte emin adımlarla piyasa da adını duyurmaktadır. 

Bitci Yasal mı?

Bitci Türkiye merkezli kripto para borsasıdır. Fiyatı şu anda 0.05008 dolardadır ve bu yüzden Bitci coin satın alınabilir kripto paralardan bir tanesidir. Bitci coin Türk yatırımcılar arasında popülerdir. 

Bitci coin şu anda 3 farklı kripto para borsasından alınmaktadır. Bunlar BitciFinexbox’dur XT.COM’dur. Bitci yasal olan bir kripto para borsasıdır. 

Türkiye’de kripto para birimlerinin son dönemde yoğun olarak kullanıldığı biliniyor. Türkiye’de kripto para alım satım işlemleri ile ilgili herhangi bir yasak bulunmuyor. Türkiye’de kripto para birimleri maddi olmayan varlık olarak tanımlanmıştır. 

Bazı ülkeler genel olarak kripto para işlemlerine izin vermemektedir. 

Bitci Batar mı?

2021 Ocak ayından itibaren yükselişe geçen Bitci kripto para borsası adından sıkça bahsedilmekte. Yurtiçi ve Yurtdışı ile birlikte iyi anlaşmalar ve reklamlar yaparak dikkat çekmekte. Bitci Chain Türkiye’nin ilk blockchain ağı olma özelliğine taşımaktadır. Bu ağ üzerinden bitci yollanabiliyor. Bitci chain kullanıcılarına bu ağ üzerinde token oluşturma imkanı vermektedir. Bitci ağının bir diğer özelliklerinden bir taneside bu ağ üzerinde kullanıcılar birbirlerine Kripto para üzerinden ödeme yapabilirler. Bu işlemi yapan bitci kripto para kullanıcısı bu işlemden sonra TL olarak anında çevrilmektedir. 

Bitci büyük borsalarda listelenmeden önce bitci almak için üye olunup yatırımcılar bitci alabilirler. Bitci coin şu ana kadar en yüksek seviyesine 6 Nisan 2021 yılında ulaşmıştır. Bitci coin 0.1206 doları görmüştür. 

Bitci Ne Kadar Güvenli?

Bitci’ye banka hesabınızdan Türk Lirası yatırmak ücretsizdir. Aynı şekilde farklı kripto para borsalarından Bitci hesaplarına kullanıcılar kripto para yatırma işlemlerinden herhangi bir komisyon ücreti alınmamaktadır. Bitci’de farklı borsalara kripto para çekimlerinde belirli komisyon almaktadır. Alınan komisyon oranları kripto para olarak alındığı için Bitci'den alınması kullanıcılara tavsiye edilmektedir. 

Bitci oldukça güvenilir ve popüler bir kripto para borsasıdır. Güvenlik duvarı oldukça kalındır. Bitciüyelik işlemi sırasında kullanıcılardan geçerli bir belge talebinde bulunmaktadır. Bu işlemi yapmayan kullanıcılar herhangi bir işlem bitci'de yapamazlar. 

Etiketler: Bitci güvenilir mi, Bitci komisyon oranları, Bitci mi binance mi, Bitci hangi ülkenin, Bitci sahibi kim, Bitci ne zaman kuruldu, Bitci yasal mı, Bitci batar mı, Bitci ne kadar güvenli, Bitci en az ne kadar para yatırılır.

Sevdiklerinle Paylaş