Financell (Turkcell Finansman) Kredim Güvende Kredi Başvurusu

Financell (Turkcell Finansman) Kredim Güvende Kredi Başvurusu başlığımızdasınız. Financell (Turkcell Finansman) Kredim Güvende Kredi Başvurusu Nisan 08, 2018 tarihinde yayınlandı.

Financell aracılığı ile yani Turkcell Finansman ile Kredim Güvende adı altında yeni bir kampanya başladı. Bu kredi kampanyasında tüketiciler Turkcell kredi başvurusu yapabiliyor. Turkcell Finansman kredi başvurusu nedir, nasıl yapılır gibi konuları ele alacağız ve Financell (Turkcell Finansman) kredim güvende kredi başvurusu konusunda siz değerli ziyaretçilerimizi aydınlatacağız. Hemen alttan okumaya başlayarak Financell kredi başvurusu nedir, nasıl yapılır ve kredim güvende kampanyası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Financell (Turkcell Finansman) Kredim Güvende Kredi Başvurusu Financell (Turkcell Finansman) Kredi Nedir?


Turkcell, kendi Turkcell Finansman şirketinin altında Financell markası ile BDDK'dan izin almış ve tüketicilere ürün, hizmet finansmanı sağlamayı amaçlamış ve Financell ile buna başlamıştır. Financell, yani Turkcell Finansman tam olarak budur. Peki bu Financell ne işe yarar, nasıl başvuru yapılır? Gelin alt başlıklarımızda bunları da okuyalım...

Financell (Turkcell Finansman) Ne İşe Yarar?


Financell Turkcell Finansman aslında çok da komplike bir olay değildir. Bilmeniz gereken, Financell ile Kredim Güvende kampanyası adı altında kredi başvurusu yaparak kendinize finans desteği sağlayabileceğiniz ve kredi ödemenizi Turkcell aracılığı ile gerçeleştirebileceğinizdir. Turkcell Finansman, yani Financell tam olarak tüketicilere kredi vermek ve ürün, hizmet alımlarını kolaylaştırma amacı güderek, bu misyonu kendine amaç edinmiştir. Bu işe yarar diyebiliriz.

Financell Turkcell Finansman Kredim Güvende Kredi Başvurusu


Financell Turkcell Finansman kredi başvurusu yapmak için Kredim Güvende kampanyasını okumanız gerekmektedir. Financell Kredim Güvende kredi başvurusu ve kampanyasını da hemen alttaki başlıkta ele alacağız fakat Financell Turkcell Finansman Kredim Güvende kredi kampanyasına başvuru şu yollar ile yapılmaktadır. Siz yine de başvuru yollarını bilin ama Kredim Güvende kampanyasını okumadan harekete geçmenizi tavsiye etmeyiz.

1- Turkcell İletişim Merkezlerinden Financell Kredim Güvende Kredi Başvurusu

Financell kredi başvurusu yapmak için Turkcell iletişim merkezlerini kullanabilirsiniz. Nedir bu Turkcell iletişim merkezleri? Turkcell'in TİM dediği iletişim merkezleridir. Turkcell tabelalarında önce Turkcell yazısını görürsünüz. Daha sonra bu yazının bir yerinde açılmış olan Turkcell dükkanının adı yazar. Örneğin Hakan Elektronik... Bir de Turkcell İletişim Merkezi yazısını görürsünüz. Herhangi bir Turkcell tabelasında İletişim Merkezi yazdığını görürseniz, bilin ki Financell Kredim Güvende kampanyasına oradan başvuru yapabiliyorsunuz...

2- Financell.com.tr İle Financell Kredim Güvende Kredi Başvurusu

Financell'in resmi web sayfasına girerek Financell Kredim Güvende kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken web sitesine giriş yapmak, varsa üyeliğiniz ile hesabınıza ulaşmak, yoksa bilgi butonları aracılığı ile bilgi sahibi olmak ve başvurunuzu gerçekleştirmek. Financell size hangi konuda kredi almak istediğinizi sorar. Bunlar çeşitlidir. Tek yapmanız gereken girip Financell kredi başvurusu yaparak almak istedğiniz Finansman desteğini belirlemek.

3- Turkcell Müşteri Hizmetleri Aracılığı İle Financell Kredim Güvende Kredi Başvurusu

Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp Turkcell Finansman aracılığı ile Financell Kredim Güvende kredi başvurusu yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Böylece herhangi bir Turkcell müşteri temsilcisi sizi doğru departmana yönlendirecek ve adım adım sizi sonuca ulaştırmaya çalışacaktır. Turkcell Finansman aracılığı ile yapmak istediğinizi söylediğiniz Financell Kredim Güvende başvurusu hakkında bilgi de alabilirsiniz. Böyle bir krediyi kullanıp kullanamayacağınızı ya da şartlarını da yine müşteri hizmetleri size aktaracaktır.

Financell Kredim Güvende Kampanyası Nedir?


Financell tarafından hayat sigortası yapılan bir kredi türüdür. Böylece 18-67 yaş arasındaysanız kredinizin geri ödenmesini güvence altına alır. Peki hangi durumlarda Kredim Güvende ile kredinizin ödenmesini güvence altına almış olursunuz? İşte hemen altta...

Vefat, Kaza veya Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet durumunda, "Kredi Borcu"

İstemdışı İşsizlik, Kaza veya Hastalık Sonucu Geçici İş Göremezlik ve Kaza veya Hastalık Sonucu

Gündelik Hastane risklerinin gerçekleşmesi halinde ise "Aylık Kredi Taksitleri"

sigorta şartları kapsamında geri ödenmektedir.

Financell (Turkcell Finansman) Kredi Başvurusu Kimler Yapabilir?


Financell (Turkcell Finansman) kredi başvurusu yapmak isteyenlerin genelde sorduğu ilk soru bu. Kimler Financell kredisinden faydalanabilir, kimlere Financell kredisi verilir ya da Financell kredisi şartları... Akıllara gelen bu soruları hemen alt kısımdan yanıtlayalım. Böylece netleşmiş olsun.

Financell (Turkcell Finansman) Kredim Güvende Başvuru Şartları


Herhangi bir cihaz seçmeniz durumunda, bu cihazın Financell kredi skorunuzun cihazı almaya yeterli olması gerekiyor. Financell kredi puanı nedir? Ödediğiniz ya da ödemekte olduğunuz faturalar, Financell kredi puanıdır. Financell kredi puanınız bu şekilde belirlenir.

Eğer Financell kredi tutarınız alacağınız cihaza uygunsa son ödeme tarihini geçirdiğiniz ve ödenmemiş bir faturanızın bulunmaması gerekmektedir. Bu durumda Financell kredi başvurusu yapamazsınız. Buna dikkat etmelisiniz.

T.C kimlik numaranızın üzerine olan herhangi bir hattın sözleşmenize aykırı bir durumdan dolayı kapatılmaması gerektiği de başka bir şarttır. Eğer Turkcell hattınızın sözleşmesine aykırı bir abonelik sebebiyle hattınızın kapanması durumuna sahipseniz, Financell kredi başvurusu yapamazsınız.

Bu şartlar dışında herhangi bir Turkcell hat çıkarmış ve taahhüt edilen süreden önce hattınızı kapatmışsanız, bu durumda da yine ödenmemiş hat kapatma borcu, taahhüt cezası olmamalıdır. Bu durumda da yien Financell Kredim Güvende başvurusu yapamazsınız.

Financell Kredi Tutarı Mesaj (SMS) Nedir? Neden Gelir?


Turkcell tarafından Financell kredi tutarınız size gönderilir ve kampanya dahilinde yapmanız gereken bir işlem varsa yapabileceğiniz size aktarılır. Eğer Financell kredi tutarı hakkında bir mesaj geldiyse, bilin ki bununla ilgili bir işlem yapmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Financell kredi tutarına göre bir cihaz alabilir, kredim güvende kampanyası adı altında kredi kullanabilirsiniz. Yetkili bir Turkcell noktasına gitmeniz yeterlidir.

Financell Kredisi İçin Gereken Belgeler


Financell kredisi için kendi kimlik cüzdanınız ile gidip kendi kimlik cüzdanınızın kopyası aracılığı ile işlem yapabilirsiniz. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken bir Turkcell iletişim noktasına (TİM) gitmek. Financell kredisi için başka herhangi bir belge gerekmemektedir.

Sıkça Sorulan Diğer Sorular

Financell Kredi Ödemesi Nasıl Yapılır?

Financell kredi ödemesi faturanıza yansıtılır. Faturanız aracılığı ile Financell kredi ödemesi yapabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Financell Kredi Ödemesi Nereye Yapılır?

Turkcell yetkili satış noktaları, iletişim merkezleri aracılığı ile Financell kredim güvende kredi ödemenizi faturanıza ek olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Financell Kredisi Kaç Taksittir, Vade Süresi Nedir? Kaç Ay Vade İle Financell Kredisi Alınır?

Financell kredisinin taksit süresi, 12 ay, 24 ay ya da 36 ay olarak değişiklik gösterir. Vade süresi 12 ay, 24 ay ya da 36 aydır. Bu vade süreleri ile Financell kredisi alabilirsiniz.

Not: Konu hakkında aklınıza takılan diğer soruları yorum alanı aracılığı ile web sitemize ileterek, editörlerimizin size konu hakkında yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz...

Etiketler: financell kredi başvurusu, financell kredi başvurusu şartları, kimler financell kredi başvurusu yapabilir, financell kredim güvende kredi başvurusu, financell kredim güven kredi şartları

Sevdiklerinle Paylaş