Bitay Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları

Bitay Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları başlığımızdasınız. Bitay Güvenilir mi? Yasal mı? Hangi Ülkenin? Sahibi Kim? Komisyon Oranları Aralık 12, 2021 tarihinde yayınlandı.


Bitcoin ve diğer kripto paraların çıkması ile birlikte birçok kripto para borsaları kurulmuştur. Bunlardan bazıları yurtdışı kaynaklı bazıları ise Türkiye’de kurulmuştur. Bitay kripto para borsasıda Türkiye merkezli kurulmuştur. Türkiye bu konuda birçok kripto para borsası kurulmuştur. Bitay kripto para borsasıda bunlardan bir tanesidir. Bitay coin borsası 2018 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Bitay kripto para platformu Teknopark İstanbul’da geliştirilip 2018 yılında hizmete sunulmuştur. Bitay kripto para borsası YTÜ Teknopark görevli iki akademisyen ve bir bilirkişi tarafından geliştirilmiştir. Bitay kripto para borsası Türkiye’nin en güvenilir kripto para borsası sloganını kullanmaktadır. 

Bitay Güvenilir mi? 

Bitay kripto para borsası Türkiye şartları altında güvenilir kripto para borsalarından bir tanesidir. Türkiye önemli kripto para borsalarından bir tanesi olan bitay kripto para platformu Kyc işlemlerini gerçekleştiren ve kimlik adres onayı isteyen kripto para borsasıdır. Bitay geçtiğimiz günlerde sistem kilitlenmesi yaşamıştır. Bu kitlenmenin ardından yatırımcılar panik yapmışlardır. Bu kitlenmenin nedeni olarak Bitay Genel müdürü Niyazi Yılmaz yatırımcıların fazla para çekme isteği doğrultusunda sistemin kilitlendiğini söylemiştir. 

Bu doğrultuda öğrenilmesi gereken bitcoin nasıl alınır bilgisini inceleyiniz.

Bitay kripto para borsası YTÜ Teknopark Blockchain projesi ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın proje onayıyla araştırma geliştirme teşviki ile birlikte Bitay Türkiye’nin en güvenilir kripto para platformu olarak tanıtılmıştır. 

Bitay Komisyon Oranları 

Bitay komisyon oranlarının değişken olduğunu söylemek doğru olur. Bitay kripto para borsasının komisyon oranların belli başlıklı şekilde sıralanmaktadır. Kripto maker %0,24 taker %0,32 ile maker %0,12 taker olarak hesaplanmaktadır. Bitay kripto para borsasının Türkiye dışında çok fazla kullanıcısının olduğu söylenilemez. Bitay kripto para borsası Türkiye’de yüksek bir üye sayısına sahip kripto para borsaları arasındadır. Bitay kripto para borsasında para çekme işlemleri ile kripto para borsasında kullanıcılar kazançlı yatırımlar yapabilirler. Bitay kripto para borsasında yatırım yapılacak alım satım işlemi yapılacak hesabın yatırımcının adına olması güvenlik önlemleri doğrultusunda zorunlu tutulmaktadır. 

Bitay Komisyon Oranı: 0.35

Binance Komisyon Oranı: 0.075

Bitay mı Binance mi?

Bitay kripto para borsası 2018 yılında kurulmuş Türkiye merkezli kripto para borsasıdır. Kripto para sektöründe hizmet veren kripto para borsası kendi yazılım firmalarının yazıp geliştirdiği kripto para ile yatırımcılarına hızlı güvenilir ve son teknoloji hizmet vermektedir. Bitay kripto para borsası başarılı olmuş bir şirkettir. Bu kadar kısa sürede yakaladıkları ivme ile dikkat çekmişlerdir. Bitay kripto para borsası 120 farklı dil seçeneği ile 117 farklı ülkede resmi para birimi ile işlem yapabilme kapasitesi global düzeyde dijital para piyasasında rekabet edebilecek bir kripto para borsası haline gelmiştir. 

Binance kripto para borsası güncel olarak kripto para borsaları arasında en çok kullanılan kripto para borsası ünvanına sahip kripto para borsasıdır. Binance kripto para borsasının büyük işlem hacmi ve kullanıcı sayısı ile Bitay kripto para borsasını fazlası ile geride bırakmakta. Binance kripto para borsası 2017 yılında kurulmuştur. Çin’de kurulan Binance kripto platformu sonrasında getirilen yasaklar sonrasında ofislerini Malta’ya taşımıştır. Binance kripto para borsası güvenlik olarak en güvenilir borsalar arasında üst sıralarda. Binance kripto para borsasının yeni başlayan yatırımcılar tarafından daha çok kullanıldığı görülmüştür. Yeni başlayan kripto para yatırımcıları için daha uygun bir platform olduğunu söylemek doğru olur. Binance için üyelik sırasında Binance referans kodu kullanmayı unutmamalısınız.

 %10 + %25 Alım - Satım Komisyon İndirimi İle Binance'ye Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

Mobil uygulama ya da web tarayıcı üzerinden kayıt oluyorsanız referans kimliği bölümüne bu kodu yazmanız yeterli olacaktır: OS18844Q

Bu kampanyalı bağlantı sayesinde 75 cent komisyonu %10 daha düşürüp sonrasında %25 BNB indirimini de açarak dibe çekebilirsiniz.

Bitay Hangi Ülkenin? 

Bitay kripto para borsası Türkiye merkezli kripto para borsasıdır. İTÜ Teknopark önderliğinde geliştirilen yazılım ile birlikte halkın arzına açılan kripto para borsasıdır. Bitay kripto para borsası Türkiye’de fazlası ile ilgi görmektedir. Kısa sürede yaptıkları reklam ve anlaşmalar ile birlikte Türk kripto para yatırımcılarına kendisine çekmektedir. Bitay kripto para borsası kullanıcılarına eğitimde vermektedir. Bitay akademi olarak altyapısı hakkında ve kripto para sektörü hakkında eğitim verilmektedir. Bitay eğitimlerine katılıp kullanıcılar sertifika alabilirler. 

Bitay Sahibi Kim? Kime Ait? Kimin Şirketi? 

Bitay kripto para borsası üç kişi tarafından yönetilmektedir. Bitay kripto para borsasının sahibi Niyazi Yılmaz isimli kişidir. Bitay kripto para borsası YTÜ Teknopark projesi ile geliştirilmiştir. Bitay kripto para borsası Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı’nın proje onayıyla araştırma ve gelişme ekibi ile birlikte hazırlanmıştır. Bitay kripto para borsası 2018 yılında kurulmuştur. 

Bitay Ne Zaman Kuruldu?

Bitay kripto para borsası 2018 yılında halkın arzına açılmıştır. Türk Mühendisler tarafından geliştirilen kripto para borsası Türkiye’de hızlı bir şekilde yükselişe geçmişlerdir. Bitay kripto para borsası kurulduğu zamandan itibaren dikkat çekmeyi başarmıştır. Ancak Bitay kripto para borsası dünya çapında fazla ilgi gördüğünü söylenilemez. Bitay Türkiye’de yaptığı işler ile fazlası ile övgüyü hak eden kripto para borsalarından. Bitay Türkiye’de kripto para yatırımcılarının büyük miktarda yatırım yaptığı kripto para borsasıdır. 

Bitay Yasal mı? 

Türkiye’de kripto paralar ile ilgili borsalara herhangi yasak getirilmemiştir. Bitay haliyle Türkiye’de kurulmuş kripto para borsalarından. Bu yüzden Bitay kripto para borsasına herhangi bir yasak getirilmemiştir. Bitay Türkiye’de desteklenen şirketlerden bu yüzden herhangi bir illegal durumun söz konusu olması mümkün değildir. Bitay kripto para borsasında sadece alım satım işlemi haricinde birçok işlem yapılma imkanını sunmaktadır. Bitay sitesinde ödüller vermektedir bunların çoğu ödüllü kripto para oyunları bulunmaktadır. 

Bitay Batar mı?

Türkiye’de birkaç borsasının iflas çekmesinin ardından yatırımcılar Türkiye merkezli kripto para borsalarına korkarak yaklaşmaktalar. Bunun sebebi birkaç belli başlı kripto para borsasının Türkiye’de yatırımcıları dolandırmasıdır. Bitay kripto para borsası devletin kurduğu kuruluşlar ve bazı başkanlıklar tarafından desteklenmektedir. Yine de Türk yatırımcılar kripto para borsasına yatırımını büyük çoğunlukla Binance kripto para borsası üzerinden yapmaktalar. Bunun sebebi olarak Binance kripto para borsasının en güvenilir borsalar arasında üst sıralarda olmasıdır.

Bitay Ne Kadar Güvenli?

Bitay kripto para borsasının daha önce sistemsel sorunlar yaşamasından dolayı Türkiye’de yatırımcılar Türk kripto para borsalarına sıcak bakmamaktalar. Ancak Bitay kripto para borsası Türkiye’de en güvenilir kripto para borsalarından. Bitay kripto para borsası Türk yazılımcılar tarafından hazırlanarak kullanıma sunulmuştur. Bitay kripto para borsası Türkiye şartları altında en güvenilir kripto para borsalarından bir tanesidir.

Bitay En Az Ne Kadar (Kaç TL) Para Yatırılır?

Bitay kripto para borsası sabit bir işlem ücreti ya da ne kadar para yatırılır gibi işlem ücreti bulunmamaktadır. Bitay kripto para borsası üyelik için standart ücretler almaktalar. Bitay kripto para borsası en uygun işlem ücretleri sistemdeki platin pakette yer almaktadır. Bitay kripto para borsasında dört ayrı üyelik tipi bulunmaktadır. Tüm üyelik tiplerindeki komisyonlar BTY ile ödenirse %50 yatırımcılara indirim uygulanmaktadır. Bitay token kısa adıyla bty bitay teknolojisinin üretmiş olduğu ve yalnızca ödül olarak kullanılan promosyon paradır. 

Etiketler: coinbase güvenilir mi, coinbase komisyon oranları, coinbase mi binance mi, coinbase hangi ülkenin, coinbase sahibi kim, coinbase ne zaman kuruldu, coinbase yasal mı, coinbase batar mı, coinbase ne kadar güvenli, coinbase en az ne kadar para yatırılırSevdiklerinle Paylaş