Şekerbank SMS İle Kredi (1953 SMS İle Kredi Başvurusu)

Şekerbank SMS İle Kredi (1953 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızdasınız. Şekerbank SMS İle Kredi (1953 SMS İle Kredi Başvurusu) Ocak 01, 2018 tarihinde yayınlandı.


Şekerbank’ta İhtiyaç Kredisi Tek Bir SMS’e Bakar!

İhtiyaç kredisi başvurularınızı şubeye gitmeden, tek bir SMS ile gerçekleştirebilirsiniz.

- Kredi boşluk TCKN yazın, 1953'e gönderin, başvuru sonucunuz anında cebinize gelsin.

Şekerbank SMS İle Nakit Avans Başvurusu

SMS Nakit Cepte için ; “NAKİT“ boşluk nakit çekilmek istenen tutar ve kartınızın son dört hanesini yazıp 1953‘e göndermeniz yeterli.

Şekerbank SMS İle Anında Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank sms ile anında Bonus kredi kartı başvurusu yapmak için BONUS  boşluk kimlik numaranızı yazıp 1953’e göndermeniz gerekmektedir.

Şekerbank SMS İle Kredi Kartı Şifresi Alma

Kredi Kartınıza şifre oluşturmak için aralarında birer boşluk bırakılarak. SIFRE, oluşturulmak istenilen dört haneli şifre, şifre alınmak istenen kartın son dört hanesi ve arkasında bulunan güvenlik kodunun son üç hanesi yazıp 1953’e sms gönderin. (Örnek : SIFRE 1234 5678 910)

Şekerbank SMS İle Şeker Kart Başvurusu

Sms ile anında Şeker Kart başvurusu yapmak için SEKERKART boşluk kimlik numaranızı yazıp 1953’e göndermeniz gerekmektedir.

Şekerbank SMS İle Kredi Kartı Limiti Sorgulama

SMS ile kredi kartı limiti sorgulamak için KKLIMIT yazın bir boşluk bırakın ve kredi kartı numaranızın son dört rakamını yazıp 1953’e gönderin.

Şekerbank Mobil Şifre Alma

1953’e MOBILSIFRE yazarak SMS gönderin. Daha sonrasında mobil şifreniz cebinize gelsin.

Şekerbank SMS ile Kredi

Şekerbank SMS ile kredi başvurusu yapma imkânı sunarak başvuru yapmayı hızlı ve daha kolay bir hale getiriyor. Kısa mesaj yolu ile bankanın istediği anahtar kelimeyi bankaya ileterek ön başvuruda bulunabilirsiniz. 

SMS bankacılığı ile birçok banka işlemi yapılabilirken artık kredi başvurusu da yapılabiliyor. Bankaya gitmeye zamanı olmayan veya sıra beklemek istemeyen banka müşterileri SMS yolu ile ihtiyaçları olan kredi için başvuru yapıyorlar. Şekerbank müşterisi olan veya olmayan kişilere SMS yoluyla kredi başvurusu yapma imkânı tanıyor. 

SMS Yoluyla Kredi Başvurusu Özellikleri

Şekerbank SMS ile kredi başvurusunda bulunabilmek için Şekerbank SMS bankacılığı numarası 1953’e kısa mesaj göndermek gerekiyor. SMS ile kredi başvurusu yaparken alabileceğiniz maksimum kredi tutarı ise 50.000 TL olarak belirlenmiştir.

Eğer daha fazla kredi ihtiyacınız varsa şubeye giderek talebinizi iletebilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmadan önce alacağınız krediye uygulanacak olan faiz oranları ve vadeleri hakkında bilgi edinmelisiniz. Vadeye göre değişiklik gösteren faiz oranları 3-24 ay vade için %1,72 olarak belirlenmiş, 25-36 ay vadeli kredi başvurularında ise uygulanacak faiz %1,73’tür. 

SMS ile yapacağınız başvurunuz sonrasında kredinizi alabilmek için şubeye gitmeniz gerekir. Bunun yanında Şekerbank, SMS ile kredi başvurusu yapan müşterilerine mecburi olarak yaşam sigortası da yapıyor. Kredi çeken müşterilerden bu yaşam kredisi poliçesinin senelik tutarı da temin ediliyor. 

SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank SMS ile kredi başvurusunda ilk adım 1953 SMS bankacılığı numarasına kısa mesaj çekmektir. Kredi talebinde bulunan kişinin kredi puanı ve diğer şartları sağlayıp sağlamadığına bakılarak kredi alıp alamayacağına karar verilir. 

Onaylanan kredi başvuruları için SMS ile geri dönüş sağlanır ve kalan diğer başvuru işlemleri için şubeye çağrılırsınız. En yakın şubeye gittiğinizde başvurunuz onaylanmış ve hazırda size bekliyor olacaktır. 

Hazır olan evrakların gerekli yerleri imzalanarak başvuru işlemi tamamlanmış olur. Şekerbank’ın müşterisiyseniz halihazırda bulunan banka hesabınıza onaylanan krediniz yatırılır. Eğer Şekerbank’ta bir banka hesabınız yoksa önce bankaya üye olarak yeni bir hesap açmanız gerekir. Hesap açıldıktan sonra onaylanan kredi tutarınız yeni hesabınıza aktarılır.

Şekerbank SMS İle Kredi (1953 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızın sonuna geldik. Şekerbank SMS İle Kredi (1953 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! Şekerbank SMS İle Kredi (1953 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızdan verim aldıysanız Şekerbank SMS İle Kredi (1953 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızı paylaşabilirsiniz. Şekerbank SMS İle Kredi (1953 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. Şekerbank SMS İle Kredi (1953 SMS İle Kredi Başvurusu) yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş