Vakıfbank SMS İle Kredi (5724 SMS İle Kredi Başvurusu)

Vakıfbank SMS İle Kredi (5724 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızdasınız. Vakıfbank SMS İle Kredi (5724 SMS İle Kredi Başvurusu) Ocak 01, 2018 tarihinde yayınlandı.

Vakıfbank size 5724’ e SMS göndererek ön başvuru yapma imkanı sunuyor.

Telefonunuzun kısa mesaj yani SMS bölümüne T.C. kimlik numaranızı yazıp 5724e gönderin.

Kısa bir süre içinde size kredi için, olumlu veya olumsuz geri bildirim yapılacaktır.

Vakıfbank diğer SMS bankacılığı işlemleri için alt kısma göz atabilirsiniz.

Vakıfbank SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

T.C kimlik numarası bilgilerini arada bir boşluk bırakarak yazın ve 5724′ gönderin. Başvurunuz kısa sürede sonuçlanacak ve size mesaj gönderilerek haber verilecektir.

Vakıfbank SMS İle Ek Kart Başvurusu

Vakıfbank SMS ile anında ek kart başvurusu yapmak için EKKART yazın bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı yazarak 5724’e gönderin. Bu şekilde Vakıfbank’a anında ek kart başvurusu bu şekilde yapılmaktadır.

Vakıfbank SMS İle Kart Şifresi Alma

Aralarında birer boşluk bırakarak, KKSIFRE, kredi kartınızın kart numarasının son 6 rakamı, annenizin kızlık soyadının ilk ve son harfi, kartın arka yüzünde bulunan 3 haneli güvenlik kodunun ilk iki rakamını ve kartın son kullanma tarihini yazarak 5724‘e gönderebilirsiniz.

Vakıfbank SMS İle Harcama Sözü Kampanya Başvurusu

Katılım anahtar kelimesini yazıp boşluk bırakıp katılmak istediğiniz kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilirsiniz. Anahtar kelimeler alttaki görselde yer alıyor.

Vakıfbank SMS İle Kredi 

Son zamanlarda, özellikle pandemi döneminden dolayı, bankalar kredi başvurularını SMS yoluyla almaya başlamışlardır. Vakıfbank ta diğer bankalar gibi, en kolay biçim de kredi başvurusu yapabilmek için destek sağlamaktadır. Tek bir SMS atarak, istenilen türde kredi başvurusun da bulunulabilir. Vakıfbank’ın, SMS ile başvuru hattı 5734’tür. Kredi yazıp boşluk bıraktıktan sonra, TC kimlik numarası yazılarak, SMS hattına mesaj atılabilir. 

Başvurunun ardından 24 saat sonra, kredinin olumlu ve ya olumsuz olduğuna dair bilgi verilecektir. Eğer kredi başvurusu onaylanırsa, size en yakın olan Vakıfbank şubesine giderek, kredinizi kullanabilirsiniz. Şubelerde gerekli tüm bilgi verilecektir.

Kredinin geri ödeme planını belirlemek için, birçok taksit seçeneği bulunmaktadır. Burada çeşitli avantajlar sunulmaktadır. 3 aylık ödemesiz dönem, taksit indirimi, aylık eşit taksit gibi imkânlar sunulmaktadır. Bu kısım da aylık gelir düzeyinde göre bir seçim yapıp, kredi borcunuzu daha rahat ödeyebilirsiniz.

Vakıfbank SMS Kredi Başvuru Şartları 

Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu yapabilmek ve belirli bir limit alabilmek için, başvuruyu yapan kişinin, en az 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. 18 yaşın altında olan kişiler için kredi kullanma şansı bulunmamaktadır. Başvuru yapan kişilerin değerlendirme süreçlerinin başarıyla tamamlanması gerekmektedir. Kredi notu ve kredi sicili bu aşama da son derece önemlidir. Vakıfbank SMS Kredi başvurusu yapıp onaylanan vatandaşlara sağlanan krediler, aylık gelirleri ile doğru orantılıdır.

Sms İle Kredi Başvuru Şartları

Vakıfbank SMS ile kredi başvurusu yapan kişilerin, kredileri onaylanmış sa, belgelerini hazır ederek, en yakın şubeye teslim etmeleri gerekmektedir. Vakıfbank SMS ile kredi kullanacak olanların hazırlayacağı belgeler şunlardır;

Nüfus cüzdanı, ehliyet ve ya pasaport gibi üzerin de TC Kimlik Numarası bulunan belgeler

Maaş bordrosu ve ya gelirini ispatlayan, kamudan ve ya özelden gelir belgesi

İkametgah adresi

Ödenmiş herhangi bir fatura

Kredisi onaylanmış olan vatandaşların bu belgeleri eksiksiz bir şekil de bankaya götürüp onaylatmaları gerekmektedir. Aksi takdir de onaylanan kredi kullandırılamaz. 

Şubeye gitmeden, sıra beklemeden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Vakıfbank SMS hattına kredi başvurusun da bulunup, para desteği alabilirsiniz.

Sevdiklerinle Paylaş