Garanti Bankası SMS İle Kredi (3390 SMS İle Kredi Başvurusu)

Garanti Bankası SMS İle Kredi (3390 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızdasınız. Garanti Bankası SMS İle Kredi (3390 SMS İle Kredi Başvurusu) Ocak 01, 2018 tarihinde yayınlandı.


Cep telefonunuzdan kısa mesaj bölümüne girerek, TC kimlik numarası bir boşluk, çekmek istediğiniz kredi miktarı bir boşluk, ödemek istediğiniz vade süresi bir boşluk ve aylık gelir miktarınızı yazıp 3390‘a kısa mesaj olarak göndermek olacaktır.

Örnek mesaj; 12345678987 10000 48 3000 şeklinde bir mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Sms İle Kredi

Garanti Bankası SMS ile kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan biridir. SMS ile kredi başvurusu yapmak son derece kolay bir işlem olduğu için son zamanlarda insanlar daha çok bu yöntem ile kredi başvurusu yapmaya başladı. SMS ile kredi başvurusu yaptıktan kısa bir süre sonra kredi sonucunun olumlu ya da olumsuz olduğu yönünde bankadan bilgilendirme alıyorsunuz. 

Garanti Bankası'nın belirlediği numaraya istediği bilgileri doğru bir şekilde doldurarak SMS göndermek kaydı ile kredi başvurusunda bulunmak mümkün oluyor. Son zamanlarda insanlar internet bankacılığından ziyade SMS yolu ile kredi başvurusu yapma talebini daha çok değerlendiriyor. Banka şubelerine gitmek bazı insanlar için mümkün olmayan bir durumdur. Bu gibi durumlarda sms ile kolay bir şekilde kredi başvurusu yapmak mümkün oluyor.

Garanti Bankası'nda SMS İle Kredi Başvurusu 

Garanti Bankası SMS ile kredi başvurusu yapma imkânı vermesinden dolayı son zamanlarda çok fazla tercih edilen bankalardan biri haline gelmiştir. Hemen hemen her banka SMS ile kredi başvurusu yapma imkânı sunuyor. Fakat bazı bankalar bu SMS den ücretlendirme alırken Garanti Bankası gibi bankalar herhangi bir ücret talep etmeden Bu imkânı sunuyor. 

Eskiden sadece şubelere giderek kredi başvurusu yapmak mümkün olurken şimdi her şey daha kolaydır. Oturduğunuz yerden 5 dakikanızı bile almayacak şekilde kredi başvurusu yapmak mümkün. Internet ya da şubeye giderek kredi başvurusu yapmak yerine SMS ile başvuru yapmak daha çok tercih ediliyor.

Garanti Bankası SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası SMS ile kredi başvurusu yaparken ilk olarak TC kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakarak aylık net gelirinizi Daha sonra bir boşluk daha bırakarak istediğiniz Kredi tutarını ve kredi türünü yazıp 3280'e SMS olarak gönderebilirsiniz. Bu durum karşısında banka size en uygun olacak kredi tutarını belirtir. Alacağınız Kredi 450 TL ile 12 bin TL arasında değişiklik gösterir. 

En geç 24 saat içerisinde kredi başvurusu olumlu ya da olumsuz bir sonuç alacaksınız. Bu şekilde kredi başvurusunda bulunmanın en güzel yönlerinden biri krediniz onayladığı an kullanıma hazır hale geliyor.


Garanti Bankası SMS İle Kredi (3390 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızın sonuna geldik. Garanti Bankası SMS İle Kredi (3390 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! Garanti Bankası SMS İle Kredi (3390 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızdan verim aldıysanız Garanti Bankası SMS İle Kredi (3390 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızı paylaşabilirsiniz. Garanti Bankası SMS İle Kredi (3390 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. Garanti Bankası SMS İle Kredi (3390 SMS İle Kredi Başvurusu) yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş