Halk Bankası SMS İle Kredi (3452 SMS İle Kredi Başvurusu)

Halk Bankası SMS İle Kredi (3452 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızdasınız. Halk Bankası SMS İle Kredi (3452 SMS İle Kredi Başvurusu) Ocak 01, 2018 tarihinde yayınlandı.


Öncelikle cep telefonunuzun sms kısmındaki yeni mesaj sekmesine girin,

Daha sonra kelimelerin arasında birer boşluk bırakarak ”KREDI, TC Kimlik Numarası, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” bilgilerini girin,

Son olarak da bu mesajı Halkbank sms servisi olan 3452‘ye gönderin.

DİĞER SMS İLE SORGULAMA HİZMETLERİ

Sorgulamalı SMS hizmetlerini kullanmaya başlayabilmek için, Halkbank İnternet Şubesi veya 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’tan talimat vermeniz yeterlidir.

Halk Bankası SMS İle Hesap Bakiyesi Sorgulama

-Hesap bakiyesi öğrenmek için BAKIYE yazarak 3401’e mesaj gönder

Halk Bankası SMS İle Kredi Kartı Bakiyesi Sorgulama

-Kredi kartı bakiyesi öğrenmek için KKBAKIYE yazarak 3401’e mesaj gönder

Halk Bankası SMS İle Ekstre Sorgulama

-Kredi kartınızın son ekstresini almak için EKSTRE yazarak 3401’e mesaj gönder

Halk Bankası SMS İle Parafpara Sorgulama

-Kredi kartınızın Parafpara bilgisini öğrenmek için PARAFPARA yazarak 3401’e mesaj gönder

Halk Bankası SMS İle Kredi Kartı Limiti Sorgulama

-Kredi kartınızın limit bilgisini öğrenmek için KKLIMIT yazarak 3401’e mesaj gönder

yazarak 3401’e mesaj gönderdiğiniz takdirde, sorgulamak istediğiniz güncel bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

SMS ile Kredi Kartı Şifresi Alma

SIFRE yazıp aralarında birer boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini ve anne kızlık soyadınızın ilk 2 karakterini 3404’e gönderebilirsiniz. Detaylı bilgiyi buradan öğrenebilirisniz.

Halk Bank SMS İle Kredi

Halk Bank SMS ile kredi imkânsız olan bankalardan biridir. Şubeye gitmeden kredi çekmek isteyen kişiler için Halk Bankası telefondan SMS ile kredi çekme imkânı sunuyor. SMS ile kredi çekme imkânlar çok büyük bir kolaylık sağlıyor. Bilgiler doğru ve kurallarına uygun bir şekilde gönderildiği zaman kredi başvurusu derhal onaylanıp kısa süre içerisinde dönüş yapılıyor. 

Bu şekilde insanlar şubeye gitmeden çok kolay bir şekilde kredi çekme imkânına ulaşıyor. Son zamanlarda kredi başvurusu en çok sms ile yapılıyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanlar şubeye gitmeden banka işlerini kolay bir şekilde telefondan hallede biliyor. Bu şekilde hem banka çalışanlarına hem de vatandaşlara çok büyük bir kolaylık sağlanıyor.

Halk Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halk Bank SMS ile kredi çekme imkânı sunarak şubeye gitmeden kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Pek çok bankanın vardı bu hizmeti Halk Bankası da veriyor. Hiçbir şekilde şubeye gitmeye gerek kalmadan Halk Bankası'na SMS yolu ile Kredi başvurusunda bulunmak mümkün oluyor. Halk Bankası'nın bu işlemi tamamen ücretsizdir. 

Bazı bankalar ise bu SMS den ücret talep ediyor. Gerekli bilgiler yerine getirildiği zaman kolay bir şekilde kredi başvurusu yapıp erkenden ne sonucunu almak mümkündür. SMS ile kredi başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken pek çok husus yer alır. Bu hususlar doğru bir şekilde yerine getirilmezse kredi başvurusu reddedilir.

Halk Bank SMS Kredisi

SMS ile kredi almak isteyen kişiler Halk Bankası'nı tercih edebilir. Halk Bank SMS ile kredi başvuru yapmak isteyen kişiler Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp yeniden boşluk bırakıp gelir bilgileriniz yazıp yeniden boşluk bırakıp istediğiniz kredi tutarını yazarak 3452'ye SMS gönderebilirsiniz. 

Halk Bankası ihtiyaç kredisi veren bir bankadır. 60 ay vadeli olarak 15.000 TL tutarında kredi imkânı sunar. Sms ile yapmak istemeyen kişiler internet bankacılığından da kredi başvurusu yapabilir. Kredi başvurunuzun sonucu aynı gün içerisinde size ulaşacaktır. Son derece kolay bir şekilde kredi başvurusu yapıp aynı gün içerisinde sonuç almanız mümkün oluyor.


Halk Bankası SMS İle Kredi (3452 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızın sonuna geldik. Halk Bankası SMS İle Kredi (3452 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! Halk Bankası SMS İle Kredi (3452 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızdan verim aldıysanız Halk Bankası SMS İle Kredi (3452 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızı paylaşabilirsiniz. Halk Bankası SMS İle Kredi (3452 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. Halk Bankası SMS İle Kredi (3452 SMS İle Kredi Başvurusu) yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş