Odeabank SMS İle Kredi (8444 SMS İle Kredi Başvurusu)

Odeabank SMS İle Kredi (8444 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızdasınız. Odeabank SMS İle Kredi (8444 SMS İle Kredi Başvurusu) Ocak 01, 2018 tarihinde yayınlandı.


Günde 10 lira ödeyerek nakit hazır kredi kullanmak isterseniz tek yapmanız gereken, telefonunuzun mesajlar bölümüne girerek;

NAKİT (boşluk) TC Kimlik Numaranızı yazarak, Odeabank 8444 SMS kredi başvurusu numarasına gönderin ve kolayca hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunmuş olun.

ODEABANK SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU VE BAŞVURU İŞLEMLERİ
Odeabank SMS İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu


Odeabank'ta ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için; yani tüketici kredinizi almaya hakkınız var mı diye öğrenmek için tek yapmanız gereken KREDIM yazmak. Daha sonrasında bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı eklemelisiniz. Bir boşluk bırakıp T.C ekledikten sonra 8444'e SMS gönderin ve krediniz olumlu ya da olumsuz olarak değerlendirilsin. Eğer kredi çekmeye hak kazanmışsanız olumlu olarak dönüş yapılacaktır.

Odeabank SMS İle Banko Kredi Kartı Başvurusu Odeabank SMS İle Banko Kredi Kartı Başvurusu


Odeabank aracılığı ile banko kredi kartı almak isteyenler artık bu işlemi şubeye gitmeden de kolayca gerçekleştirebiliyor. Peki Banko kredi kartı almak için ne yapmak gerekiyor? Eğer Odeabank'tan banko kredi kartı almak istiyorsanız tek SMS atmanız yeterli olacaktır. İşlemler şu şekilde yürüyor.

BANKO yazıp boşluk bırakarak, T.C. Kimlik numaranızı yazmanız ve 8444'e SMS göndermeniz yeterlidir. Başvuru sonucunuz cebinize gelir.

Odeabank SMS İle Atlas Kredi Kartı Başvurusu Odeabank SMS İle Atlas Kredi Kartı Başvurusu


Odeabank'ta SMS ile Atlas kredi kartı başvurusu yapmak için altta yer alan talimatları takip etmeniz yeterli olacak. Böylece Atlas kredi kartı başvurunuzun olumlu ya da olumsuz sonuçlandırılması cep telefonunuza gönderilecek. Cepten mesajla yaptığınız Odeabank SMS ile Atlas kredi kartı başvurusu hakkında sormak istediklerinizi yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

ATLAS yaz bir boşluk bırak, {TCKN} ekle ve 8444'e SMS olarak gönder.

Odeabank SMS İle Kredi Kartı ya da Banka Kartı Şifre Oluşturma Başvurusu Odeabank SMS İle Kredi Kartı ya da Banka Kartı Şifre Oluşturma Başvurusu


Odeabank banko kredi kartı aldıktan sonra ya da banka kartı aldıktan sonra banka ya da kredi kartınızın şifresini SMS ile alabilirsiniz. Bunun için Odeabank SMS ile banka ya da kredi kartınız için şifre başvurusu yapmanız gerekmektedir. Peki kredi kartı şifre başvurusu ile banka kartı şifre alma işlemi aynı mıdır? Evet. İkisi de aynı. Yapmanız gereken alttaki işlemi uygulamak:

SIFRE boşluk 4 haneli yeni şifreniz boşluk kartın son 4 hanesi ve arkasındaki 3 haneli numarayı 8444'e göndererek, (Örnek: SIFRE 1111 2222333) başvurabilir ve yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Odeabank SMS İle Oksijen Hesap Başvurusu Odeabank SMS İle Oksijen Hesap Başvurusu


Odeabank'tan SMS ile oksijen hesap açtırmak isteyenler, Odeabank oksijen hesap başvurusunu SMS yoluyla şu şekilde yapıyor.

OKSIJEN boşluk TC Kimlik Numaranızı yazıp 8444’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra oksijen hesap ile ilgili kalan işlemlerinizi Odeabank şubeleri aracılığı ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

Odeabank SMS İle Kredi Faiz Oranları Sorgulama Odeabank SMS İle Kredi Faiz Oranları Sorgulama


Odeabank'tan kredi almak isteyenlerin diğer uyguladığı yöntemlerden biri de SMS ile faiz oranlarını cep telefonlarına almaktır. Cep telefonlarına gelen mesaj ile Odeabank kredi faiz oranlarını sorgulamış oluyorlar. Böylece Odeabank'tan kredi çekmek için faiz oranlarını göz önünde bulundurup o şekilde başvuru yapıyorlar. Peki Odeabank kredi faiz oranları nasıl sorgulanır? İşte hemen altta...

Odeabank bireysel ihtiyaç kredisi oranlarını kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için KREDI yazıp boşluk bırakarak, döviz kodu (TL, USD) yazıp yine boşluk bırakarak istediğiniz ay bilgilerini yazmanız ve 8444'e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Odeabank SMS İle Bakiye Sorgulama Odeabank SMS İle Bakiye Sorgulama


Odeabank kullanıcısı iseniz bakiyenizi sorgulamak istediğiniz zamanlar olabilir. Birçok tüketici bakiyesine bakarak harcamalarda bulunuyor. Odeabank'ta SMS ile bakiye sorgulama işlemi tam olarak şu şekilde gerçekleştiriliyor:

BAKIYE yaz, bir boşluk bırak MÜŞTERİ NUMARANI yaz, 8444'e gönder. Böylece hesap bakiyen cebine gelsin. USD bakiyesi sorgulamak için de yine USD BAKIYE yazarak aynı işlemi yapabilirsin.

Odeabank SMS İle Kredi ya da Banka Kartı Harcamaları Sorgulama Odeabank SMS İle Kredi ya da Banka Kartı Harcamaları Sorgulama


Odeabank'ta bir kredi kartınız ya da banka kartınız bulunuyorsa tek yapmanız gereken aşağıdaki işlemi uygulayarak kredi kartı harcamalarınızı sorgulamak. Ya da aynı şekilde banka kartı harcamalarınızı sorgulamak. İşte Odeabank'ta kredi ya da banka kartı harcamaları şu şekilde sorgulanmaktadır:

GUNCEL yaz, bir boşluk bırak, KART SON 4 HANE'yi ekle ve 8444'e gönder.

Odeabank SMS İle Kredi Kartı Ekstre Sorgulama

Odeabank SMS İle Kredi Kartı Ekstre Sorgulama


Odeabank'ta kredi kartı ekstrelerinizi, kredi kartı borçlarınızı öğrenmek için tek yapmanız gereken EKSTRE yazmak ve bir boşluk bırakıp KARTIN SON 4 HANESİ'ni eklemek. Sonrasında kredi kartı ekstresi mesajla gelsin diye 8444'e SMS gönderebilirsiniz. Kredi kartı ekstresinin mesajla geleceğine emin olabilirsiniz. Sadece kredi kartı ekstre sorgulama işleminde doğru adımları uygulamanız yeterlidir.

Odeabank SMS ile Kredi

Odeabank SMS ile kredi başvurusunda bulunma imkânı sunuyor. Bankalar günümüzde müşteri kazanmak için rekabet ortamında mücadele ediyorlar. Müşteri memnuniyetini yüksek seviyelere çıkarmak isteyen bankalar müşterilerine kolaylıklar sağlıyorlar. SMS bankacılığı aracılığıyla birçok banka, müşterilerinin banka işlemlerini yapmalarına olanak sağlıyor. 

Hem bilgi almak isteyen hem de çeşitli başvurularda bulunmak isteyen kişiler SMS bankacılığı kullanarak bu işlemleri hızlı ve güvenli şekilde tamamlıyorlar. Bu işlemlerden biri de SMS ile kredi başvurusu olarak karşımıza çıkıyor. Kısa mesaj yoluyla birçok bankaya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank SMS ile kredi hizmetini kullanabilmek için cep telefonunuzdan bankanızın ilgili SMS numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz. Bankanızın size söylediği anahtarı kelimeyi kısa mesaj yoluyla bankanıza ileterek kredi başvurusunda bulunmuş olursunuz. 

Kredi başvurusu yapmak için gerekli şartları sağladığınız takdirde bankadaki müşteri temsilciniz tarafından onay mesajı alırsınız. Bu onay mesajından sonra bankanızın sizden istediği gerekli belgeleri bankanıza ileterek kredi başvuru işlemlerinizi tamamlayabilir, ihtiyacınız olan krediyi alabilirsiniz. Reddedilen başvurular için banka ile iletişime geçerek eksik belge veya eksik bilgileri tamamlayabilir, başvurunuzu yineleyebilirsiniz.

SMS ile Kredi Almanın Avantajları 

Odeabank SMS ile kredi başvurusunda bulunarak şubeye gitmekten ve sıra beklemekten kurtulursunuz. Ayrıca güvenli ve hızlı işleyen bir süreç olması sebebiyle yaşanabilecek zaman kayıplarının da önüne geçilmiş oluyor. SMS ile kredi veren bankalar, müşterilerine telefon yoluyla tüm bilgileri sağlamakta ve süreci hızlı bir şekilde yürütmektedir. 

Hem kısa mesaj yoluyla hem de bankanızın iletişim numarası üzerinden aklınıza takılan durumlar ile ilgili bilgi alabilir, başvurunuzu doğru şekilde tamamlayabilirsiniz. Güvenli bir sistem dahilinde ilerleyen bu hizmet, dijital ortamda banka işlemlerinizi kısa sürede halletmenize olanak sağlıyor. Aynı zamanda SMS ile yapacağınız başvurularda hiçbir ek ücret talep edilmiyor. 

Tamamen müşteri odaklı olarak oluşturulmuş bir sistem olarak hem bankalar hem de müşteriler açısından büyük kolaylıklar sağlıyor. Aynı zamanda SMS ile yapılan kredi başvurularına hızlı geri dönüşler alınıyor. Reddedilen başvurunuzun reddedilme sebeplerini de mesaj yoluyla öğrenme imkanına sahip olabiliyorsunuz. 


Odeabank SMS İle Kredi (8444 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızın sonuna geldik. Odeabank SMS İle Kredi (8444 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! Odeabank SMS İle Kredi (8444 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızdan verim aldıysanız Odeabank SMS İle Kredi (8444 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızı paylaşabilirsiniz. Odeabank SMS İle Kredi (8444 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. Odeabank SMS İle Kredi (8444 SMS İle Kredi Başvurusu) yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş