Denizbank SMS İle Kredi (3280 SMS İle Kredi Başvurusu)

Denizbank SMS İle Kredi (3280 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızdasınız. Denizbank SMS İle Kredi (3280 SMS İle Kredi Başvurusu) Ocak 01, 2018 tarihinde yayınlandı.


Cebimde Kredi ile Hayat Deniz'de Güzel!

Tüm ihtiyaçlarınız için KREDİM yazın, T.C. kimlik numaranızı 3280'e gönderin.

Kredi cevabınız 5 dakikaya cebinize gelsin!

Denizbank SMS İle Şifre Alma ve Şifre Değiştirme

SMS ile şifrenizi hemen oluşturmak için; SIFRE boşluk kendi belirlediğiniz 4 haneli şifre boşluk kartınızın son dört hanesini ve kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazıp 3280’e SMS göndererek şifrenizi alabilir veya değiştirebilirsiniz.

Denizbank SMS İle Tarımsal İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Cep telefonunuzdan TCKN boşluk SMS Tarım yazıp 3280’e SMS gönderin. Tarım kredisi başvurunuz anında cebinize gelsin.

Denizbank SMS İle Kampanya Bilgileri Alma ve İptal Etme

BILGI yazıp 6292‘ye SMS atarak Denizbank SMS kampanya bildirimlerini açabilirsiniz.

IPTAL BILGI yazıp 6292’ye SMS atabilir ve Denizbank kampanya alma mesajlarını iptal edebilirsiniz.

Denizbank SMS İle Kredi Kartı Başvurusu

SMS (KKART yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik No ile birlikte 3280’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.)

Denizbank SMS İle Üretici Kart Başvurusu

Üretici Kart sahibi olmak için URETICI yaz boşluk bırak, T.C. Kimlik numaranı ve bulunduğun ilin plaka kodunu aralarında boşluk bırakarak 3280’e SMS’le gönder.

Denizbank SMS İle Kurtaran Hesap Başvurusu

Cep telefonunuzdan KURTARAN yazıp boşluk bırakarak "T.C. kimlik numaranızı" 3280'e SMS mesajı göndermeniz yeterlidir.

Denizbank SMS İle Anında Para Hesabı Başvurusu

Anında Para Hesabınız yoksa hemen başvurmak için ANINDA yazın bir boşluk bırakın T.C. kimlik numaranızı 3280’e gönderin 5.000 TL’ye kadar limitiniz hazır hale gelsin.

Denizbank SMS İle Paracard Hesap Bakiyesi Öğrenme

Hesap bakiyenizi öğrenmek için, HESAP yazın bir boşluk bırakın, DenizBank Paracard’ınızın son dört hanesiyle birlikte 3280’e kısa mesaj gönderin, hesap bakiyenizi anında öğrenin!

Denizbank SMS İle 80.000 TL'ye Kadar Kadın Girişimci Kredi Başvurusu

GIRISIMCI boşluk TCKN yazıp 3280’e SMS göndererek başvurunuzu yapabilirisiniz.

Denizbank SMS İle 80.000 TL'ye Kadar Esnaf Kredi Başvurusu

ESNAF boşluk TCKN yazıp 3280’e SMS göndererek başvurunuzu yapabilir, anında yanıt alabilirsiniz.

Denizbank SMS İle Kredi

Teknolojinin ve dijital ortamın gelişmesi ile birlikte şubeye gitmek yerine internet bankacılığı ile ya da SMS ile kredi çekme imkânı ulaşmış oluyoruz. Denizbank SMS ile kredi imkânı veren özel bankalardan biridir. Bu banka SMS ile kolay bir şekilde kredi verme imkânına erişiyor. Bankaya gitmeden kolay bir şekilde kredi çekmek isteyen kişiler Denizbank'ı tercih edebilir. 

Son zamanlarda en çok tercih edilen bankalardan biri olmuştur. DenizBank'tan kredi çekmek isteyen kişiler SMS yolunu daha çok tercih ediyor. Kredi çekerken gerekli olan bilgileri eksiksiz olarak doldurmak gerekiyor. Bu bilgiler arasında ne kredisi çektiğinizi de belirtmeniz gerekiyor. Son zamanlarda kredi çekme yöntemleri arasında en çok tercih edilen SMS ile kredi çekme yöntemi oluyor.

Denizbank SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank SMS ile kredi başvurusu yapmak son derece kolay bir işlemdir. Kredi çekmek isteyen kişilerin pek çoğu bu yöntem ile kredi çekmeye yöneliyor. DenizBank'tan SMS ile kredi almak isteyen kişiler kendi cep telefonlarından kredim yazarak boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını yazıp daha sonra tekrar bir boşluk bırakarak istedikleri kredi tutarını yazıp 3280'e SMS göndermeniz gerekiyor. 

SMS ile kredi başvurusu yaptığınız zaman kısa bir süre içerisinde size bankadan dönüş sağlanacaktır. Olumlu ya da olumsuz bir sonuç almak mümkün oluyor. Olumlu bir sonuç aldıysanız telefonunuza bankadan size uygun olarak seçilen kredi tutarları ve vadeleri gönderiliyor. Bu kredi tutarı ve vadeleri arasından kendinize en uygun olanı seçerek DenizBank'a yeniden bir mesaj göndermeniz gerekiyor.

Denizbank SMS İle Kredinin Özellikleri

Denizbank SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler 55 bin TL'ye kadar 36 ay vade ile kredi başvurusu yapabilir. Aynı zamanda kefil gerektirmeden yapılan bir işlem olmasından dolayı son derece kolay bir işlemdir. 

Başvuru için gerekli olan tek şey DenizBank'a gönderilecek olan bir SMS'dir. SMS sonucu kredi notunuza bakılarak kredi başvurunuzun olumlu ya da olumsuz olduğuna yönelik  bir şekilde size bilgi veriler. Son zamanlarda bu şekilde kredi çekme son derece yaygın bir işlem oldu.


Denizbank SMS İle Kredi (3280 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızın sonuna geldik. Denizbank SMS İle Kredi (3280 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! Denizbank SMS İle Kredi (3280 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızdan verim aldıysanız Denizbank SMS İle Kredi (3280 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızı paylaşabilirsiniz. Denizbank SMS İle Kredi (3280 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. Denizbank SMS İle Kredi (3280 SMS İle Kredi Başvurusu) yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş