Burgan Bank SMS İle Kredi (8222 SMS İle Kredi Başvurusu)

Burgan Bank SMS İle Kredi (8222 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızdasınız. Burgan Bank SMS İle Kredi (8222 SMS İle Kredi Başvurusu) Ocak 01, 2018 tarihinde yayınlandı.


Servis numarası tüm operatörler için 8222'dir.

İstediğiniz bilgileri SMS ile kolayca sorgulayabilirsiniz.

İstediğiniz kredi ise SMS ile 8222 numarasına KREDI yazıp gönderin, anında bilgiler SMS ile gönderilsin.

Burgan Bank diğer SMS ile işlemler ise hemen altta başlıklar halinde yer alıyor. Bunlar da işinize yarayabilir.

Burgan Bank SMS ile Kart Şifresi Oluşturma

Burgan Bank SMS ile kart şifresi oluşturmak çok kolay. Tek yapmanız gereken alttaki talimatları uygulayarak mesaj göndermek.

Cep telefonunuzdan mesaj bölümüne girdikten sonra SIFRE yazın, bir adet boşluk bırakın, oluşturmak istediğiniz 4 haneli şifrenizi yazın, tekrar bir adet boşluk bırakın ve kartınızın son 4 hanesini yazın. İşte bu kadar!

ÖRNEK: SIFRE 0000 1111 >>> 8222'ye bu şekilde gönderiyorsunuz.

Burgan Bank SMS ile İnternet Bankacılığı Döviz Kurları Sorgulama

DOVIZ yazıp bir boşluk bırakarak 8222'ye göndermeniz yeterli olacaktır. Burgan Bank internet bankacılığı döviz kurları bu şekilde cep telefonunuza gelecektir. Başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Burgan Bank SMS ile Fon Fiyatları Sorgulama

FON yazıp bir boşluk bırakarak 8222'ye gönderdiğiniz anda Burgan Bank fon fiyatları cebinize gelir. Sorunsuz olarak cep telefonunuza geleceğine emin olabilirsiniz. Fakat dikkat edin, Burgan Bank'ta hangi numaranız kayıtlı ise o numara ile sorgulama yapabilirsiniz.

Burgan Bank SMS ile Repo Oranı Sorgulama

REPO yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra 8222'ye SMS göndererek Burgan Bank repo oranının anında cebinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Burgan Bank repo oranı sorgulama da işte bu kadar kolaydır.

Burgan Bank SMS ile Kredi Faiz Oranları Sorgulama

KREDI yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve 8222'ye gönderin. Sonrasında kredi faiz oranları cebinize gelecektir.

(Döviz cinsi ile gönderimde arada boşluk bırakarak KREDI USD veya KREDI EUR yazılmalıdır)

Burgan Bank SMS ile Mevduat Faiz Oranları Sorgulama

FAIZ yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakın ve 8222'ye gönderin. Burgan Bank mevduat faizleri anında cep telefonunuza iletilsin. Böylece Burgan Bank mevduat faiz oranlarına bakarak öğrenebilirsiniz.

(Döviz cinsi ile gönderimde arada boşluk bırakarak FAIZ USD, FAIZ EUR, FAIZ CHF veya FAIZ GBP yazılmalıdır)

Burgan Bank SMS ile Şube Adresi ve Telefon Numarası Öğrenme

SUBE yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve aradığınız şubenin adını yazın. Örneğin "MAMAK" şubesini yazdınız diyelim, 8222'ye gönderin. Böylece aradığınız şubenin ilçesi, semti ya da adresi ve telefon numarası cebinize SMS olarak gelsin.

Burgan Bank SMS ile ATM Bulma

ATM yazın, bir boşluk bırakın, bulunduğunuz yer nere ise adını yazın. Örneğin "UMRANIYE" olsun. 8222'ye gönderin ve size en yakın ATM'nin ilçe, semt, direkt adresi cebinize gelsin. Arada boşluk bırakmayı unutmayın.

Burgan Bank SMS ile Kredi

Burgan Bank SMS ile kredi hizmeti müşteriler için büyük avantajlar sağlıyor. Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da sunduğu hizmetlerle birlikte Türkiye’de faaliyetlerine devam eden Burgan Bank, kredi olanaklarında geniş bir yelpazeye sahiptir. Müşteri sayısı fazladır ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir çalışma anlayışına sahiptir. 

Burgan Bank kredi başvurusu için SMS bankacılığı hizmetleri sayesinde cep telefonunuz ile kısa mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Burgan Bank kısa mesaj ile başvuruda bulunan müşterilerine kısa bir süre sonra mesaj ile dönüş yapıyor. Başvurunun onaylanıp onaylanmadığı bu kısa mesajda belirtiliyor ve eğer onay aldıysanız nüfus cüzdanınız ile bankaya giderek başvurduğunuz tutar kadar krediyi alabiliyorsunuz. 

Avantajları Nelerdir?

Burgan bank SMS ile kredi hizmeti sayesinde gelir belgesi olmadan veya bankaya gitmeden, sıra beklemeden kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Güvenli ve hızlı olan kredi başvurusu işlemi mesaj yoluyla yapılabiliyor. Kısa süre içerisinde bankadan dönüş alıyorsunuz ve böylece zaman kaybı yaşama gibi bir sorun da olmuyor. 

Burgan Bank, yetkin müşteri temsilcileri sayesinde kaliteli hizmet veriyor ve hızlı kredi desteği sağlıyor. Bu yöntemle yapılmak istenen başvurular 7/24 hizmet veriyor ve bu sayede bankaya gitmek için boş zaman yaratmanıza gerek kalmıyor. Bankalar mesai saatleri içerisinde açık olduğu için çalışanların bankaya gitmesi zorlaşıyor. Kısa mesaj yoluyla kredi işlemleri çok kolay hale geliyor. 

Nasıl Başvuru Yapılır?

Burgan bank SMS ile kredi başvurusu yapmak veya başvuru şartları hakkında bilgi almak için 8222 Burgan Bank SMS numarasından yardım alabilirsiniz. SMS ile yapılan başvuruların onay alması sonucunda size kısa sürede onay mesajı gelecektir. Onay mesajı geldikten sonra sizden istenen bilgileri de SMS yoluyla bankanın SMS numarasına iletebilirsiniz. 

Bu bilgiler temel olarak T.C. kimlik Numarası, çekmek istediğiniz kredi tutarı ve gelir bilgisidir. Aynı zamanda kredi başvurusunda bulunmak için her bankada geçerli olan bazı şartlar da vardır. Bunlar 18 yaşını doldurmuş olmak, düzenli bir gelire sahip olunduğunun belgelenmesi gibi şartlardır. Bazı özel durumlarda bankalar kredi başvurularında ek belgeler isteyebilir.


Burgan Bank SMS İle Kredi (8222 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızın sonuna geldik. Burgan Bank SMS İle Kredi (8222 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! Burgan Bank SMS İle Kredi (8222 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızdan verim aldıysanız Burgan Bank SMS İle Kredi (8222 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızı paylaşabilirsiniz. Burgan Bank SMS İle Kredi (8222 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. Burgan Bank SMS İle Kredi (8222 SMS İle Kredi Başvurusu) yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş