İş Bankası SMS İle Kredi (4402 SMS İle Kredi Başvurusu)

İş Bankası SMS İle Kredi (4402 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızdasınız. İş Bankası SMS İle Kredi (4402 SMS İle Kredi Başvurusu) Ocak 01, 2018 tarihinde yayınlandı.


Cep telefonunuzdan:

NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ 

aralarında boşluk bırakarak yazıp 4402’ye SMS göndererek yapabilirsiniz.

İş Bankası SMS ile Kredi 

Günümüzde artık, pek çok banka işlemi ya internet bankacılığından yapılmaktadır. Pek çok işlemi şube ye gitmeden, telefondan yapabilmek mümkün hale gelmiştir. Son dönemler de ise, bankalar SMS ile kredi başvurusu kabul etmeye başlamıştır. Bu bankalardan birisi de İş Bankası SMS ile kredi işlemidir. Bu işlemler şubesiz bankacılık işlemleri olarak geçmekte olup, uygulanması son derece basit bir işlemdir.

İş Bankası SMS Kredisinin Özellikleri Nedir?

  1. İş Bankası, diğer bankalara göre kredi limitini biraz daha yüksek tutmaktadır. Yaklaşık 40.000 TL’ye kadar, kredi imkânı sunmaktadır.

  2. Vade sayısı genel de 36 ay iken, İş Bankası 60 aya kadar vade imkânı tanımaktadır.

  3. Başvuru 7/24 açıktır. Telefondan dilediğiniz de SMS gönderebilirsiniz.

  4. Başvuru onaylandığı takdir de, Taksit ödemeleri başlangıç tarihinden bir ay sonra ödenmeye başlanacaktır.

  5. İş Bankası kredi faiz oranları, yüksek değildir. % 1,69’dan başlayan imkânlar sunulmaktadır.
  6. Bankadan hayat sigortası yapmak şartı vardır. Yapılamazsa faiz oranı da yükselecektir.     
 
İş Bankası SMS İle Hızlı Kredi Başvurusu 

İş bankasına SMS ile kredi başvurusu yapabilmek için cep telefonun mesaj bölümüne, Nakit yazıp boşluk bıraktıktan sonra, TC kimlik numarası, istenilen kredi meblağı ve aylık gelir bilgisi yazılarak, 4402 ‘ye mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Diğer SMS ile kredi veren bankalar da kredi onaylandıktan sonra, çeşitli evraklarla şubeye gitme zorunluluğu vardır. Yani maaş bordrosu, ikametgâh ödenmiş fatura gibi pek çok evrak olmadan, onaylanan krediyi kullanmak mümkün değildir. İş Bankası SMS ile kredi de bu zorunluluk bulunmaz. 

Kredi başvurunuzun ardından, 24 saat içerisin de olumlu ve ya olumsuz olarak bir yanıt gelir. Eğer krediniz olumlu sonuçlanırsa, kredi kullanıma açılır ve banka hesabınıza, istediğiniz kredi tutarı yatırılır. Bu miktar yine de aylık gelirinize bağlı bir durumdur. Dilediğiniz de paranızı hesabınızdan çekebilir ve kullanabilirsiniz. 

Eğer banka da sıraya girmek ve ya kapı da beklemek istemiyorsanız, ya da SMS ile kredi başvurusu yapıp, kolaylıkla kredinin hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız, 4402 hattına mesaj atabilirsiniz. Pandemi dönemin de banka şubelerine gitmek yerine, siz de bu şekil de kredi kullanabilir, para desteği alabilirsiniz.
 


İş Bankası SMS İle Kredi (4402 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızın sonuna geldik. İş Bankası SMS İle Kredi (4402 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! İş Bankası SMS İle Kredi (4402 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızdan verim aldıysanız İş Bankası SMS İle Kredi (4402 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızı paylaşabilirsiniz. İş Bankası SMS İle Kredi (4402 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. İş Bankası SMS İle Kredi (4402 SMS İle Kredi Başvurusu) yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş