TEB SMS İle Kredi (4466 SMS İle Kredi Başvurusu)

TEB SMS İle Kredi (4466 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızdasınız. TEB SMS İle Kredi (4466 SMS İle Kredi Başvurusu) Ocak 01, 2018 tarihinde yayınlandı.


Acil krediye mi ihtiyacınız var? TEB'de bireysel krediniz hazır.

Hemen özel faiz oranlarıyla TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne başvurun, cevabı anında cebinize gelsin. Pratik Kredi maksimum limiti 12.500 TL dir.

TEB müşterisi olmasanız bile, tüm nakit ihtiyaçlarınız için 4466’ya T.C. Kimlik Numaranızı mesaj atarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

TEB SMS İle Kredi

Günümüzde artık her şey teknolojik olduğu için banka işleri de genel de internet üzerinden ve ya telefonla halledilebilmektedir. Artık kredi başvurusu yapmak için banka da sıra beklemeye ve ya şubeye gitmeye gerek kalmamaktadır. Pek çok banka SMS ile kredi vermektedir. Bankaların özelliklerinden göre seçim kişinin tercihine bağlıdır. 

SMS ile krediyi kullanmak mümkün olmasa da, kredi başvuruları SMS yoluyla yapılabilir. SMS ile kredi başvurusu yapılabilecek bankalardan birisi de, TEB Bankasıdır. TEB Bankası diğer bankalardan farklı olarak, gelir bilgisi, kredi miktarı ve vade gibi şartları koymaz ve istemez. Bu bankanın kişisel tercihidir. Zaten TC kimlik numarası ile en net bilgiler elde edilebilir ve kredi sicili bilgilerine ulaşılabilir.

TEB SMS Kredisi İçin Gerekli Belgeler

TEB SMS ile kredi başvurusuna en geç 24 saat içerisin de cevap gelir. Kredi eğer onaylanırsa, devamını banka şubesin de halletmek gerekmektedir. Bu bölüm de maaş bordrosu ve TC kimlik numarası, işlemlerin yapılması için gereklidir.

Herhangi bir fatura ve ya adres beyanın da bulunma şartı sunulmaz. Çünkü bankalar müşterilerin kişisel adres ve bilgilerini kontrol edebilirler.

TEB SMS Kredisi Ödeme Ve Faiz

Yalnızca SMS kredisi için özel bir faiz bulunmaz. İhtiyaç kredisin de hesaplanan faiz tutarları, yine SMS kredisinde de aynıdır. En fazla 36 aya kadar kredi almak mümkündür. Eğer 10 bin liralık bir kredi çekilecekse, 36 ay için 510 lira civarı bir ödeme çıkacaktır. Kredi vadesi isteğe bağlı olarak, 24 ve 12 ay da olabilir.

Eğer siz de TEB SMS ile kredi  başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız, TC kimlik numarasını yazarak, 4466’ ya başvuru mesajı gönderebilirsiniz. Özel faiz imkân ve oranlarıyla, TEB pratik ihtiyaç kredisi seçeneği bulunmaktadır. Cevabı cep telefonunuza gelecektir. Bu kredinin tutarı 1. 000 TL ile en fazla 12.000 TL arasında olabilir. Başvuru yapmak çok kolaydır.

SMS le kredi başvuru imkânı son dönemler de en çok tercih edilen seçeneklerden bir tanesidir. Siz de başvuru yaparak kredi alabilir ve mali olarak durumunuza katkı da bulunabilirsiniz. TEB SMS ile kredi pek çok kişinin tercih ettiği bir yöntemdir.

TEB SMS İle Kredi (4466 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızın sonuna geldik. TEB SMS İle Kredi (4466 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! TEB SMS İle Kredi (4466 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızdan verim aldıysanız TEB SMS İle Kredi (4466 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızı paylaşabilirsiniz. TEB SMS İle Kredi (4466 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. TEB SMS İle Kredi (4466 SMS İle Kredi Başvurusu) yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş