Paribu Güvenilir mi? Binance mi Paribu mu?

Siz de paribu güvenilir mi diye merak ediyorsanız o halde doğru içeriktesiniz demektir. Paribu güvenilir mi sorusunun cevabını özel olarak oturduk ve sizlere yanıtladık. Paribu güvenilir mi diye soran ziyaretçilerimiz paribu güvenilir mi sorusunun yanıtını hemen alt kısımdan okuyabilir.


Paribu Güvenilir mi?

Birçok borsada olduğu gibi paribu borsasında da güven söz konusudur. Paribu uzun zamandır işlem açtıran kripto para borsalarından biridir. Paribu güvenilir mi diye merak eden birinin sorması gereken sorulardan biri de Binance mi Paribu mu sorusudur. Bunun sebebi ise Binance'deki komisyon oranlarının daha düşük olmasıdır.


Paribu ve Binance Komisyon Oranları Karşılaştırması

Paribu: %0.25 ile %0.35 arası alım – satımda değişmektedir. Thodex’in bile üstünde komisyonlar alınmaktadır.

Binance: 0,07500 (+%10 kampanyalı bağlantı indirimi, %25 komisyonları BNB ile ödeme indirimi)


Binance'ye kayıt olmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

BİNANCE’YE %10 KAMPANYALI KOMİSYON İNDİRİMİ İLE KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN VE +%25 BNB İNDİRİMİNİ DE KULLANARAK KAYIT OLUN.


Paribu ne kadar güvenilir bir borsa olsa da Binance'deki komisyon oranları çok düşük ve aynı zamanda Paribu üzerinden her coini alıp satamazsınız. Binance'de listelenen her coin Paribu'da olmayacağından kar edeceğiniz bir coini almak gibi bir imkanınız olmayabilir.


Binance kripto para borsaları arasındaki en büyük kripto para borsasıdır. Komisyon oranları da en düşük olan borsadır. Bu nedenle dünya devleri Binance'de işlem açmayı tercih eder. Sürekli alım - satım yapacağınız için bu komisyon oranlarından ciddi rakamlar kaybedebilirsiniz.


Bu nedenle Binance'ye kayıt olmanız en mantıklısı olacaktır. Çünkü Paribu'da bulamayacağınız coinleri Binance'de rahatlıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda son derece güvenli cüzdanlarda paranız tutulduğu için kafanız daha rahat olacaktır.


Kripto para borsalarına yeni giriş yapan insanlar genelde sonradan Binance'ye geçiş yapmak durumunda kalırlar. Her coini alıp satamadıklarından Binance kullanmak zorunda kalmaktalar. Zamanla hangi borsada işlem açarsanız açın Binance ile mutlaka tanışmak durumunda kalacaksınız. 


Kripto para piyasasında henüz yeniyseniz şimdiden Binance'deki yerinizi kampanyayı da kaçırmadan almanızı tavsiye ederim.


Kaynakça:

https://guvenilirmiyasalmi.com

Sevdiklerinle Paylaş

Yorum Yaparak Katkıda Bulunabilirsiniz