Finansbank SMS İle Kredi (5030 SMS İle Kredi Başvurusu)

Finansbank SMS İle Kredi (5030 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızdasınız. Finansbank SMS İle Kredi (5030 SMS İle Kredi Başvurusu) Ocak 01, 2018 tarihinde yayınlandı.


Telefonunuzun kısa mesaj yani sms bölümüne T.C. kimlik numaranızı yazıp 5030’a gönderin.

Kısa bir süre içinde size kredi için, olumlu veya olumsuz geri bildirim yapılacaktır.

Finansbank SMS İle Kredi 

Bankalar, insanların kredi ve nakit ihtiyacını karşılayan, özel ve kamu olmak üzere ikiye ayrılan kurumlardır. En çok talep edilen konu da, kredi kullanmaktır. Daha evvel ki yıllar da bankalar da sıra sistemiyle ve bankada başvuru yaparak krediler alınmaktaydı. Fakat son zamanlar da SMS ile kredi başvurusu  yapma imkânı da sunulmaya başlanmıştır.

Her bankanın bu hususta kendine göre kriter ve şartları bulunmaktadır. Burada kişi kendi gelir düzeyi ve imkânlarına göre bir seçenek yapıp, kendine uygun olan bankayı seçebilir. Yine vade sayısı ve ödeme koşulları müşteriye bağlıdır. Kredi çekilirken de geri ödenirken de, fazla bir problem yaşanmamaktadır. QNB Finansbank, Türkiye’de yaklaşık olarak 500 ' yakın bir şubesi bulunan, binlerce personele sahip yapısıyla hizmet vermeye devam etmektedir. 

Bireysel ve ticari olarak müşterilerin, ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için çeşitli kredi paketleri imkânı sunmaktadır. QNB Finansbank sms ile kredi seçeneği ile de müşterilere ön başvuru yapma olanağını sunmaktadır.

QNB Finansbank Sms İle Kredi başvurusu Yapma

QNB Finansbank Sms ile kredi başvurusu yapma imkânı ile başvuru yapan vatandaşlara, kredi çıkarma imkânı sunulmaktadır. Ön başvuru yapılması sonucun da, kişini gelir düzeyine göre, olumlu ve ya olumsuz bir cevap verilir. Başvuru sonucu, gerekli kredi notu ve siciline bakılarak, 24 saat içerisin de ilgili tarafa bildirilir.

QNB Finansbank Kredi Faiz Oranları

QNB Finansbank  SMS ile kredi faiz oranı, 2,58 olarak belirlenmiştir. Talep edilen kredi miktarına göre, çeşitli vade seçenekleri bulunmaktadır. Bu şekilde müşteri problem olmayacak şekilde geri ödemesini yapabilir. Bireysel ihtiyaçlar için, eğer uygun bulunursa, kredi çeşitlerin de, faiz oranları düşük bir rakama çekilebilir.

QNB Finansbank Ne Kadar Kredi Kullanılabilir

Bu banka üzerinden en az 1000 TL ve en çok 50.000 TL arasında kredi imkânları bulunmaktadır. Kredi çekebilmek için, kredi notunun yüksek olması gerekmektedir. Kredi notu yüksek olanlar, yüksek limitlerle kredi kullanabilirler.

Kredi başvurularında ki önemli şartlardan birisi de 18 yaşından büyük olmaktır. Aksi takdirde kredi kullanılamaz. Kefil şart değildir fakat gerekirse kefil istenebilir.

Finansbank SMS İle Kredi (5030 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızın sonuna geldik. Finansbank SMS İle Kredi (5030 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! Finansbank SMS İle Kredi (5030 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızdan verim aldıysanız Finansbank SMS İle Kredi (5030 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızı paylaşabilirsiniz. Finansbank SMS İle Kredi (5030 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. Finansbank SMS İle Kredi (5030 SMS İle Kredi Başvurusu) yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş