Akbank SMS İle Kredi (4425 SMS İle Kredi Başvurusu)

Akbank SMS İle Kredi (4425 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızdasınız. Akbank SMS İle Kredi (4425 SMS İle Kredi Başvurusu) Ocak 01, 2018 tarihinde yayınlandı.


SMS Kredi 4425 ile Akbank'tan ne kadar kredi alabileceğinizi anında öğrenin, sadece kimlik belgenizle istediğiniz şubemizden kefilsiz kredinizi kullanın.

Kredi yazarak boşluk bırakın,
Vatandaşlık Numaranızı yazın,
4425'e gönderin.

SMS Kredi 4425 ile yapılan başvurular yalnızca İhtiyaç Kredisi için geçerlidir. SMS Kredi ile başvuruda bulunabileceğiniz maksimum kredi tutarı 20.000.TL, maksimum vade ise 36 aydır.

20.000 TL'nin üzerindeki kredi talepleriniz için başvurunuzu Akbank Şubeleri'nden yapabilirsiniz.

GSM operatörünüz Vodafone veya Avea ise, kredi başvuru SMS'ini 0532 750 25 25'e göndermeniz gerekmektedir.

Akbank Sms İle Kredi

Sms ile kredi bankaların bünyesindeki müşterilere hızlıca kredi kullandırabilmek için kısa mesaj aracılığıyla sundukları bir hizmettir. Özellikle maaşlı müşterilere, geliri belgelenmiş müşterilere ve esnafa hızlıca çıkabilen kredilerdir. Bu müşterilere ön tanımlı olan kredi kısa bir istihbarat raporu ile tanımlanır.

Günümüz teknolojisi ile artık birçok banka sms ile kredi hizmetini sunmaktadır. Her bankada olduğu gibi Akbank’ta da sms ile kredi avantajı vardır. Akbank sms ile kredi hizmetini müşterilerine hızlıca sunan bir bankadır. Sms ile yapılan kredi başvurularının tamamı ücretsiz olarak yapılmaktadır. 

Sms İle Kredi Almanın Avantajları Nelerdir?

Sms ile kredi en hızlı başvuru yöntemlerinden biridir. Evraksız olarak çekilebilen bir kredidir. Başvurunuz onaylandığında nüfus cüzdanınız ile şubeye başvurmanız yeterlidir.
Başvurunuz kabul edilmiştir ya da edilmemiştir diye şube tarafından size bilgi verilir. Bu şekilde zamanınızı boşa harcamamış olursunuz. 

Şubeye gitmeden evinizden ya da iş yerinizden hızlıca ve masrafsız bir şekilde başvurularınızı yapabilirsiniz. Ayrıca bu işlem kefil gerektirmemektedir.

Sms Kredi Almanın Şartları Nelerdir?

Sms ile kredi başvurusu yapmak kolaydır ancak önemli olan bu başvuruya olumlu karşılık alabilmektir. Başvurunuza olumlu karşılık alabilmektir için gerekli şartları yerine getiriyor olmanız gerekir. Bu şartlar;

18 yaşını doldurmuş olmak,

Kredi skorunuzun kredi çekmeye yetecek seviyede olması,

Belirli sayıda kredi başvurusu yapmış olmak.

Sms İle Krediye Nasıl Başvurulur?

Sms ile kredi sistemi şu şekilde işlemektedir. Öncelikle sms ile yapılan kredi başvuruları birçok banka için ön başvuru niteliğindedir. Akbank sms ile kredi başvurunuzu ön başvuru olarak kabul edip size ne kadar kredi alabileceğiniz bilgisini verir. Kredi başvurusunu telefonunuzdan KREDI boşluk vatandaşlık numaranızı yazıp 4425'e göndererek yapabilirsiniz. 

Sms ile yaptığınız başvurular sadece ihtiyaç kredisi almanızı sağlar. Bankalar başvurunu değerlendirmeye alır ve sonra sizlerle iletişime geçer.  Bu değerlendirmede kredi notunuz ve banka siciliniz dikkate alınarak karar verilecektir. Kredi kullanımında istenecek belgeler şunlardır;

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi önemli bir belgedir.

Gerekli görülürse adres belirten bir belge

Gelir belgesi(maaş müşteriler hariç)

Sizler de hızlı kredi almak istiyorsanız bankanın sms ile kredi hizmetinden yararlanabilirsiniz.
 


Akbank SMS İle Kredi (4425 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızın sonuna geldik. Akbank SMS İle Kredi (4425 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı okuduğunuz için teşekkürler! Akbank SMS İle Kredi (4425 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızdan verim aldıysanız Akbank SMS İle Kredi (4425 SMS İle Kredi Başvurusu) başlığımızı paylaşabilirsiniz. Akbank SMS İle Kredi (4425 SMS İle Kredi Başvurusu) yayınımızı paylaşmak için Sevdiklerinle Paylaş bölümünü kullanmanız dileğiyle. Akbank SMS İle Kredi (4425 SMS İle Kredi Başvurusu) yazımızı paylaşan herkese sevgiler, selamlar! :)

Sevdiklerinle Paylaş