FibaBanka SMS İle Kredi (3422 SMS İle Kredi Başvurusu)

FibaBanka SMS İle Kredi (3422 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızdasınız. FibaBanka SMS İle Kredi (3422 SMS İle Kredi Başvurusu) Ocak 01, 2018 tarihinde yayınlandı.


Fibabanka sms ile kredi başvurusu çok kolay. Adımlar şu şekilde;

Hemen başvurmak için T.C. Kimlik Numaranızı 3422’ye mesaj atın.

Olumlu ya da olumsuz olarak size dönüş yapıldığında ise;

En yakın Fibabanka Şubesine gidin.

Fibabanka SMS İle Eğitim Kredisi Başvurusu

Başvurmak için OKUL boşluk T.C. Kimlik numaranızı yazıp 3422’ye SMS göndermeniz gerekmektedir. Sonrasında Fibabanka size cepten okul kredisi başvurunuz için olumlu ya da olumsuz dönüş yapacaktır.

Fibabanka SMS İle Eğitim Kredisi Faiz Oranı

Dilediğiniz vadede eğitim kredisi alabiliyorsunuz ve sadece aylık 1,21% faiz oranı bulunuyor. Faiz oranı sabit. Örnek ödeme tablosuna da bakabilirsiniz.


Fibabanka SMS İle Fiba Pratik Kredi Başvurusu

ESNAF yazın, boşluk bırakın, T.C Kimlik Numaranızı 3422’ye gönderin, sonrasında gerekli evraklarınızı hazırlayıp, eğer olumlu dönüş alırsanız en yakın Fibabanka şubesine gidebilir ve işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka SMS İle Multinet Kredi Başvurusu

MULTİNET boşluk TC Kimlik Numaranızı yazıp 3422’ye SMS gönderin, sonrasında 70.000 TL’ye kadar limitinizi dilediğiniz üründe kullanma hakkına sahip olacaksınız.

FibaBanka SMS ile Kredi

FibaBanka SMS ile kredi hizmeti sayesinde nakit ihtiyaçlarınız için bankaya gitmeden ve uzun sıralarda beklemeden kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. İhtiyacınız olan tutarı SMS yoluyla bildirerek kısa süre içerisinde onay alıp almadığının belirtildiği bir kısa mesaj alabiliyorsunuz. Avantaj ve kolaylıklar sağlayan SMS ile kredi hizmeti günümüzde birçok kişinin kullandığı kolay kredi başvuru sistemidir. Şubeye gitmeden teminatlı veya teminatsız ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için T.C kimlik numaranızı SMS ile göndermeniz yeterli oluyor. 

SMS ile Kredi Nedir?

FibaBanka SMS ile kredi başvuru yaparak bankaya gitmeden kredi çekebiliyorsunuz. Öncelikle kredi çekmek istediğiniz banka ile iletişime geçerek SMS yoluyla hangi bilgileri istediklerini öğrenmeli ve bu bilgileri kısa mesaj yoluyla bankanıza göndermelisiniz. Gönderdikten kısa bir süre sonra kredi puanınıza ve bankadan bankaya değişen çeşitli faktörler göz önünde bulundurularak onaylanıp onaylanmadığınızla ilgili bir kısa mesaj alabilir veya bankadaki yetkili kişiler tarafından aranırsınız. 

Zaman kaybı yaşamadan ve uğraşmadan kredi başvurusunda bulunma imkânı sunan SMS ile kredi hizmeti artık birçok banka tarafından verilmektedir. Müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmek için bankalar artık tüm işlemleri telefondan gerçekleştirme yoluna gidiyorlar. Arama yoluyla veya kısa mesaj ile birçok banka işlerinizi halledebilirken artık kredi başvurusunu da şubeye gitmeden yapabiliyorsunuz. 

SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

FibaBanka SMS ile kredi başvurusu yapabilmek için öncelikle başvuru yapacağınız bankanın SMS numarasına istedikleri bilgileri göndermeniz gerekir. Bu bilgiler ilk aşamada genellikle T.C. kimlik numarası ve çekmek istediğiniz kredi tutarı olur. Bankadaki müşteri temsilcileri başvuruları değerlendirmeye alarak kısa süre içerisinde mesaj yoluyla size geri dönüş yaparlar. İhtiyacınız olan krediyi başvurunuz onaylandıktan sonra kullanabilirsiniz. 

SMS ile kredi başvurusu yaparken bankadan bankaya değişen kredi limitleri olabilir. Bankalar, SMS ile kredi başvurularında üst limit belirler ve o tutara kadar olan başvurular değerlendirmeye alınır. Başvuru yapmadan önce hem bankanın istediği bilgi ve belgeler hem de maksimum çekilebilecek kredi tutarı bilinmelidir. Bankaların özel olarak istediği belgeler varsa bunlar da hazır edilmeli gerektiğinde şubeye götürülmelidir. 


FibaBanka SMS İle Kredi (3422 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızın sonuna geldik. FibaBanka SMS İle Kredi (3422 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! FibaBanka SMS İle Kredi (3422 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızdan verim aldıysanız FibaBanka SMS İle Kredi (3422 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızı paylaşabilirsiniz. FibaBanka SMS İle Kredi (3422 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. FibaBanka SMS İle Kredi (3422 SMS İle Kredi Başvurusu) yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş