Ziraat Bankası SMS İle Kredi (4747 SMS İle Kredi Başvurusu)

Ziraat Bankası SMS İle Kredi (4747 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızdasınız. Ziraat Bankası SMS İle Kredi (4747 SMS İle Kredi Başvurusu) Ocak 01, 2018 tarihinde yayınlandı.
Sms İle Tüketici Kredisi Nasıl Alınır?TUKETICI yazıp birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No, kredi tutarı, vade ve aylık net gelirinizi yazarak 4747'ye SMS göndererek kredi başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. En kısa sürede kredi talebinizin cevabı cep telefonunuza gönderilecektir.

Örn: TUKETICI 11111111111 10000 12 3000

Sms İle Taşıt Kredisi Nasıl Alınır?

TASIT yazıp birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No, kredi tutarı, vade, aylık net gelirinizi ve taşıtın bedelini yazarak 4747'ye SMS göndererek taşıt kredisi başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. En kısa sürede kredi talebinizin cevabı cep telefonunuza gönderilecektir.

Örn: TASIT 11111111111 10000 24 3000 50000

Sms İle Konut Kredisi Nasıl Alınır?

KONUT yazıp birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No, kredi tutarı, vade, aylık net gelirinizi ve konutun bedelini yazarak 4747'ye SMS göndererek konut kredisi başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. En kısa sürede kredi talebinizin cevabı cep telefonunuza gönderilecektir.

Örn: KONUT 11111111111 100000 60 3000 250000

Ziraat Bankası Sms İle Kredi

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber, pek çok metotla  ve kanallar aracılığı ile kredi başvuruları yapmak ve bankaların ürünlerini temin edip kullanmak kolaylaşmıştır. Dilediğiniz zaman Ziraat Bankasına SMS ile kredi başvurusu yaparak, başvurunuzu bankaya ulaştırabilir ve kredinizi kullanarak, para desteğine sahip olabilirsiniz. Ziraat Bankası sitesin de yer alan farklı başvuru yöntemlerini de kullanıp, kredi çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası SMS Başvurusu Nasıl Yapılır

Ziraat bankası, SMS ile kredi veren bankalardan bir tanesidir. SMS hattı 4747’dir ve kredi başvurularını artık buradan, daha kolay bir şekilde almaktadır. Bu işlem 7/24 yapılabilir. Banka da sıraya girmeden, kapıda beklemeden, rahat bir şekilde başvuru yapıp, kredi imkânından yararlanabilirsiniz.
Yine Ziraat Bankası internet şubesinden, başvuru linkini tıklayıp, form doldurduktan sonra, bankaya başvurunuzu iletebilirsiniz. Bunun haricin de, Ziraat atm, şube ve müşteri hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Bazı bilgileri SMS olarak gönderip, hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.

SMS Kredi Başvuru Yöntemleri 

İhtiyaç kredisi için; TUKETICI yazdıktan sonra, bir boşluk bırakılır ve kredi tutarı yazılır. Sırayla vade sayısı ve aylık kazancınızı, arada birer boşluk bırakarak 4747’ ye SMS olarak gönderebilirsiniz. 
Taşıt kredisi İçin; TASIT yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp, kimlik numaranızı ve kredi tutarını yazarak, yine sırayla vade sayısı ve aylık geliri yazdıktan sonra, taşıt bedelini yazıp 4747’ ye SMS atabilirsiniz.

Konut kredisi için; KONUT yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra, TC kimlik numarası, kredi tutarı, vade sayısı ve aylık gelir yazdıktan sonra, konut bedelini de yazarak 4747’ ye sms atabilirsiniz.
Verilen bu bilgiler ile, siz de Ziraat Bankasına SMS ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Hangi krediye ihtiyacınız varsa, o kredinin kodunu kullanmak şarttır. Bankaya kredi başvurusu yaptıktan sonra, banka kredi puanınızı ve sicil kaydınızı inceleyecektir. İlk inceleme bittikten sonra, geri dönüş yapılıp, olumlu ve ya olumsuz mu olduğu ile ilgili bilgi verilecektir.

Pandemi dönemin de kolaylık sağlayan bankalardan bir tanesi de, Ziraat Bankası olmuştur. Temas ve sosyal mesafe açısından şubeye gidilmesi yerine, Ziraat Bankası SMS ile kredi başvuru kolaylığını sunmuştur.
 


Ziraat Bankası SMS İle Kredi (4747 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızın sonuna geldik. Ziraat Bankası SMS İle Kredi (4747 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! Ziraat Bankası SMS İle Kredi (4747 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızdan verim aldıysanız Ziraat Bankası SMS İle Kredi (4747 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızı paylaşabilirsiniz. Ziraat Bankası SMS İle Kredi (4747 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. Ziraat Bankası SMS İle Kredi (4747 SMS İle Kredi Başvurusu) yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş